Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Minskas vienošanās tika parakstīta Ukrainai grūtā brīdī un ir tai atklāti neizdevīga

Kaislības ap Šteinmeiera formulu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Irlielāmērāticams
I
ka pašreizējais Ukrainas stāvoklis ir tikai un vienīgi Ukrainas politiķu un Eiropas savienības politiķu kļūdainās darbības rezultāts. Ja būtu domājuši trīs gājienus uz priekšu, Sevastopolē šobrīd saimniekotu amerikāņi. Par kļūdām jāmaksā! Mans padoms ukraiņu politiķiem - aizmirstiet, ka jums jel kad ir piederējusi Krima un pierodiet, ka Donbasā jums arī turpmāk nebūs īpaši liela ietekme!
omite
o
Viss nostasies savas vietas tiklidz Krievija izvedis savu karaspeku no Ukrainas.
Gudrinieks
G
Ukrainas problēma ir tur, ka tā ir kārtējā valsts, kuru uzmetuši rietumi ar jeņķiem priekšgalā. Kad parakstīja Minsku, ukraiņiem iestāstīja, ka vajag tikai visam piekrist, bet pēc varēs vienošanos nepildīt. Tā teikt, uzkrausim visu atbildību Maskavai, un notiks pēc jūsu prāta. Tagad ir izrādījies, ka Krievija kā rietumeiropai, tā Trampam tomēr ir svarīgāka par Ukrainu, un ukraiņiem saka - parakstījāt, tātad jāpilda. A tas, ko mēs solījām - apstākļi mainījušies un vispār, kur tas rakstīts? Bet Minskas vienošanās - rekur visi papīri ar jūsu parakstiem, tā kā nevaimanājiet un dariet, ko liek.
Pravietisnejaukais>Gudrinieks
P
Tavs domu gājiens principā ir pareizs. Bet. Es aicinu pievērst uzmanību kādai detaļai. Redzi, lai "uzmestu", ir vajadzīgi divi - viens, kas uzmet un otrs, kas aitas nolemtībā ļaujas tapt uzmests... .
 • 8
 • 1
Večerņij mudazvon
V
Pončikam tik kaislības vien galvā ..eh kaislības kaislības
visam savs laiks
v
Krievija sabruks agrāk vai vēlāk. Tāpēc Ukrainai pašlaik ir jādomā par savu attīstību. Okupēto teritoriju (Krima, Donecka, Luhanska) atgūšana jāatliek uz nākotni. Kamēr šo teritoriju iedzīvotāji nepiedalās Ukrainas vēlēšanās, Ukrainas parlamenta sastāvs ir labvēlīgāks Ukrainas attīstībai. Bet pēc kādiem 20-30 gadiem, kad Ukraina būs nostiprinājusies, tad varēs domāt par okupēto teritoriju atgūšanu. Tad Krievijas droši vien vairs nebūs, un šīs teritorijas pašas atgriezīsies Ukrainā. Ķīna taču nav atteikusies no Vladivostokas un Habarovskas, pat ja formāli tā neko neprasa.
Irsa
I
Vecais angļu aģents pamodies. Priekš viņa Ķīnas galvenais moto ir Sibīrijas pievākšana. Domāju, ka vispirms ķīnieši atcerēsies opija karus un nogremdēs pāris angļu lielgaballaivas, kas būs atbraukušas palīgā Honkongas protestētājiem.
 • 11
 • 1
Dostojevskis
D
Bērniņ, iztēlojies... Krievija sāk brukt ap vienpadsmitiem vakarā, bet, no rīta redzams, ka nav tomēr sabrukusi ! Kas noticis? Ap divpadsmitiem naktī amerikāņi ir salikuši stutītes - lai nesabrūk tomēr! Izklausās neticami?
 • 11
 • 3
Pareizaisjautājums
P
Kā var panākt mieru teritorijā, kurā darbojas vismaz trīs patstāvīgas armijas?
Pareizāatbilde
P
Teritorija jāsadala - katrai armijai savu!
 • 8
 • 4
Pipars
P
Andi tīri juridiski vienīgās leģitīmās Ukrainas valsts teritorijas ir Donbass un Luganska... Jo 2014 gada valsts apvērsumā šīs teritorijas tā arī nepakļāvās no ārpuses organizētajam valsts apvērsumam... Un kļūda ir uzskatīt ka Krievija vēlas sevī reintegrēt šīs teritorijas... Dziļā visa šī procesa būtība (ko izspēlē Putins) ir Zelenska kā prezidenta nolikšana situācijā, kad viņam kā prezidentam nāksies lūgt Donbasa un Luganskas palīdzību likumīgā Ukrainas valsts statusa atjaunošanai. Principā uz to arī iet... Ir zināma varbūtība - un šī varbūtība pieaug, ka savējie pie varas esošie apkauj savējos! Redzi - Putins spēlē globālā līmenī un viņa manevri nav saskatāmi uzreiz un momentā. Jebkurā gadījumā pārlauzt Putina spēli Ukrainas virzienā neredzu pa spēkam pašreiz pie varas esošajai kliķei, tā ka viss iet pēc Putina plāna. Pie kam domāju ka tīrīs un apvienos Ukrainas valsti paši Ukraiņi.
Dostojevskis
D
Pipar, nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka meža pļaviņā ar govīm var būt tikai viens bullis. Tikai viens... .
 • 5
 • 0
Nejēga
N
Kādas bija valsts apvērsuma pazīmes, kas sagrāba varu, kuras varas sastāvdaļas tika iznīcinātas? Vai parlaments, tiesu vara, izpildvara tika atstādināta?
 • 0
 • 3
Pipars
P
Nu ko ... pēc fakta jau sācies tas par ko iepriekš rakstīju savā komentārā! Ukrainas nacionālisti naktī no 10-11 oktobra no bataljona Azov sākuši savstarpējās apšaudes ar Ukrainas valsts bruņotajiem spēkiem... Kritušie jau ir no abām pusēm... Principā redzam kā Putina plāni sāk realizēties... Bija vajadzīgi 5 gadi no Minskas vienošanām lai Putina spēle kļūtu redzama... Neaizmirsīsim arī par overtona logu ko palaida Zaharčenko... Arī šī sagatave noteiktā laikā izšaus papildinot Putina realizēto Ukrainas pārformēšanu... Pie kam atkārtoju... visu tur darīs paši ukraiņi...
 • 7
 • 2
hmm
h
Varbūt var kāds paskaidrot, kā var de iure integrēt savā valstī citas valsts de facto okupētu teritoriju?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Bīstamais naivuma triumfs(6)

Laiku pa laikam gadās dzirdēt par cilvēkiem, kuri cietuši finansiālus zaudējumus, uzticoties viltīgiem shēmotājiem. Piemēram, nesen plaši tika apspriests gadījums ar finanšu sektora uzņēmumu, kam...

Svarīgi, lai ir skaidri spēles noteikumi(4)

Mums jārēķinās, ka mūsu sabiedrība ir ierobežota cilvēku skaitā un profesionāļu mums ir tik, cik ir, – intervijā Romānam Meļņikam saka LU asociētā profesore Iveta Reinholde.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē