Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

SVF brīdina, ka koronavīrusa izraisīta pasaules ekonomikas recesija var būt smagāka nekā 2009.gadā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nu
N
Nevienu vairs tā ļoti neinteresē SVF kopš ielika šo kundzi vadībā, tādēļ arī ielika. Ar to valstis parādīja, ka ne īpaši nopietni attiecas, un tā nu sanāk, ka kundze ik pa laikam nāk ārā ar nepārdomātiem komentāriem, bet nevienu tā ļoti akciju tirgos tas neiespaido. Ar iepriekšējiem vadītājiem tas bija citādi.
edvins
e
Cik miljonus valstis ir gatavas izmaksāt katrai ģimenei par ar vīrusu mirušu cilvēku ? Cilvēku mirstība ir lielā mērā atkarīga no valdības rīcībspējas un profesionalitātes. Vai cilvēka dzīvība ir mazāk vērta, kā biznesmeņu alkatība raust naudu, un vēl naudu un vēl vairāk naudu ?
nu
n
Kā teica seržants Hartmans - tava dvēsele pieder Jēzum, bet tava pača - armijai. Šai gadījumā - valstij.
  • 1
  • 0
edvins
e
Ekonomikas recesija ir ļoti atkarīga no katras valsts valdības prāta spējām un prasmi kritiskos brīžos strauji reaģēt. Arī no cilvēku atbildības un goda prāta pret citiem cilvēkiem. Šādās drausmīgās situācijās parādās valstu valdību profesionalitāte un parādās Tautu mentalitāte, saliedētība, mīlestība pret savu tautu, vai arī otrādāk uzspļaut kas ar kaimiņu notiek, ka tik mani tas neskar!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ideālā kombinācija un pieredze

"Svarīgi darīt to, kas tiešām patīk. Man ir paveicies, ka patīk tas, kas šobrīd ir arī ļoti pieprasīts," saka Sanita Meijere, kura savā profesionālajā dzīvē savieno gan jurisprudenci, g...

Jaunieši sāk augstāk vērtēt profesionālo stabilitāti

Meklējot darbavietu, jaunieši arvien vairāk novērtē stabilitāti un izaugsmes iespējas, savukārt korporatīvās ballītes viņiem kļuvušas mazāk nozīmīgas. To secinājusi Līga Millere, uzņēmuma Transcom W...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses