Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Ražošana nozīmē ienākumus uzņēmumiem, darbu un algas cilvēkiem

Savu ekonomiku nesildām?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
jānis
j
Sveiciens cenzoram.Ja jau nedrīkst neko par civilo aizsardzību rakstīt, vajag par to informēt!!!!! Veiksmi cenzēt!!!
Ar ko sildīsim?
A
Pēdējās rūpnīcas-"Liepājas metalurga" vietā-ar "Orkla" vai Swedbank"?
Ir taču jāsaprot>Peksis
I
Mūsu veselības ministre taču ir sertificēta!
Beidziet māžoties!
B
Šo vienreiz lietojamo lupatiņu vietā,es gan silti ieteiktu labāk izmantot metālu apstrādē, specvienību un ugunsdzēseju izmantojamos caurspīdīgos sejas aizargus! Jo tad aizsargātas būtu arī acis.Bet sejas aizsargu ir viegli katru reizi dezinficēt! Un tād maksā tikai nepilnus deviņus eiro!!!
Peksis
P
Pagājušās nedēļas ziņās bija skaidri un gaiši lasāms. Liepājas Lauma uzšuva paraugus un ar tiem devās pie viņķeles. vinķele delegātus nepieņema sakot ka mums ir vajadzīgas sertificētas maskas un kautkādas tur pašdarbnieku šutās medicīnā nederot. tā nu Lauma palika bez pasūtijuma. toties kā šodien izrādās 2/3 no ķīnas atvestās maskas, lai arī ir ar visiem sertifikātiem tik un tā ir brāķis un medicīnas darbiniekiem nederīgas. p.s. visi uzvārdi kuri ir rakstīti ar mazo burtu, tā ir rakstīti speciāli. p.p.s un interesanti vai manā komentŗā pieminētā pilsone krūšturi pērkot arī jautāja sertifikātu?
Irlielāmērāticams
I
ka ikviens no Latvijā izdzīvojušajiem šūšanas uzņēmumiem tās maskas var šūt miljoniem. Atļaut tikai vajag. (Es nebrīnīšos, ja priekš zviedriem viņi tās jau šuj).
skroders
s
Viņiem jau tik mežģīnes vien ir. Bikšeles jau nešuj no voiloka.
  • 1
  • 2
ko nu
k
Mūsu kankariem jau tikai tad, kad iebelž ar bomi pa pieri, kaut kas "pielec" - gluži kā padomjlaika televizoriem, kurus ar belzienu varēja "salabot". Pašu domas jau viņiem sen nav (izņemot vienu- par naudiņu savā kabatā). Viņu vietā domā citi- "aiz dīķa" un "zaļajās brukstalās", kur "lācīšiem- veiksmesstāstniekiem" siltās vietiņas...
ha, ha
h
Diemžēl nepielec pat pēc bomja pa pieri - kamēr citas valstis padara sejas masku lietošanu obligātu, valdības liberastu kretīni, mūsu nacionālās nelaimes - nelietīgā galvenā infektologa - atbalstīti, bezatbildīgi turpina musināt iedzīvotājus tās nelietot un inficēties ar nāvējošo sērgu
  • 4
  • 3
reptilis
r
Ļoti labs raksts...,bet nav ""pareizajā"" ,kā tagad modē teikt trendā:)))....trendā ir skatīties ,ko citur domā..dara..vai tikai mūsējie domā ,ka citur tā domā:))))Bet vajadzētu arī pašiem nedaudz domāt ,lai no citurienes skatās - redz ,kā tur Latvijā māk rīkoties!
Krējums Saldais
K
Nav pat runa par savu ekonomiku. Vispirms - civilās aizsardzības plāns, krājumi un krīzes menedžments. Plāns ir/nav? Krājumu nav? Vadītāju pēc ārkārtas stāvokļa likumiem tālāk liberālā cenzūra svītroja. Krīzes menedžments ir? Nē, ne tagad, februārī, kad bija skaidrs par Uhaņu. Nav? Vadību tālāk liberālā cenzūra svītroja. Sausajā atlikumā visiem Kariņviņķelpabrikiem ļipa trīcēja tik ilgi, kamēr PVO teica - pandēmija. Un tikai tad sākās ļotu aktīva IBD ar visādiem monitoringiem un inficēto masveidīgu repatriāciju bez jebkādas karantīnas. Rezultāts ir mūsu valdības likumsakarīgs nopelns.
Pareizaisjautājums
P
Ar ko t.s. "ķirurģiskā maska" atšķiras no dvieļa gabala, kas aptīts ap seju?
Maxima ⅔X
M
Ar cenu.
  • 5
  • 1
Sildīšana pārmaksājot ir stulba
S
Ņemt no vieniem ražotājiem un iedzīvotājiem augstus nodokļus, lai pārmaksājot citiem ražotājiem "sildītu" ekonomiku ir stulba un pat noziedzīga politika.
Logičeskijs
L
Vīrusi, epidēmijas un citas nelaimes un posts - siltums ekonomikai Latvijā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

PVN likme mūsu vērtībām(7)

Brīdi, kad vērojami vairāku jomu, piemēram, ēdināšanas un tūristu mītņu, centieni panākt zemāku pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi, aicinājumu jau no 1. jūlija piemērot 5% PNV likmi visām grā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē