Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pakalpojums Ušakovam un Martinsonam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Putins
P
Mocjitj gnjilova v sortjire!
Kāds ir
K
sausais atlikums? Ausainis joprojām sēž Rīgas domē un kontrolē situāciju. Bet pūcīte var dižoties, ka ir "godīgs latvpatriots un principiāls korupcijas apkarotājs" (kam, to dzirdot, nenāk smiekli?). Savukārt ausainis var tēlot mocekli, kuru atlaiduši tikai tāpēc, ka krievs. Man liekas, ka tas ir tikpat smieklīgi. Bet ir daudz naivu cilvēku, kuri politiķu teijāterim tic.,..
Tas
T
slapjais atlikums ir tavas piechuratas biksites:))))
 • 1
 • 0
:)
:
Un kāds ir slapjais atlikums?
 • 1
 • 1
Te ir iespējami
T
2 varianti vai vairāk. vienotībai ir labāk, ja EP ievēl ausaini, ar kuru var vienoties, nevis principiālāko Mamikinu, tāpēc, iespējams, kariņš ausainim naivo vēlētāju acīs gribējis taisīt niluškam "mocekļa" reklāmu. Bet var gadīties, ka ausainis ir pārkāpis iespējamo vienošanos ar vienotību, ka sēdēs Rīgā un politikā neies..
Bez šaubām
B
Ticēt pūcītes vārdiem var - izteiksimies saudzīgi - ārkārtīgi naivs cilvēks, Atgādinu, ka pirms vēlēšanām pūcīte apgalvoja, ka koalīciju ar "jauno" vienpotību neveidos. Vai vēlētajiem tik īsa atmiņa? Un kapēc bajadzīugs atstādināt mēru jun tiesāties, ja šis tā vai ta drīz aizmuks? KNAB izvairījās pārmeklēt ausaini, ieradās pēc mēneša vai diviem - izsmiekls.
fu
f
kāda pretīga pīzda uz foto!
no malas
n
Nu ļoti tendencioza un spekulāciju pārpilna dzltenās preses cienīga ziņa.
Irlielāmērāticams
I
ka Smējējs pareizi uzrāda to pašu, par ko es te runāju jau gadiem - žvadzinādami vārdu savienojumu "politiska partija" esam palaiduši garām faktu, ka mums nemaz nav politisku partiju. Ir interešu grupas. Nu, ok, sauksim lietas īstajos vārdos - grupējumi!
Smējējs
S
Ušakovs Rīgas domes līdzekļus nav ieguldījis Rīgas satiksmes kapitāla pieaugumā (pamatlīdzekļos, dzelžos?), bet izlietojis tos sociālām vajadzībām (bērnudārzu, skolu remonti, brīvbiļetes skolēniem, pensionāriem?) - tas nav likumīgi, bet ir svarīgi iedzīvotājiem. Jāmaina likums? Kāpēc Saskaņa saglabā augstu reitingu? Ušakovs varbūt izdarījis saimnieciskās disciplīnas pārkāpumu, bet nav pārkāpis politiskās ideoloģijas principu - sociālā atbildība politikā. Turpretim, čomi, kuri sadārdzināja pilsētas transporta iepirkuma tāmi un paņēma sadārdzinājumu sev, rīkojās kā privāts grupējums. Ušakovam ar grupējumu nav sakara - dažādi rīcības motīvi un principi. JA Ušakovs kaut kur pārkāptu soc.dem. ideoloģijas principus - kurinātu etnisku vai šķirisku spriedzi, grautu tirgus ekonomikas pamatus vai eiropeiskas politiskas kultūras pamatus - TAD atbalsts Ušakovam zustu, jo tad Saskaņai zustu politiska jēga. Čomu grupējumiem politiskas jēgas nav. Tā, manuprāt, ir partijas atšķirība no grupējumiem.
 • 0
 • 5
MM
M
Agnesei pašai liekas, RD un RSatiksmē viss ir bumbās???
Smējējs
S
Nesaprotu, kādēļ TANTES tērgā par politiku CENTRĀLĀ LAIKRAKSTĀ, aizņemot vietu, kurā JĀBŪT saturīgākai politiskai analīzei? Jā, Latvija ir maza un šaura - cits ar citu kopā esam sēdējuši uz viena podiņa bērnudārzā, gājuši vienā klasē vai apmeklējuši vienu un to pašu ģimenes dakteri. Nu, un? Eiropā ir arī citas samērā "mazas un šauras" valstis - vai tur VISU POLITIKU nosaka čomu būšanas? Gribu jautāt POLITIKAS ANALĪZES TANTEI Dienā - vai IDEOLOĢIJĀM ir kādā nozīme partiju dzīvē Eiropā? Vai TIK TIEŠĀM VISAS Eiropas pamatā ir "čomu bīdītas ģēlas" partijās??? "Latviskie" mediji mums ieborē muļķības par "latviskām partijām", bet par mūsdienu partiju ideoloģijām mēs nezinām gandrīz NEKO. Nez, no kura gala tas muļķības posts uzbrūk sabiedrībai - no tā, ka čomu grupiņas sevi nez kāpēc nodēvē par "partijām" (BEZ JEBKĀDAS IDEOLOĢIJAS!) vai no tā, ka POLIT-TANTES avīzē čomu sīkpartijas dēvē par "latviskām partijām"? P.S. Saskaņai IR ideoloģija (soc.dem.) , ap kuru vienoti 3,5 tūkstoši biedru.
Smējējs => Dirsējs
S
Mēsli "polittehnoloģijās" tik lieli, ka beidzot kož degunā un acīs?
 • 4
 • 7
Dirsējs
D
Saturīgais polotikas analītiķis atradies. Kā sāki anonīmi izpausties CENTRĀĀĀLAJĀĀ LAIKRAKSTĀ, tā panesās monologs no Tvaika ielas palātas
 • 11
 • 2
Smējējs
S
Mīnusot savu nepatiku varam, cik gribam - PROBLĒMA un DUMJĀ SITUĀCIJA no tā nekur neizgaisīs. KO, pie joda, Latvijas politikā pašlaik dara 52 (!!!) VALSTS OFICIĀLI REĢISTRĒTAS(!) POLITISKAS(!?) partijas(?) un 9 (!) POLITISKO PARTIJU(?) apvienības? Tajā pat laikā vēl citas 18 (!!!) politiskās(?) partijas un 3 politisko partiju apvienības oficiāli atrodas likvidācijas procesā. Nu kurienes ņemts tāds "politisks" murgs? No Latvijas oficiālā politisko partiju un to apvienību saraksta (internetā to var atrast viegli). Pasvītroju, ka šajā sarakstā NAV iekļautas sen izbijušas un jau daļēji piemirstas partijas - partija "Saimnieks", partija "Jaunais laiks", "Zīgerista partija", Šķēles "Tautas partija", "Muļķu partija", partija "AŠ kvadrātā", partija "Latvijas kalve" un citas kādreiz skaļi reklamētas partijas. Vai sabiedrība kaut ko saprot no partijām? Vai Diena un citi mediji sabiedrībai kaut ko izskaidro? Bet kā var izskaidrot to, ko mediji paši neizprot?
 • 10
 • 4
Ikdienas aktualitāte
I
Ne tik daudz rakstus rakstīt vajag, bet uzlabot demogrāfiskās tendences Latvijā.
Mārtiņš Ādmīdiņš
M
No visa tā šķiet, ka var notikt tas neticamais, ka Ušakovs un Martinzons izteiks sajūsmas pilnu pateicību Agnesītei par viņas pūlēm, atgādinot Pūcem, ka viņš ir Jaunupa skolas biedrs..
prokurors Vioriks
p
Ļumvaidze! Liec mierā jaunos vīriešus, viņi pieder man. Tu noziedēji pirms 30 gadiem, samierinies
Sorosistu propaganda
S
Kariņš ir izkārtne, kura runas izklausās pēc PSRS CK sekretāra vārdu plūdiem. Kamēr Vienotības cilvēki vadīs valsti, tikmēr Latvija stagnēs kā viens no nabadzīgākajiem reģioniem ES. Dombrovskis, Āboltiņa, Kariņš, Pabriks, Viņķele, Ašeradins: valsts lāsts un murgs! Iedomājieties, Viņķeles galvenā prioritāte veselības nozarē ir psihiatrija! Tas pasaka visu!
Politologs
P
Neatstāj pārliecība, ka Nils un Pūce šo izrādi sarunājuši Taureņu pirts ''predbanņikā''. Nils ar šo nodrošina sev garantētu elektorāta kvorumu EP vēlēšanām, bet Pūce novērš publikas uzmanību no RS patiesajiem labuma guvējiem, kur ir gana kolorītu uzvārdu {Degvīns, Kontinents, Keramiķis utt.), no kuriem neviens nav krievu.
 • 2
 • 1
ARSts
A
Protams, psihiatrija. Ar tās palīdzību izskalot smadzenes un nepaklausīgos likt psihenēs.
 • 0
 • 1
:):):):):):):):)
:
Valsti labu laiku vadīja ZZS cilvēki! Vai redzējāt kādu uzlabojumu?
 • 21
 • 2
zvirbulēns
z
Un, ko par to visu, visu acu priekšā notikušo, visaptverošo korupciju saka ģenerālprokurors Kalnmeijers? Kur pazudis tieslietu ministrs Bordāns? Viņš tagad kopā ar Jaunupu, Pūci tusē tauriņdejās? Un vispār, Latvijā ir premjers? Kur ir biedrs Kariņš? Ar kopā ar tauriņiem? Īsi sakot, lai Dieviņš nogrābstās, kas Latvijā darās! Tu cilvēks nospļauties nevari.lai kādai amatpersonai netrāpītu acī, bet, kad šo vajag - nav neviena!
Paskaidro
P
Kariņš pieder tam pašam bandītu grupējumam, kam pieder Martinsona, Ušakovs un Pūce. Viņš pats sevi ir iepinis.
 • 8
 • 6
interesanti
i
Nepiniet iekšā Kariņu! Runa ir par Pūci un Ušakovu. Bet tas tiešām ir graujoši, kā rokās ir vara!
 • 13
 • 5
Kalnmeijeram ir iemesls
K
Džentlmeņi, kas stāv aiz Kariņa Ušakova un Pūces ar Martinsonu mugurām, savas nelielās domstarpības kārto ar Kalasnikova automātu starpniecību. Bunkus varētu jums to paskaidrot, bet zināmu iemeslu dēļ viņš to nevar izdarīt. Pieņemu, ka Kalnmeijers nedaudz negrib atkārtot Bunkus pieredzi.
 • 15
 • 8
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Bet mans KLASESBIEDRS, ar kuru es sēdēju blakus , izvaroja un nogalināja divas sievietes!
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Tas nav noslēpums, tas savulaik nodārdēja pa visu valsti! Bet es tēmēju uz to, ka es nevarētu ieņemt nekādu amatu dēļ sava klasesbiedra... saprati Viorik?
 • 6
 • 5
prokurors Vioriks
p
tev vēl daudz tādu noslēpumu?
 • 8
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

PVO: Pasaulei jāgatavojas iespējamai pandēmijai(14)

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ģenerāldirektors Tedross Adhanoms Gebreiesuss pirmdien paziņojis, ka pasaulei jāpieliek lielākas pūles jaunā koronavīrusa izplatīšanās apturēšanai, ...

Maksājam, lai mūs zombē(14)

Atkal tuvojas vēlēšanas, un atkal partijas sarosījušās vēlētāju balsu medībām. Kāda sākusi reklamēties jau pirms Saeimas lēmuma par Rīgas domes atlaišanu, vēl dažas – starplaikā starp šo lēmumu un die...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē