Laika ziņas
Šodien
Migla

Uzņēmējs: Arī Latvijā var labi pelnīt, vajag tikai to gribēt

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
JanisT
J
Arī Latvijā var labi pelnīt, vajag tikai to gribēt - būt par deputāta radinieku.
viesis
v
Starp citu- mēs šeit esam pieraduši klausīties, ka latvieši ir slinki, dumji, negrib strādāt, un tāpēc ir nabadzīgi. Realitāte ir tāda, ka jau šobrīd latvieši strādā nesalīdzināmi vairāk kā Rietumeiropas iedzīvotāji !!!!!!!!!!!!!!! Tāpēc aicināt strādāt vēl vairāk var tikai cilvēki, kuriem trūkst zināšanu un izpratnes par reālo situāciju.
Nu, bet,
N
protams, bez gribēšanas vajag arī mācīšanos un citas lietas. Patiesībā vēlme mācīties, vēlme caursist u.t.t. ir gribēšanas izpausmes. Ja cilvēks grib pa īstam, tad visas šīs lietas iet dabiski. Bet, ja cilvēks, it kā saka, ka grib, bet dzīvē neko nav darījis, lai gribēto sasniegtu, tad tā nav gribēšana - tā ir slaista vēlme neko nedarīt un labi dzīvot...
 • 5
 • 2
Anna2
A
Un tas dīvainais, nepamatotais sauklis - `vajag tikai gribēt`. Nu, nepietiek ar gribēšanu! Varbūt tad jāsauc lietas īstajos vārdos: vajag spēku prasmi, caursišanu, ilgstošu mācīšanās, kļūdu un klupšanas periodu. Ja `ar gribēšanu` visi varētu pelnīt, tad jau te sen būtu Leiputrija!
 • 9
 • 2
solon
s
Pelnīt jau var, tikai to izdarīt ir nesalīdzināmi grūtāk pirmkārt jau smieklīgi zemā neapliekamā minimuma dēļ (rezultātā lielāks nodokļu slogs). Vai ārzemēs ir arī tāds uzņēmuma vieglā transporta līdzekļa nodoklis? Latvijā strādājot gan algotu darbu, gan esot pašnodarbinātā persona, 2 reizes ir jāmaksā saucamais SOC nodoklis, vai arī ārzemēs tā ir? Valsts pārvaldes aparāta darboņiem Latvija IR laimes zeme. Pārējiem ir jāvergo lai šo liekēžu armiju uzturētu.
resnais tusnis lai pats pamēģina
r
Intensīvs fizisks darbs nogurdina jau pēc 8 h,kādas vēl papildus stundas.Tas neglābjami grauj veselību,organismam nepieciešama atpūta un spēku atgūšana, pusmūžā jau būsi hronisks slimnieks.
Yan
Y
Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk - http://bit.ly/lesspaid Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!
klausies..
k
Es tev pateikšu resni,kapēc ārzemēs latvietis ir gatavs strādāt virsstundas. Ja cilvēks tur ir viens,bez ģimenes,bez draugiem,nav integrējies vietējā sabiedrība,viņam tur nav neviena paziņas,un viņš dzīvo tālu no lielpilsētas,un ir bez auto. Tad nekas cits viņam neatliek kā iet uz darbu,lai nesajuktu prātā no vientulības. Un jā,par virsstundām tur maksā dubultu stundas likmi.... .
Irlielāmērāticams
I
ka piedāvājums celt dzīves līmeni ar virsstundu palīdzību netiks uzņemts ar sajūsmu.
viesis
v
Bija foršs attēls. Uzņēmējs rāda strādniekam savu Bentliju- "redzi šo mašīnu? Ja tu vairāk un labāk strādāsi, es varēšu nopirkt vēl vienu tādu pašu...…."- arī visa virsstundu darba filozofija.
 • 17
 • 0
Pareizaisvirsraksts
P
Latvijā var labi ražot, bet Latvijā nevar labi pārdot.
P
P
Diemžēl visiem nav Jūsu talanta,kādam vienmēr būs jāstāv pie dēļu garinātāja.Ja maksājat nīderlndieša algu,tad viss ir kārtībā.
GoodMaan&ParexK&K
G
Molodzec durik. Jo vairāk nopelnīsi jo vairāk nodokļos lai atmaksātu izrītos miljardus un barotu melīgos naclopus ar rijīgajiem brataniem.
АНТИ Союзная пропаганда !
А
Господа ! Хорошая система придумана на западе. Без репрессий и силы избавляются от латвийцев. Каждый год около 25 -30 тыс. минусом. Школы минус , больницы минус. Внутренние органы лютую. Носителей этого язычка..лабу лабу всё меньше и меньше. Я очень восхищен. Они тухнут как крысы после халявной еды...которая оказалась ядом!
smerdelis
s
Izspiedēja sapnis-strādnieks dažas stundas pasnauž turpat cehā,ēveļskaidās,tad pieceļās,nopurinās un turpina rukāt .
Normals darbs
N
Darba devējam dažreiz ir vajadzīgas virsstundas- neparedzētiem darbiem, bet darbiniekus parasti ņem darbā nosakot normālu darba laiku 5 dienas nedēļā un 8 stundas dienā. Tas ir arī normāls darba laiks, lai cilvēkam ir laika sev un ģimenei, bērniem. Virsstundas vergo ārzemēs dzīvojošie , jo viņu dzinulis ir nauda.
Up your———> Ass
U
Kāds dzinulis ir tev visu laiku Latvijai taisīt naidīgu propagandu?
 • 3
 • 10
Ass
A
Kads ta dzinulis ir Lv strādājošajiem ?Hobijs,aiz gara laika,ekonomikas stimulācija,valdibas atbalsts,valsts gaisa nākotne?)))
 • 9
 • 5
Malacis! Tā turpināt!
M
Protams, Latvijā arī var nopelnīt. Un, patiešām, smieklīgi ir tas, ka savās mājās latvietis negrib strādāt virstundas, bet emigrācijā ir gatavs to darīt. Un pareizi teikts arī tas, kādos apstākļos emigranti dzīvo un strādā. Tā teikt, alga lielāka, bet ... Bet to "bet" visi vienmēr aizmirst.
viesis
v
Bet..... tomēr atgriežas ļoti neliels procents, par ko visi "pozitīvisti" nezin kāpēc aizmirst un nevēlas runāt...….
 • 9
 • 1
Irlielāmērāticams>18-09
I
ka pareizāk būtu lietas saukt īstajos vārdos... nevis "psiholoģiska problēma" bet "bailes". Redzi - viss kļūst saprotamāk! Ja diagnoze pareiza, tad arī ārstēšana var būt veiksmīga!
 • 4
 • 1
Latviešu rakstura un
L
un psiholoģijas problēma ir tā, ka, ja viņam nemaksā par virstundām, tad viņš turpina tur arī strādāt nevis aiziet prom. Tāpēc nekas nemainās, tas ir, tāpēc darba devēji to izmanto...
 • 7
 • 1
trusis nejaukais
t
aarezmees par virsstundaam maksaa, tur ir taa starpiiba. un biezhi vien maksaa pat dubultaa.
 • 32
 • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

48 intensīvas stundas realitātes testam(4)

Pēdējos mēnešos dažādu hakatonu skaits, šķiet, audzis dubultā, turklāt tie sekmīgi pārcēlušies uz virtuālo vidi. Hakatoni ierasti notiek 48 stundu ietvaros, tajos var piedalīties ar savu komandu un ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses