Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
3,5 gadus ilgs cietumsods izraisīja neizpratni pat Krievijas tā dēvētajā patriotiskajā nometnē

Nežēlīgas kārtis cīņā par varu?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Neba kārtis ir nežēlīgas vai par varu cīnās. GUDRS apzinās, ka cīņas par varu ellē beidzas, jo VISA vara Dievam pieder.
nekur>rekur
n
Krievijā nekad nekas dramatisks nenotiek: Pat desmitiem miljonu nošaušanas pieder pie dienas kārtības.
rekur
r
1. Nekas dramatisks Krievijā nenotiek. Vienkārši jaunā krievu paaudze ir sociāli aktīvāka. Un runa vienalga iet tikai par Maskavu un miljonu pilsētām. 2. Visa vara Krievijā pieder Drošībniekiem un tur nekādi neparedzēti brīnumi notikt nevar. Tur viss ir sen izlemts un pastāv dzelzs disciplīna. Solis pa labi - un ārā! Vesels cietums pilns tikai ar ģenerāļiem un gubernātoriem. Katru mēnesi no darba atlaiž veselu baru ģenerāļu un gubernātoru. Tur ir atļauts tikai ātri un precīzi pildīt pavēles no augšas. Pašdarbība vai neizdarība- ārā!
Itamars Toledano
Muļķim tā varētu šķist, bet gudrs apzinās, - bez Dieva ziņas šajā pasaulē nevienam ne mats pat nenokrīt, un jebkura kara sākums ir jau Radīšanas procesā ieprogrammēts, un jebkurš putins (tāpat kā visi citi) ir tikai pīšļi un putekļi.
 • 6
 • 3
Pipars to >Pipars
P
He... spriest ar tik augstprātīgu mīnu jau viegli vai ne ko?... Krievija atradās situācijā kur 90-mitajos ieliktie no ASV un Britu puses oligarhi atradās visur... valdībā lielajos valsts biznesos enerģetikā bankās utt. Lai Putins varētu ar viņiem tikt galā bez asins izliešanas viņš to dara caur ārpusi, ar spēkiem kas netarodas pašā Krievijā.. un viņam tas izdodas - pavēro cik Krievu oligarhi ir palikuši ar apcietinātiem īpašumiem Lielbritānijā ASV Kanādā utt.?! he he Cik sankcijās atrodas oligarhu banku kontu?... Redzi ---Putins spēlē tik augstā līmenī ka viņam Krievijā ir par šauru... Viņš pārveido pasauli globālā līmenī... pēc fakta bez Krievijas nekas vairs pasaulē nelemjas... Pat G7 vairs nav nozīmes jo Putins ir izveidojis G20 kura ir krietni lemtspējīgāka organizācija... Un vēl par to tavu vīzdegunību, ja nebūtu Putina kodolkarš jau sāktos 2014 gadā --- tāpēc piedomā ko raksti!.
 • 5
 • 11
>Pipars
&
lai tiem vispirms galā ar saviem valsts un tautas apzadzējiem, un tad lai ķeras klāt visai cilvēcei...Paši galā ar sevi netiek, bet lien pie visas cilvēces.
 • 6
 • 7
Pipars
P
Drīz valsts iestāžu lifti Krievijā sāks vērties vaļā, tas nozīmē ka tur var notikt liels izrāviens visās jomās! Zinot Krievu ģenētiskā potenciāla izmērus (atcerēsimies Iosifa Visarionoviča izrāvienu PSRS pateicoties tautas ģenētiskā potenciāla izmantošanai un atvērtajiem kadru liftiem - kad neilgi pēc kara tika palaists pirmais kosmonauts) pat neskatoties uz Trockistu Hruščova, Brežņeva un Gorbačova degradatīvo ietekmi uz Krievijas tautas genofondu mēs tur šodien ar lielu varbūtību redzēsim tiešām cilvēces attīstībai fundamentālus jaunumus! Šai sakarā nesen izstādē МАКС-2019 tika parādīts jau pa lielam izmēģināts maza mēroga maketa veidā starpplanētu ar kodolreaktoru darbināms vilcējs, kas pārvietosies ar jonu dzinējiem! Ja krieviem veiksies cilvēce tuvāko 10 gadu laikā sāks saules sistēmas asteroīdu loka apguvi un retzemju metālu ieguvi! Tā "dīkstāve" kurā stāv cilvēce ir jāpārtrauc!
 • 5
 • 11
Dauņeksterminators
D
Ja pūlis uzbrūk policijai, tad nav jādod nekādi 3,5 gadi, ir jāšauj tiešā tēmējumā.
P
P
Krievijā neder tas,kas der Latvijā.Tur der tikai tas ,kas der tikai Krievijā.Viņi padomus ASV un Briselei neprasīs.Mēs varam pīkstēt līdz nelabumam;rezultātā pilnīgi sačakarējot attiecības,nākotnē pārtrūks jebkura sadarbība.Nedod Dievs man tādu kaimiņu;nonāktu līdz sarkanajam gailim,lopu,varbūt paša novākšanai.Nevajag maisīties kaimiņu dzīvē;pa vidu maisoties var nežēlīgi uzrauties.
P
P
>>P 10.39.Kāpēc tikko mūs iebāza ES un NATO,ekonomika sāka nīkt un tā līdz šim brīdim?Kas mums liedza iet savu ceļu -būt neitrāliem?Atbildi jau zinu;krievi mūs apēstu.Nez kāpēc somi vēl dzīvi un plaukstoši.
 • 1
 • 5
G>P
G
Un ko tad jūs dodat tos neprasītos padomus?
 • 4
 • 4
P
P
Bet mums atļauts dot neprasītus padomus,jo lūk,aiz mums it kā stāv NĀTO(VVF)-mēs esam puišeļi-kacinātāji no aizstūra.
 • 4
 • 16
Viltnieks
V
Kirijenko ir tas mazais viltīgais vīriņš, kuru Jeļcins savulaik iecēla par premjeru. Beibikinders laikam. Viens no nesaprotamākajiem Putina lēmumiem - nozīmēt kūrēt iekšpolitiku liberālu intrigantu.
Pipars to nemelosim
P
Cik stipri tad tu nemīlu tos krievus ka neesi gatavs nemelot sev uzskatot viņus par zemākas šķiras cilvēkiem? Pastāsti.... neturi sevī... galu galā tā ir smaga nasta... priekš jebkura...
 • 1
 • 7
nemelosim>Pipars
n
Krieviju var savākt tikai divas lietas: GULAG un KGB. Nekas cits, kā rāda vēsture.
 • 6
 • 1
Pipars to Viltnieks
P
Nu redzi - savulaik Jeļcina ģimene karoja ar Sobčaka ģimeni... Jeļcina ģimene iecēla Kirijenko par premjeru un uztaisīja 1998 gada defoltu vainu uzveļot Kirijenko... Tas pats bija arī ar Putinu - Jeļcina ģimene viņu paņēma no Sobčaka ģimenes situācijā kad valsts juka ārā (sprādzieni terora akti pilsoņu karš) ar domu "valsts sagrūs" a vainīgais būs Putins un attiecīgi Sobčaka ģimene.... he he... Nu, bet kas to būtu domājis viņi kā rāda vēsture kļūdījās, Putins kā vadītājs spēja savākt Krieviju, kā arī sakonsolidēt ap sevi nu ja tā var teikt arī dažus Jeļcina ģimenes "abižotos"... Tajos agresīvajos apstākļos kuros toreiz atradās Putins kāpēc lai viņš neizceltu saulītē par grēcinieku nozīmēto Kirijenko kurš pie varas pabija vien 4 mēnešus?... Kas te ir nesaprotams?...
 • 5
 • 11
Pipars
P
Kas tik vēl būs... Lielās tīrīšanas vēl priekšā... Pie kam viss būs likumīgi caur prokuratūru. Un pats interesantākais pašreizējo vēl 90-mitajos veidoto Krievijas elišu tīrīšanu Putins nekūrēs praktiski nemaz, to darīs pavisam citi spēki... Tie būs tie paši spēki kas pašreiz turpina būvēt Ķīnā vēl joprojām absolūti tukšās pilsētas - dažkārt pat pilnīgi bez dzīvības esošu tuksnešu vidū... Tas ko mums tuvākajā nākotnē izdosies vērot Krievijā būs episki tieši no likuma ievērošanas un morāles puses... Domāju ka vērosim elišu maiņu šai pasaules lielākajā valstī bez asins izliešanas kas manā skatījumā pasaules vēsturē ir ļoti rets gadījums... šai sakarā Putins ir teicamnieks...! Pat Mahātma Gandijs šai ziņā var palikt aiz Putina!.. he he... protams padzīvosim redzēsim... bet uz to iet...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vai biznesu glābs vaučeri?(2)

Jēdziens "vaučers", kas Akadēmiskajā terminu datubāzē tiek skaidrots kā "dokuments, kas apliecina kādu faktu, piemēram, kredīta piešķiršanu", pēdējā laikā tiek minēts bieži, it ...

ASV: Honkonga vairs nav politiski autonoma no Ķīnas(8)

ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo trešdien informēja Kongresu, ka Ķīnas īpašo administratīvo rajonu Honkongu vairs nevar uzskatīt par politiski autonomu, tātad tas nav pelnījis īpašu attieksmi sas...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē