Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Eiropas Savienība grib būt globāla mēroga līdere aprites ekonomikā, klimata politikā un vides aizsardzībā

Zaļais kurss sākas ar paradumu maiņu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
JanisT
J
Zaļais ir jaunais sarkanais - sociālisms vai izmiršana! Paskatieties, kas aiz zaļajiem stāv! Globāli nodokļi un cilvēku dzīšana nabadzībā. Ar ekoloģiju tam nav nekāda sakara! Ja gribētu būt zaļi, sāktu ar to, ka TEC vietā būvētu AES, bet zaļie saprot, ka AES atrisinātu lielu daudzumu problēmu, un viņi pazaudēs finansējumu, tāpēc nekad to nepieļaus!
latvijec
l
kakaj zaļis ? Ņet, mi grib rit vodka i peļmeņi, skaķit paRašaTV i apģirst Latvija ! Da, i vel grib Burov naš mer !
Krējums Saldais
K
Ir skumji lasīt šādus tekstus. "Zaļais kurss sākas ar paradumu maiņu...". . . . Tieši otrādi - zaļais kurss piespiež cilvēkus atvērt savus maciņus un maksāt daudz dārgāk par to pašu + piemēslot vidi vēl vairāk un straujāk. Kā piemērs - elektroauto. Parakājoties Internetā, var atrast datus, ka pieslēguma vietā (pie e_auto) rozetes nonāk tikai apmēram 11% no enerģijas, kas tika izmantota elektrības ražošanai TECā. Maz tāpēc, ka paša TEC lietderības koeficents ir apmēram 45% + ķēde ar 5-6 transformatoriem ar lietderības koeficentu 95%, kas summā dod tikai 73%. Vēl zudumi pašā elektrības pārvadā vados. Un ja vēl pieliek klāt paša e_ auto lietderības koeficentu, tad sanāk, ka auto ar iekšdedzes dzinēju ir 2 reizes efektīvāks un ekoloģiskāks par e_auto. Bet kas tiek uzspiests?
>:-)
&
Te Eijafjadlajegidls ( Eyjafjallajökull ) vulkāns, te korona vīruss un aviācijai beigas ? Zirga pajūgs un airu laivas, tik paliek ??? Zaļais kurss, gretas tunbergas stilā, ar laimīgu bērnību :D
Latvju puika
L
Nemuldē! "Zaļo kursu" mums uzspieda nezvērs Pukins
Dostojevskis
D
Cilvēki ir pierādījuši, ka spēj sabojāt jebkuru principā labu ideju. Ar "zaļo kursu" notiks tas pats. Tikai sekas būs smagākas, jo "zaļismā" ir daudz reiz lielākas melošanas iespējas, nekā jebkurā citā sektantismā. Tas tāpēc, ka "zaļisma" melu atmaskošanai nepieciešams daudz vairāk laika, nekā , piemēram, komunisma atmaskošanai. Cietējs būs cilvēks parastais.
grētīgs un grētīgāks
g
Zaļais kurss: Katram savu jahtu. Vīruss: Katram savu ielu.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Eiropas Savienība grib būt globāla mēroga līdere aprites ekonomikā, klimata politikā un vides aizsardzībā... BET LATVIJA NOTEIKTI GRIB VISUS PĀRSPĒT!!!!!!!!!!!!!!!
Pareizaissecinājums
P
Tāpēc, ka Latvijai, kā arī visām ES valstīm nav sava garīgā pamata un tā viegli padodas ikvienai ideoloģiskai ietekmei. Kā tāda prostitūta, kas strādā par vēderu.
  • 10
  • 1
ļuļa
ļ
zaļais kurss un klimata pārmaiņas - ģeniālākais biznesa projekts pēdējo 100 gadu laikā. ar dabas aizsardzību tam visam, protams, nav pilnīgi nekāda sakara.
Irlielāmērāticams
I
ka daudzi kļūs pasakaini bagāti, bet ne šeit.
  • 7
  • 1
Grēta
G
Nav jālido ar lidmašīnu, jābrauc ar jahtu.
Kainšvainlībtdihs
K
Un kad Āzija, Indija utt mainīs paradumus? Kad Eiropā salīdušie frotē galvas mainīs paradumus? Ja četri no pieciem mājas iedzīvotājiem kakā virtuvē uz galda, bet viens to nedara, virtuves galds tāpat ir nodirsts.
prokurors Vioriks
p
purkš
mjā
m
Jā, Papua Jaungvineja joprojām dzīvo pēc zaļā kursa noteikumiem. Ēģiptieši būvēja piramīdas, bet papuāsi izvēlējās zaļo kursu.
latvijec
l
Ņet, mi grib rit vodka i peļmeņi, skaķit paRašaTV i apģirst Latvija ! Da, i vel grib Burov naš mer !

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ventspils ostā kravu kritums teju uz pusi(6)

Jaunākie dati par kravu apgrozījumu Latvijas lielākajās ostās liecina, ka visdramatiskākais apgrozījuma kritums joprojām vērojams Ventspils ostā, kur pārkrauto kravu apjoms jau otro mēnesi pēc ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses