Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Racionālais saprāts ir labāks padomdevējs par histēriskumu

Tikai bez panikas!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Magda, redzi, nav nekādas panikas! Divi komentāri "Dienā" pa visu dienu!!!!!!!!!!
Magdai
M
"derētu sev pajautāt – vai tiešām vajag ceļot tieši tagad" Magdai pat neienāk prātā doma, ka arī valstij kaut kas būtu jādara. Cilvēki ir dažādi, daži ir bezrūpīgi, daži ir avantūristi, daži ir ar pašnāvības tieksmēm. Viņu ir mazākums, bet vai viņu dēļ ir jācieš visai sabiedrībai? Valsts varbūt nevar neizlaist visus no valsts, bet valsts var nelaist savā teritorijā cilvēkus no ārpuses. Ja kāds grib braukt, lai brauc, bet tad lai tur pagaida līdz epidēmijas beigām un tikai tad varēs atgriezties Latvijā. Valstij ir jādomā par sabiedrību kopumā, nevis par dažiem vieglprātīgajiem.
q
q
daži "vieglprātīgie" viens, divi piecūkos telpu ar vīrusiem, un tad valsts varēs sākt "domāt". Tikai jautājums, vai būs ar ko...
  • 2
  • 1
Pravietisnejaukais
P
Svētie Raksti, Psalms 91. 1 Kas dzīvo Visuaugstākā patvērumā un mīt Visuvarenā ēnā,2 tas saka uz To Kungu:”Mans patvērums un mana pils, mans Dievs uz ko es paļaujos!”3 Jo Viņš tevi glābj kā putnu no mednieka cilpas, pasarg\a no iznīcinātāja mēra.4 Viņš tevi sedz ar Saviem spārniem, zem Viņa spārniem tu esi paglābts; Viņa patiesība ir tavs vairogs un bruņas.5 Tu nebīsties nakts briesmu, nedz bultu, kas dienā skraida,6 nedz mēra, kas tumsā lien, nedz nedz sērgu, kas pusdienā nomaitā.7 Lai arī tūkstoši krīt tev blakus un desmit tūkstoši tev pa labo roku, taču tevi tas neskars!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pieļaujot dubulto identitāti(32)

Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) jumta likumam pirms trešā lasījuma ir iesniegti aptuveni 350 priekšlikumu, tajā skaitā divi Valsts prezidenta Egila Levita ierosinājumi.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē