Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Arī prezidentam jāspēlē atklātām kārtīm

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
nu da.
n
:D :D:D jā tāpat kā,viņa draugs porošenko spēlē atklātam kārtīm:D:D:D
utt
u
Mēs visi komentējam, domājot, ka Partiju sarunās valda racionalitāte, veselais saprāts un loģika. Kas tur valda patiesībā mēs nezinām, jo mēs tais sarunās nepiedalamies. Deputātiem algu maksā, laiks iet, Valdība nav Lācis.Neaizbēgs. Galu galā strādā Kučinska "pagaidu valdība". Īstas latviskas partijas ir gatavas iekosties rīklē visiem konkurentiem un "nelaist nepar ko" kamēr tie stīvi paliek. Citādi pie kārotā kumosa tikt nemaz nevar.
;ll
;
veco shēma darbojas šo klauniādi vada un gatavo PAR ar PABRIKU priekšgalā un nožēlojamākais ir tas, ka Vējonis šajā cirkā piedalās piesaistot Maizīša atbalstu. VĒJONIS nevarēja nezināt par pielaidēm! Zināja, ka tieši tas būs par šķērsli Gobzema kļūšanai par premjeru. Skaidri un nešaubīgi zināja, ka šis 2. kandidāts izgāzīsies, un zināja arī iemeslu, kas speciāli šim gadījumam ir jau sagatavots! Un dīvainākais tas, ka arī Pabriks par to jau izrādās informēts.
Stulbiņš NEBALSOTĀJS
S
Maizītis, SAB, un Gladio rulle šodien tā pat, kā rullēja pagājušā gadu simtā. Baida iedzīvotājus no komunisma, bet noliedz atcerēties, ka komunisms ir meža viensētu kultūras veids. Protams, tajos laikos cilvēki iztika bez valdības. Kas tas tāds Maizītis, Kažociņš, Rimkēvičs, Pabriks, 'Vejonis'..., ja ne Gladio un Izcilībs centra rīkojumu izpildītāji.
Smējējs
S
Maiznieks cep maizi, celtnieks ceļ mājas, politiķis veido JĒGU notiekošajam: par ko runāt, par ko klusēt, kā vienoties. "Latviešu partijas" (kas tās tādas?) vēlētājam IEPĀRDEVA šādu situācijas jēgu: 1) Saskaņa ir lielākās briesmas Latvijai, 2) "vecās latviešu partijas" ir sliktas, "jaunās latviešu partijas ir labas". Ok, NOPIRKTS. Ko tālāk? KĀ un PAR KO VIENOTIES "labām latviešu partijām"? KĀDA IR JĒGA Latvijā notiekošajam? Vai jēga tāda, ka visur vainīga Saskaņa? Un nošķirot stūrī Saskaņu viss jau ir labi? Varbūt pasaulē notiekošais šķiet pārāk sarežģīts, lai partijas uzdrīkstētos to skaidrot Latvijas sabiedrībai? Kā smejies, paši politiķi politikas jēgu nesaprot, tāpēc skaidrojumu vietā tēlo rosību un ņemšanos. Bet cik ilgi tā varēs? Nedrīkst baidīties no vēlētāja - bailīgais nav jēgas skaidrotājs, nav politiķis! Nedrīkst likt vienādojuma zīmi starp Saskaņu un "politiskiem latviešiem". Saskaņai un TB/LNNK/Visu_Latvijai ir un būs atšķirīga attieksme pret Krieviju. Nu, un kas no tā?
Jods
J
Tas viss ir teātris. Krēslus dabūr tie paši vecie, tautas izsvītrotie tipiņi.
Jodam
J
Nerunmā tautas vārdā. Arī vecos tipiņus ievēlēja tauta.
  • 5
  • 1
rekur
r
1. Prezidents noteikti nav dumjāks par Margēviču. 2. Viņš piedāvās rindas kārtībā Valdību veidot visām partijām. Kas tad te slēpts? 3. Nu nākošais būs Pabriks... Jūs ticiet tam, ka viņš izveidos Valdību? Varbūt jā un varbūt nē... 4. Un tad būs 4. un 5. un 6. Premjera kandidāts. Zviedrijā un Beļģijā ir apm.tāda pati situācija ar Valdības veidošanu. Vai viņas tāpēc ir sabrukušas??? Neizskatās. Viņas dzīvo pat stipri pārticīgāk nekā Latvija. Un neņem galvā politisko utošanos.
rekuram
r
Tavs pirmais apgalvojums aplams. Valsts prezidenta amats ir tālu virs Vējoņa spēju griestiem.
  • 7
  • 0
nomalietis
n
Apbrīnojami objektīvs un sakarīgs komentārs
zvirbulēns
z
Politiskais process kā politiskais process, ja runājam par prezidenta un partiju rīcību. Cita lieta SAB esamība šajā procesā. Ja SAB priekšnieks var bez skaidrojumiem torpedēt prezidenta izvēli, to atkoriģēt, tad jāsaka, lai Dieviņš nogrābstās, kas darās! Bet arī tā nav traģēdija, tā teikt viss uz labu. Es pieļauju, ka beidzot SAB savas vieglās dienas varēs nolikt malā, ka beidzot šo kantori sakratīs, ka galvas ripos, un tas priecē! Īsi sakot, Agnese, i nemaz neskumsti, viss notiek viss labākā veidā! Valdības zārks tukšs arī nepaliks.
Agnese, tu neesi Prezidents
A
Tāpēc nespridelē par to, kā Valsts prezidentam būtu jārīkojas. Viņš pats ir pieaudzis cilvēks un Satversme dod viņam lielu rīcības brīvību
nātre
n
Manuprāt, ja prezidents nebūtu pasludinājis 3 premjera kandidātus, valdība varbūt jau būtu izveidota. Bet, zinot to, ka jaunajiem nav pieredzes politiskās putras vārīšanā, PAR līderis, ar 5 izstaigāto partiju un Eiropas pieredzi, ir pacenties skaitliski mazākos apvārdot pret jaunajiem, lai pats uzvarētu, jo ES sēdekli ir zaudējis, bet sēdēt uz viszemākā pakāpiena uzskata sev par apkaunojumu, darīs visu - vai nu viņš, vai ar ģīmi dubļos. Tādā veidā valdības izveidošana var ilgt līdz jaunām vēlēšanām, jo izgāztie par PAR līderi nedos savas balsis, atliks vai Saskaņa, vai čiks. Tāpēc Saskaņu varētu izvēlēties arī Gobzems, ja parieši to darīs, tad kāpēc ne KPV un valdība būs sastādīta bez vecajiem bukiem, kā viņi paši sevi sauc.
  • 5
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūžīgais aplis tīras nākotnes vārdā(1)

Rīgas pašvaldības atkritumu apsaimniekošanas sistēmas modernizācija, kas tiek īstenota publiskās privātās partnerības ietvaros, ir raisījusi plašas diskusijas Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Taču, nes...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē