Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Politiķu biedrības kā mazgātavas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Krējums Saldais
K
Vai Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) beidzot ir pamodies un pamanījis, ka sporta, mākslas, kultūras biedrības gadu gadiem tiek izmantotas kā politiskās korupcijas vešmašīnas kukuļu atmazgāšanai? - IR, IR dzirdēts, redzēts, pamanīts. Visi to sen zina. UN? :)
Poļitičeskijs
P
Tēvzemieši korumpanti - tas nevar būt. Tēvzemietes - var.
par cenzūru nra.lv
p
Prokremliskajā bļautuvē nra.lv šodien fiksēta naida runa un cenzūra (LR Satversmes 100. panta pārkāpums). Portālā, neneorādot autora vārdu, publicēts raksts, ka satur naida runu pret 1987. gada skolnieci, kas 1987. gadā publicēja rakstu, kādu 1987. gadā bija iespējams publicēt. Piesedzot savus drauģeļus naida runātājus no debilo komentētāju aprindām un rūpējoties par viņu labsajūtu, cenzors ir sācis teroru pret viņam nepatīkamiem viedokļiem un debilisma kritiku komentāros. Terors notiek it kā ''noteikumu'' aizsegā - to noteikumu, kuri cenzora drauģeļiem nav rakstīti. nra.lv cenzors bija informēts, ka cenzūras terora un patvaļas gadījumā sekos antireklāma citos portālos.
muļķe vai angažēta?
m
Tāds ir jautājums. Viņa apsūkā plašsaziņas līdzekļos atspoguļoto acīmredzami nekompetento paziņojumu, ka kāds ir saņēmis kukuli, kas ir bijis noformēts kā ziedojums. Šāda paziņojuma izplatīšana un apsūkāšana, pirms tajā minēto apstākļu apstiprināšanas ar tiesas nolēmumu, liecina vai nu par ļoti zemu komptetences līmeni, vai arī par politiski vai ekonomiski (konkurentu intereses) angažētu pasākumu. Šajā gadījumā ir trīs acīmredzamas neatbilstības: 1.Saņēmējs nav fiziska persona, bet atklāts sabiedriskais fonds. 2.Ziedojuma lielums absolūti nekorelē ar pasūtījuma apjomu. 3.Nav pierādīta cēloņsakarība starp to, vai ziedojums ir izšķīris pasūtītāja izvēli.
vispār jau
v
te kāds ''viesis'' neprot lasīt un uz argumentiem spējīgs atbildēt tikai ar kliegšanu, ka argumentu nav :P
  • 0
  • 0
viesis
v
:) vispār jau- autore tieši skaidro šīs neatbilstības. Bet komentētājs nosaucot autori par muļķi vai piekukuļotu, nevis apgāž autores skaidrojumu, bet vienkārši ignorē, it kā tāda nemaz nebūtu. Ar to arī viss izteikts......
  • 1
  • 3
Mārcis Krīgers
M
Ir jāveic izmaiņas un jānovērš "logi" normatīvajos aktosi par biedrībām un citām nevalstiskām organizācijām.
serloks
s
Gribētos dzirdēt konkrētāk par to, kā Broka ''izcēla'' kukuļus no ziedojumiem? Kā tas tehniski notika? Citādi autores mūsu apsaukāšana par muļķiem kas neko nesaprot nešķiet īpaši pārliecinošs arguments. Kas tad federācijām ziedo ja ne uzņēmēji un lieli uzņēmumi? Ja noziedošu es, tur biatlonistiem pat patronu saujai nesanāks, bet vairāk atļauties es nevaru.Vai tad tagad ziedot vairs nevarēs?
TYT
T
Vienotība gadiem tika sponsorēta caur pietuvinātiem sporta klubiem un tas pat "rīdzenes" sarunās dzirdams un visos iespējamos avotos minēts. Tikai Judins, Loskutovs un Dombrovskis publiski izlikās par muļķiem un taisnības cīnītājiem. Un viņus toreiz piesedza tā pati Strīķes un Jurāsa KNAB brigāde.
Ascendum
A
Ascendum
Pareizaisjautājums
P
Vai nebūtu vienkāršāk t.s. "politiskās partijas" vispār atbrīvot no jebkādas valsts regulēšanas? Lai interešu grupas darbojas savvaļā un tad redzēs, kura ir stiprākā... tā arī uzvarēs!
Jānis
J
Vai nebūtu laiks sakārtot likumus? Noteikt ar likumu, ka ziedojumus nevalstiskajām organizācijām, sabiedriskā labuma organizācijām, sporta federācijām utt., utt., var veikt, tos ieskaitot attiecīgās ministrijas, Valsts kases, VID vai KNAB kontos, kuri tālak tos pārskaita adresātam?
nagla
n
Agnese, vai Jums ir jelkādi pierādījumi, ka pārskaitījums 2017.gada pavasarī ir kukulis par iepirkumu, kurš 2019.gada vasarā vēl nav noslēdzies? Zīmēt sazvērestības teorijas nav liela māksla.
Jautājums
J
Vai Broka reāli sēdēs Iļģuciema sieviešu cietumā, vai advokātu kohorta to pratīs " nolīdzināt"?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē