Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Nav korekti amatpersonai vienu tirgus dalībnieku izcelt kā neizdevīgāku

Arī lēmums neko nemainīt ir izvēle

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tanta
T
LatveNergo (tāpat kā ZZS par zemniekiem) rūpējas par zaļo enerģiju un tāpēc arī cena ir dārgāka. Tie citi pērk no Černobiļas (nestrādā jau tur tikai 1-avarējušais bloks) lēto elektrību, un pelna miljonus, nositot Latvijas labās zaļās elektrības pašizmaksu.
to tante
t
Muļķi vienmēr DĀRGI pērk, un pie tam dārgi nopirkto sūdu SLAVĒ!
  • 0
  • 0
P
P
Tagad topā ir izaicinājumi;izvēli liekam malā.Tā izvēle domāta varai-neko nemainīt?Pagaidām nerdzu,ka kāds kaut ko vispār ir spējīgs mainīt(Rainis nearbaitē).
G>P
G
Drīzāk jau nav griboss ko mainīt...Spējas ir bet gribas nav......
  • 0
  • 0
Klitorņestra
K
Lai arī Latvenergo tirgo dārgāko elektrību, mēs labprāt pērkam tieši no viņiem, jo viņi vismaz par tautu rūpējas, jo peļņu ieskaita valsts kasē, ko kase atkal atdod tautai atpakaļ dažādu pabalstu veidā.
irlielsāmursticams
i
Jā, un tie citi visu peļņu ierauj sev. Un lētāku elektrību viņi var tirgot tikai tāpēc, ka tiem muļķiem, kas no viņiem pērk, tie IESMĒRĒ daudz sliktāku elektrību kā Latves energo.Tad nu nebrīnaties, ka datori un spuldzes daudz ātrāk bojājas!
  • 1
  • 0
Itamars Toledano
BLACK nenoliedzami ir vieds. Arī man ir organiska nepatiku pret monopolu, kas tautu slauc, to apņirgdams, un no Latvenergo pakalpojumiem atteicos, tikko tas bija iespējams. Ieguvums? Katru mēnesi mazāks rēķins, kā tas būtu no Latvenergo.Un ar vienu zvanu pietiek, lai to izdarītu.
Latvieši ir vergu tauta.
L
Lai gan Latvenergo tos slauc smiedamies, un ar miljoniem dirsu atslauka, tauta tos labprāt SAMET. Es jau daudzus gadus pērku elektrību no cita piegādātāja, un pa 6 gadiem esmu ieekonomējis kādus 450-600 eiro.
.
.
Tas nozīmē tikai vienu- cilvēki tomēr ir tik gudri, lai saprastu, ka šī "tirgus atvēršana" ir fikcija! Valsts monopols bija un ir. Pārējais viss ir dekorācijas.
Black
B
"Gudrība" izpaužas kā atteikšanās pirkt preci par lētāku cenu, un turpināt pirkt dārgāko, gaudojot. kā lētāku piedāvājumu neviens nav pienesis uz paplātes? Cilvēks, kurš ir par aprobežotu un trulu, lai spētu kalkulatorā aprēķināt 10-20% cenu starpību precei un pakalpojumam, tagad tiek dēvēts par "gudru"?
  • 6
  • 1
Irlielāmērāticams
I
ka tirgus atvēršana nebūtu fikcija vienā gadījumā - ja katrai kompānijai būtu sava elektroenerģijas ražotne un savi vadi pie klienta.
  • 3
  • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Burovs: GKR jāpierāda, ka tā nav satelītpartija(1)

Partijai Gods kalpot Rīgai (GKR) ir jāpierāda, ka tā nav nevienas citas partijas satelītpartija, sestdien partijas ārkārtas kongresā, skaidrojot GKR lēmumu Rīgas domes vēlēšanās startēt atsevi...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē