Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Garantēto tirgu jautājums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pipars
P
Laiks un sankcijas spēlē uz Krievijas interesēm. Savukārt tirgi Krievijai būs, jau skaidrs ka Turcija sāk orientēties uz Krieviju, tālāk tā būs Sīrija, nesenā Āfrikas konference Krievijā (atbrauca visi) rāda lielo interesi... Un vēl Japāna... Tieši tā Japāna būs Krievijas tirgū! He he ... varat neticēt, bet valsts ar vairāk kā 100 miljonu iedzīvotāju arī būs zem Krievijas... Un arī Izraēla (protams ja viņa gribēs pastāvēt) ies zem Krievijas...!
Cērme
C
Pēc šāda raksta izcilnieki Jukums, de Soto un replika var tikai nošauties. Krievijai ir gāze, nafta un citi resursi vēl 200 gadiem, bet patērētāju skaits pasaulē tikai aug. Arī alternatīvajā enerģētikā- atomstacijās- Krievija ir pasaules līdere. Vēja un Saules enerģija lai paliek Grētai un viņas draugiem.
oskars
o
Ja rietumi parstatu pirkt Krievijas gazi un naftu , tad Latvijai pienaktu vaaks jo rietumu draugi cenas tikai uzskruvetu ... vispar es jau sen teicu- ka no sankcijam visvairak cietis tadas valstis ka Latvija ... nezage zaru uz kura sedi !!! neroc bedri citam ... Latvijai nav paveicies ar valsts vaditajiem , kuriem ir tikai personiskas intereses ...
abi gali ūdenī
a
Jebkura tirgus pamatā ir pircēji. Krievija pēdējos 30 gadus ir smagi strādājusi lai savus pircējus padarītu par nabagiem ar milzīgu cerību, ka svešos tirgos par milzu naudu būs nepieciešamas Krievijas preces. Ķīnas panākums ir tas, ka vienlaikus ar svešu tirgu apgūšanu, tā ir izveidojusi milzīgu iekšējo tirgu. Krievija visu savu Rietumos nopelnīto arī ieguldīja Rietumu ekonomikā, pērko villas un vīna dārzus.
Dostojevskis
D
Ķīnas uzplaukuma pamatā ir tas, ka Ķīnas vadītāji bija gudrāki. Ķīnas iedzīvotāju ir vairāk, komunisti nepaspēja izkaut tik ļoti, kā Krievijā. Ķīnā ir kārtība, ko nevar sacīt par Krieviju... iespējams, nevarēs nekad.
 • 2
 • 2
P
P
Diešana ASV stabules pavadījumā?
bet
b
Sankcijām ir jābūt sankcionējušām :) Pašreizējās sankcijas neko daudz nesankcionē. Ja tiktu aizliegts pirkt gāzi un naftu no Krievijas, tad tās būtu jau daudzmaz piemērotas sankcijas.
Pareizaissecinājums
P
Sankcijām vispār nav jābūt. Tikai pateicoties tautas muļķībai un īsajai atmiņai šādas rotaļas vispār ir iespējamas. Jo tauta varētu taču jautāt - jūs tad un tad ieviesāt tādas un tādas sankcijas pret tādu un tādu valsti...KĀDS IR REZULTĀTS? Ja ir ieviestas sankcijas, bet rezultāts ir - zaudējumi pašiem, tad - tādiem politiķiem, sankcionētājiem būtu vieta atkritumos!
 • 15
 • 3
izsmiekls"bet"
i
"bet" ir stulbs zābaks,bet vadošo Eiropas valstu līderi nav muļķi,jo saprot,ka pirkt Krievijas energoresursus ir lētāk,vienkāršāk un vnk izdevīgāk,ekā usas"demokrātiskos"resursus 2x dārgāk.Zābaks"bet"nesaprot,ka visa jezga ir tikai tāpēc,ka usa grib izspiest Krieviju no tirgus ar bandītu cienīgām metodēm.Diez vai"bet"pats gribētu maksāt par apkuri 2x dārgāk,lai izpatiktu usai.
 • 17
 • 4
Dostojevskis
D
"Savā ziņā paradokss, bet rietumvalstu ekonomiskās sankcijas šos (Krievijas) centienus ir tikai veicinājušas"... nu šo taču nekādi nevarēja paredzēt! Tas ir TIK NEGAIDĪTI!!! Mēs visi esam ļoti izbrīnīti, jo gaidījām, taču, ka Putins atrāpos uz ceļiem un prasīs, kur ir tā vieta, kur viņš drīkst lūgt piedošanu!!!
Dostojevskis>nope
D
Krieviem nav nekādu sasniegumu zinātnē! Viņi ēd sēnes, savvaļas ķiplokus un domā, ka Nobeļa prēmija ir priekš tiem, kuri uzceps lielāko beļašu! Ne kur liekama tauta!
 • 4
 • 11
Latvijastēls>nope
L
Slikti tādam, kurš nespēj pārtikt no dziesmām!
 • 9
 • 2
nope
n
Sankcijas tāpat samazina manevrētspējas un iespējas. Šā vai tā. Jo vairāk naudas Krievijai, jo lielāka vēlme karot un uzbrukt. Tagad Krievijai ir drīzāk agonijas stāvoklis. Krievijas kultūra ir karšs, nevis dziesmas, sasniegumi zinātnē vai arhitektūrā utt.
 • 7
 • 15

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē