Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Situācija Latvijas ekonomikā varētu pasliktināties vēl vairāk nekā līdz šim

Krīze ved jaunās galējībās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ilzite
I
Vai nebuti laiks ari bernien 8.kl.atlaut braukt transporta bez maksas. Berns grib uz pulciniem. Ne katra mikrorajona tadi ir. Jabrauc uz centru. Kad bus atlauts
Pravietisnejaukais
P
Apustuļa Pāvila 1. vēstule Korintas draudzei 10:13 „Jūs piemeklējis vēl tikai cilvēcīgs pārbaudījums; Dievs ir uzticīgs, Viņš neļaus jūs pārbaudīt pāri par jūsu spējām, bet darīs pārbaudījumam tādu galu, ka varat panest.”
Pipars
P
Nu ko atpeldējām... mjā... žēl protams ka tas ko es te gadiem pesteļoju notiek tik drastiski un ātri, bet nu ko... ir kā ir... Perspektīves mums priekšā vēl sliktākas kā 90-mitajos... Pēc patēriņa mēs kritīsim uz kaut kādiem pagājušā gadsimta 50-mitajiem... Tā kā visi kam ir iespēja dodamies uz laukiem,... Pilsētā tā vai tā darba nebūs... Tie kam kredīti un biznesi tūrismā apkalpojošā sfērā restorānu biznesā utt. kamēr jums vēl ir kādi resursi ejiet no visa ārā... Pretējā gadījumā uz rudeni resursu jums jau vairs pa lielam nebūs savukārt problēmas samilzīs un attiecīgi ja spītēsieties un vilksiet gumiju būs proporcionāli vēl lielāki daudzos gadījumos pat fatāli zaudējumi...! Savukārt tie kas burtiski nesen pa dārgo pa kredītiem ir sapirkušies dzīvokļus mājas utt... neapskaužu... tuvākajos gados tas viss (protams ieskaitot inflāciju) kritīs par procentiem 80... mājā... skumji...!!!!
gf
g
Darbu var zaudēt tikai liekēži! Cilvēki, kas dara labus un citiem vajadzīgus darbus bez darba nepaliks! Tā kā nevajag te stumt demagoģiju! :)
jānis
j
Ja katrs darītu to, ko prot un, kas jādara, tad arī visādu muldētāju un pesteļotāju būtu mazāk.
Jāpastiprina ierobežojumi,
J
līdz ekonomika sabremzēsies pilnībā, dzīvības vilkšanai jāaizņemas vairāk naudas, un jāgaida valstu bankroti!
kā saka
k
Jaunas galējības ir labi aizmirstas vecas galējības.
reptilis
r
Ja būtu izveidota normāla infekcijas kontroles sistēma,tad Latvijas teritorijā nekāda vispārēja karantīna nebūtu vajadzīga. Ātro testēšanu nevarēja pieņemt trīs nedēļas...trīs nedēļas! Iebraukušo pilna testēšana vēl tagad nav pieņemta! Ja būtu pieņemta ātrā testēšana,tad slimnīcas un poliklīnikas varētu darboties parastā režīmā ievērojot piesardzību. Bet ,kad nāve būs"iztīrijusi"" Zviedrijas ,Itālijas, Vācijas, Francijas,Spānijas veco ļaužu pansionātus,tad izrādīsies ,ka tur ir sarucis dzīves ilgums....un ,kā būs ar pensijas vecumu?...,kad iepriekš teica - 50-60 gadi tu vēl esi jauns....tagad saka - riska grupa:)))
reptilis-Dostojevskis
r
Vienīgais ""mierinājums"",ka citur ir vēl stulbākas valdības vai tādas pašas...mums līdzīgs notikums ir noticis Somijā,kur arī iepirkuši bezjēdzīgas medicīniskās maskas no Ķīnas...un par starpniekiem arī bijušas kaut kādas tumšas personības...
  • 15
  • 6
Dostojevskis>Reptilis
D
Iztēlojies... cilvēks iziet uz ielas... viņam trāpa piliens, tad vēl viens piliens. Cilvēks secina : "Piliens!" Kad cilvēkam trāpa sešdesmit pilieni, cilvēks secina : "Lietus!", un atver lietussargu. Lūk, tas ko es dzirdu kroņa vīrusa sakarā ir līdzīgi "pilienu skaitīšanai" , TOMĒR NESPĒJOT IZDARĪT SECINĀJUMU: "LIETUS!", UN BEIDZOT TAČU ATVĒRT LIETUSSARGU. Jābeidz skaitīt pilieni!
  • 15
  • 4
Dostojevskis>KrējumsS
D
Ievēro... sabrūk tas, kam pēc taisnības ir jāsabrūk, līdzīgi kā - nomirst tie, kuriem pēc būtības jau sen bija laiks. Vai Tev nerodas sajūta, ka PROCESS NOTIEK LIKUMSAKARĪGI UN TIEK VADĪTS?
Dostojevskis
D
Pie tam, tiek vadīts ar tādu jaudu, kāda nebūtu pa spēkam nekādām valdībām, par mafijām pat nerunājot... .
  • 11
  • 9
Krējums Saldais
K
Paturpināsim domu tālāk - lētā nafta nolaidīs podā visādus zaļo murgus par ekoloģisko enerģiju. Dolāra vietā lēnām ienāk naftas barels, jo no tā barela vēl var kaut ko izspiest (plastmasa, siltums, transports, rūpniecība un izejvielas ķīmijas un zāļu industrijai), bet ko darīt Latvijai, kurai nav ne naftas, nedz arī rūpniecības? :)
Dostojevskis
D
Ja patiešām šī krīze aizslaucītu vēstures mēslainē t.s. "zaļos murgus" un viņu kventesenci - Grētu Tūnbergu... zini, es esmu gatavs to krīzi paciest!
  • 18
  • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(9)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Izkustināt "svētās govis"(7)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē