Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Bez autoritātes reformas neīstenosies

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pravietisnejaukais
P
Jūs te, par autoritāšu, par diž-vadoņu iztrūkumu sūkstāties... bet rodas jautājums - kādas idejas realizācijai? Man šķiet... būs ideja, radīsies arī vadonis!
Šitā dāmīte atkal murgo!
Š
Teritoriālā reforma bija jāveic jau pirms 20 gadiem un tikai ZZS savtīgo interešu dēļ Latvijas administratīvais iedalījums tika izkropļots nevis sakārtots
Jānis
J
Nemelo. iepriekšējo reformu realizēja Tautas partija!
  • 4
  • 2
Pēc manām domām
P
Izcila viesmāksliniece ir pati Ilze Viņķele,tiešām profesionāla žurnāliste,kas spēj vadīt jebkuru tautsaimniecības nozari-gan aplikt pensijas virs 180 latiem,ja vajag ar nodokli,gan divu grozu vietā, ja vajag,izveidot viena groza veselības apdrošināšanas sistēmu! Un pat,ja vajag,neatbalstīt nevienu no abām sistēmām,jo jāceļ nodokļus!
P
P
Istenosies -"kreativi",konsolidali balsojot.
ainis
a
Latvija nav demokrātiska valsts, lidz ar to autoritāti grūti atrast. Demokratiskā valstī drošības dienesta vadītājs nenosaka, kurš būs vai nebūs premjerministrs, to no nosaka vēlētājas. Latvijā, kā Krievijā, visu nosaka drošības dienests. Maizītis izvēlējās Kariņu, un nobloķēja Gobzemu, tā tas notiek.
Pipars
P
Skan jau skaisti par to autoritāti..., BET manā skatījumā ne par to ir jācepas... problēma ir iekš tā ka dalāmais pīrāgs kļūst mazāks... Visi mēs zinām Latvijas valsts parāda problēmas, pensionāru skaita pret strādājošo skaitu destruktīvās izmaiņas, cilvēku prom braukšanas problēmu, pašu iedzīvotāju kredītsaistību pieaugušos apmērus, preču tranzīta caur Latvijas ostām kritumu utt... utt. Galvenā problēma no mūsu varas puses ir nespēja tautai pateikt kāds tad ir īstais šo reformu mērķis! A īstais mērķis ir samazināt izmaksas visur kur iespējams, un tuvojošās vispasaules krīzes situācijā samazināt varas maiņas un valdošās elites riskus nākotnes agresīvi nelabvēlīgajos krīzes apstākļos, kad dzīves līmeņa kritums skars lielāko Latvijas valsts iedzīvotāju daļu... Nu nav neviena VALSTSVĪRA kas atklāti var iziet un pateikt "MUMS VISIEM NĀKOTNĒ BŪS JĀSAVELK JOSTAS"....! NAVA...!
Vecsčekists
V
Par cik daža laba politikā peldoša puta ir tikusi virspusē Atmodas viļņošanās rezultātā... būtu labi skaidri saprast, kāpēc sabruka CCCP, ko boļševiku līderi darīja nepareizi. Tāds skatījums būtu labs palīgs situācijas izpratnei un politikas veidošanai.
Robis
R
Tam vara ir par muļķu: Viņu pamat doma-labi ātri un labi daudz...Viss cits viņus neinteresē....
  • 6
  • 0
Mantrausis
M
Par teritoriālo reformu jautājums ir cits! Kā noprotams, likumos ierakstītajiem noteikumiem un mērauklām nav atbildusi virkne pašvaldību! Kāpēc VARAM nedeva laiku pašvaldībām pašām tik galā, bet tērēja un tērēs resursus centralizētai apvienošanai? Kāpēc Ministrija neskatās virzienu, bet kaut ko zīmē kartē? Vai ZZS vara Jelgavā, par ko runā skaļi, ir nopietns iemesls 4.lielāko Valsts pilsētu padarīt par novada centru vien? Vai ir zināms par Auces un Tērvetes vēlmi būt Jelgavas novadā, ne pie Dobeles???? Kas kopīgs ministrijai un tankam????
paskaidrojums mantrausim
p
ko pašas pašvaldības var tik galā? Līdz ausīm iegrimušas draugu-radu un korupcijas būšanās... Te gluži cita lieta: Reformu vajag, bet tās pamatmotīvs-visas valsts, ne pašvaldību līderu intereses...Bet pašai ministrijai jau valsts intereses svešas...
  • 5
  • 1
zvirbulēns
z
Īstenosies, Agnese, īstenosies! Pieslēgsies valstsgriba Levits, saaktivizēsies rakstošie sorosīti, pastums ārvalstu starptautiskās organizācijas, šo organizāciju tā saucamie eksperti, piepalīdzēs cionisti, un lieta darīta!
Serjoznijs
S
Latviešu valodā rakstītajam ( izņemot daiļliteratūru) nekādas uzticības nav. Ne tikai reformām, bet arī visai Latvijai vajadzīgs krusttēvs.
bet
b
neviens jau tev neliedz lasīt Kremļa ziņas, kam tu tici....
  • 2
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ne visai godīgs piedāvājums(2)

Veselības ministres Ilzes Viņķeles (Attīstībai/Par!) piedāvātais jaunais mediķu atalgojuma modelis esošā nepildītā mediķu algu pieauguma vietā piedāvā jaunu atlikto pieaugumu. Tā īsumā varētu raks...

Gaidām, ko teiks valdība(3)

Pagājušajā nedēļā, raugoties uz dažādiem statistikas datiem, tas, ka iespaids nav iepriecinošs, bija jāatzīst pat pārliecinātiem optimistiem, kuri gan ikdienā, gan virtuālajā vidē distancējas no mū...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē