Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ušakova un Pūces sarunātā cīņa

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Uz
U
šizofrēniju velk tādas domas, ka politiķi nespēlē teātri un nemāna vēlētājus. Ja kāds uzskata, ka pūce runā to, ko domā un neizliekas, tad, manuprāt, ar to cilvēku ir ļoti bēdīgi. Starp citu, pūce pirms vēlēšanām teica, ka koalīciju ar "jauno" vienotību neveidošot. Miniet 3 reizes: vai pūce teica patiesību? Bet viena daļa par paristiem nobalsoja tieši tādēļ...
wt46
w
Redz, neviens līdz pat šim laikam pat netaisījās ausaini aiztikt. KNAB neierosināja nevienu kriminālprocesu (kur nu vēl krimināllietu) par RD pakļauto iestāžu nelikumībām. Vienotība 2 vēlēšanas pēc kārtas izvirzīja smieklīgus nekonkurentus ušakam - ēlerti un ķirsi, faktiski jau iepriekš demonstrēdama, ka negrasās cīnīties par varu Rīgas domē. Tas liek domāt par iespējamu darījumu starp ausaini un Vienotību. Taisoties bēgt uz Briseli, iesp., nobijies, ka atkal kaut kādi poļi vai citi ārzemnieki varētu atklāt nelikumīgus darījumus, ausainis šo iesp. vienošanos varētu būt pārkāpis.
 • 10
 • 1
w5u
w
Drīzāk pucis ceļ ausaiņa popularitāti naivo krievu vidū, jo tie domās, ka latviešu gejs grib ar viņējo izrēķināties tikai tādēļ, ka krievs. Un tas ausainim ir ļoti svarīgi pirms Eiroparlamenta vēlēšanām. Tāpat kā KNAB pie ausaiņa ieradās ļoti laicīgi ... vai tie nebija 2 mēne;ši pēc tam, kad poļi atklāja RD nelikumības? Vienotība (paristi) ar ausaini uz vienu roku?
 • 9
 • 0
8.marts
8
Bišku velk uz šizofrēniju
Tev velk?
T
Tu tici pucim?
 • 3
 • 2
Bojārs tēvs
B
Taustāmus pierādījumus galdā!
prokurors Vioriks
p
Cik labi, ka Margeviča zin KNAB operatīvās lietas materiālus un to, kas ierakstīts Taureņu pirtīs. Eiropas Savienības tiesai tas nav jāzina, bet Margevičai jāzina! Vai nu kāds ir nopludinājis informāciju, vai arī korpulentā sieviete ainas ar vīriešiem pirtī uzbur savās fantāzijās
Eleonora
E
Tā nav pirmā reize, kad Vienotības un tagad tās klona APAr zaņķis piespēlē Ušakovam un Saskaņai. Atceramies kā savulaik Vienotība no iekšpuses sagrāva nosacīti latvisko partiju bloku Rīgas Domes vēlēšanās. Nosacīti latvisku tāpēc, ka Vienotība vienmēr ir tikai uzdevusies par latvisku partiju, kamēr latviskuma šajā miskastē nav ne kripatiņas. Toreiz vienīgais harizmātiskais kandidāts, kurš varēja reāli konkurēt ar Ušakovu, bija Baiba Broka un ikvienam bija skaidrs, ka tikai vienojoties kopīgā blokā, atmetot nesaskaņas un izvirzot B.Broku bija reāla iespēja Ušakovu gāzt. Taču Vienotība spalgi brēca, pēc sava kandidāta, tādējādi šķeļot Ušakova pretinieku rindas un kā kandidātu izvirzīja pašu derdzīgāko variantu, veco komunistu korumpanti un narkomāni Ēlerti, kuru bez vemšanas pat viņas partijā neviens nespēja izturēt. Likumsakarīgi, ka latvisko partiju bloks cieta sakāvi, bet Ušakovs iejāja Rīgas Domē uz balta Amerika. Tagad atkal redzam veco drauģeļu saspēli.
nacionālais debīlisms
n
Atļaujiet pasmieties par Baibas Brokas harizmātismu un reālu pretsparu Ušakovam - Ausainim.
 • 19
 • 7
Smējējs
S
Vakar, 24. martā, Francijas TV kanāls ARTE 5 pārraidīja interviju ar Rīgas mēru Ušakovu. Redzējušajiem pozitīvs iespaids par mēru. Rīgā notiekošais nez kāpēc šķiet svarīgs Eiropas Savienībā. Saikne nav sarežģīta: Rīgas nestabilitāte padarīs nestabilu Latviju, nestabilitāte Latvijā iešūpos Baltijas reģionu un tālāk jau var raustīt stabilitāti Eiropas Savienībā. Mūsdienās izmaiņas notiek ātri vien. Pret Ušakovu līksmā pulciņā sprēgā gan "īsteni pareizie latvieši", gan "impērijas augšāmcēlāji". Ir par ko aizdomāties...
interesanti
i
TV kultūras kanāls ARTE???
 • 3
 • 1
hihih'i'ii
h
Drīzāk pucis ceļ ausaiņa popularitāti naivo krievu vidū, jo tie domās, ka latviešu gejs grib ar viņējo izrēķināties tikai tādēļ, ka krievs. Un tas ausainim ir ļoti svarīgi pirms Eiroparlamenta vēlēšanām. Tāpat kā KNAB pie ausaiņa ieradās ļoti laicīgi ... vai tie nebija 2 mēne;ši opēc tam, kad poļi atklāja RD nelikumības? Vienotība (paristi) ar ausaini uz vienu roku?
re kā
r
Kaut viens sakarīgs raksts laikrakstā "Diena".
Tas ir
T
teātris (cirks, fars), lai celtu ausaiņa popularitāti pirms Eiroparlamenta veļēšanām? Vai ausainis pūcēnītei par to samaksāja? Jo atkal krievi varēs brēkt: našego ņilušku hotjat ubratj!
Liela brēka, maza
L
vilna? Tas ir tikpat smieklīgi kā KNAB pēc 2 mēnešiem ierasties pie ausaiņa, labi zinot, ka nevar un negrib neko atrast?
 • 15
 • 0
Gena
G
Lai dzivo muziga tautu draudziba: Ņiļs i Puce!
Jautrībai
J
Vairāk nekā smieklīgi un nožēlojami, ka mūsu politikāņiem un tiem, kuri par žurnālistiem dēvē paši sevi, vairs nav citu tematu. Jāpilda pirmais politiskais pasūtījums ar kodēto nosaukumu "Nils vienmēr un visur, pie visa ir vainīgs", otras politiskais pasūtījums "Nils ir jāatlaiž". Trešais politiskais pasūtījums - "veco partiju kloni ir vienīgais mūsu gaišais ceļš uz saulaino nākotni" vai "ikviens kankariņš ir veiksmesstāsts".
Jautājums
J
Vai tad nav vainīgs? Es jau teicu: latviijciem un latviešiem mazs kas kopīgs: Katrs velk uz savu pusi. Vajadzīga repatriācija kas vienos tautu.
 • 9
 • 8
Bet....
B
"Gudriniecei" pierādījumi ir, ka tas ir sarunāts? KUR? Savādāk tāda tukša gvelšana iznāk..........
nekā>interesanti
n
Ja sadaļā-viedokļi-tātad tas ir viedoklis.....
 • 9
 • 2
interesanti
i
Raksts ir sadaļā -viedokļi. Tātad, tas nav apgalvojums, bet analītika.
 • 7
 • 3
redz>Bet...
r
Teiksim tā: Tās ir autores personiskās domas.....
 • 3
 • 7
Jupis
J
Latvieši ir teātra mīļotāji un politiķi mums demonstrē teātri un pat vairāk - cirku! Nožēlojami
Vika>Nožēlojami
V
Tu atkal nodarbojies te ar etniska diskriminacija: Nils ir naš-kads vinam sakars ar latvieši?
 • 6
 • 3
TYT
T
Traģikomiskākais ir tas, ka pašreizējās intrigas, iekšējie ķīviņi A/Par ir pat daudz smagāki, nekā tie reiz bija Vienotībā. Iedomājieties uz šauras laipas satikušies - Jaunups, Viņķele, Rubese, šausmīgi iedomīgais Ījabs un citi tamlīdzīgi eksemplāri, kuru iekšējā svarīguma sajūta ir augstāka par AbuDabi debesskrāpjiem. Tur jau tagad iet pa gaisu smagas intrigu, dubļu cīņas. Jo tā nav dabiski izaugusi partija, tas ir projekts, kurš kopā sapulcinātās šausmīgi pašpārliecinātas zvaigznītes.
TYT
T
Varētu domāt, ka Ijābam un Rubesai kaut kādi noteikti būtu rakstīt. Protams, ka publiski viņi spēlē diezgan bezgaumīgi vulgāru populistu. Ijābs staigā pa Centrāltirgu un pēkšņi norūpējies par netaisnību zemes virsū. Rubesa izrādās esot bijusi sabiedrības dvēsele Statoilā, kad patiesībā notika apšaubāmas spēlītes ar degvielas cenām, kas maksāja bargu naudu ikvienam autobraucējam. Un tagad kādam jāiedomājas, ka viņi turēs muti partijas virtuvē. Protams. Jampampiņu, kuri tam noticēs netrūks.
 • 9
 • 1
A/Par
A
Izklausās dikti nopietni, ja nezina, ka Ijabs un Rubesa nav iesājušies partijā, bet tas nozīmē, ka viņi nemaz ne var ne drīkst partiju un tās biedrus kritizēt. Tieši otrādi - viņiem abiem jāstāv klusu par Pūces& Jaunupa izdarībām, ja grib tik siltajos EP deputātu krēslos. Viņķele varbūt cīnās, bet varbūt arī necīnās ar Jaunupu, tas gan atkarīgs no tā, ko A/Par sponsori Viņķelei ļauj darīt Veselības ministrijā.
 • 11
 • 3
skaidrs ka
s
Pūce ir pilnīga niecība! noderīgs savējais idiots
REX>skaidrs ka
R
Protams! Par to nevienam nav šaubu: Gluži kā Baranniks un citi no Nesaskaņas. Toties Ņils ir zaglis. Par to ar nevienam nav šaubas.
 • 19
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Burova kļūšanu par Rīgas mēru vērtēju

Kopā nobalsojuši: 1659

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē