Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krimināllieta ar atbalsīm specdienestos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
rekur
r
Notiekošā lietas būtību nezin ne zinkārīgā publika ne masu mediji. Kas ir kas un kāpēc tas notiek, labi, ja zin daži cilvēki. Un viņiem ir iespēja pasmieties par nezinīšiem. Īsi sakot- viss, ko mēs redzam, kā saka latviski- "lai muļķiem būtu par ko brīnīties".
tādi esam
t
Kādi kadri tik nav vadījuši Juridisko komisiju! Taču šis Juraš - gvelž par bezkompromisma tiesiskumu, bet pats sēž uz apsūdzēto sola un vēl piesedz citus potenciālos noziedzniekus. Tik tālu nu esam nonākuši... Ziemeļvalstīs šāds tips nepiedalītos ne ģenerālprokurora izvēlē, ne arī viņa sieva drīkstētu iekulties šādā situācijā.
R
R
Maizītim arī VDD nāks pakaļ? Vajadzētu!
Atis Priedītis
A
Okupācijas laikā cilvēkus, kuri bija saistīti ar VDK netiesāja. Augstākais soda mērs bija atlaišana no darba un iekārtošana citā, reizēm pat vēl labāk apmaksātā darbā. Šobrīd šķiet, ka turpinās tieši tas pats.
Vecsčekists
V
Dažreiz- jā. Viens Olaines ķīmiķis , kurš zaga spirtu, tika pārcelts uz citu iestādi, kā savus realizēja zagtus Rietumvalstu izgudrojumus un kļuva slavens disidents.
  • 3
  • 0
pilsonis
p
Traki būs, ja Sparāns sāks stāstīt, kam viņš tos kukuļus nesis. Tur varētu parādīties interesanti personāži un ar to varētu sākties reāla šīs valsts attīšana no korupcijas.
Kuzja un Muris
K
Jo vairāk specdienestu, jo grūtāk tos kontrolēt. Kontroles groži pārvaldniekiem vieglāk slīd ārā no rokām.
Vecsčekists
V
Tāpēc jau Staļins rīdīja specdienestu vadoņus vienu pret otru, lai tie paši kontrol-ētos.
  • 6
  • 0
Nja
N
Cik procenti Margevičas darba devējā pieder Magņitska sarakstā iekļautajam Aivaram Lembergam?
Vecsčekists
V
Policistus ir jāuzrauga daudz rūpīgāk, nekā bandītus, jo policistu iespējas paveikt kriminālas darbības ir daudz lielākas.
jānis
j
Normāli, vai tad šai valstī var cerēt uz kaut ko citu. Tas bandītu saraksts tikai paplašinās, malači!
Romāns Georga dēls
R
Starp līdzīgās struktūrās strādājošajiem vienmēr pastāv kontakti. Gan oficiāli , gan neformāli. Drīzāk būtu jābrīnās, ja Sparāna drošības naudu iemaksātu kāds no PVD vai CSDD. Tajā pašā laikā starp līdzīgām struktūrām pastāv konkurence, pretrunas. Pielaids VDD izsniedz SAB. Tā kā sliecos visbanālāko ,,mentu karu,, versijas virzienā.
Sekretnijs
S
Ja Latvijā būtu amatpersonas -Krievijas spiegi, viņi būtu jau noķerti.
Pareizaisjautājums
P
Vai tad Tu domā, ka Krievijas spiegi ir tie ļautiņi izburbušajiem ģīmjiem, kuri 9. maijā tusē Jekelna karātavu vietā? Cik naivi! Reālie spiegi ir tieši amatpersonas, vai viņiem cieši pietuvinātie. Cilvēks no malas taču nezina, ko amatpersona domā un runā, bet tieši amatpersona pārvalda spiegam vajadzīgo info.
  • 16
  • 2
Vecsčekists
V
Visai dīvaina loģika. Bet pārliecība - liela. Ieteiktu sākt domāt. Nekad nav par vēlu.
  • 11
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(9)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Izkustināt "svētās govis"(7)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē