Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Jautājums ir, kā Latvija pratīs izmantot jauno situāciju

Vai valdībai ir gudrs plāns?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pareizaisvirsraksts
P
Vai valdībai ir iespējams gudrs plāns?
Pravietisnejaukais
P
Pirms izkliegt vaimanas par slikto valdību ... ir ļoti noderīgi izlasīt Dieva viedokli par šo tēmu... 1.Samuēla grāmata, 8. nodaļa. Protams, var arī vairāk, ja rodas interese.
VVZ
V
Lai valdībai būtu gudrs plāns, ir vajadzīga gudra valdība, kuras diemžēl nav. Ir tikai gadījuma cilvēciņi, kurus partiju netīrais vilnis iznesis dzīves virspusē.
oskars
o
30- gadi ir ieviesusi parliecibu - neticet ne valdibai , ne valstij ...Latvija vienmer izvelas visstulbako variantu ...
Dostojevskis
D
Es šo jautājumu uzdodu jau trīsdesmit gadus... bet man atliek mierināt citus un sevi ar domu, kuru izteicis kāds (precizējiet, kas var) krievu rakstnieks - VALSTS NEVAR MUMS DOT PARADĪZI, BET VALSTS VAR KAUT KO DARĪT, LAI DZĪVE NEPĀRVĒRSTOS PAR ĪSTU ELLI."
urmas
u
igauņu preses atklāti raksta par saviem bankrotējušiem uzņēmumiem viesnīcu un tūrisma jomā, kafejnīcām, krogiem un restorāniem. Pie tam igauņi prognozē, ka lielākie bankroti būs vasaras beigās. Mūsu prese stabulē kārtējo veiksmes stāstu - Kariņš 2, pēc zāģu skaidām pildītā iepriekšējā lāčuka. Visi baidās atklāti pateikt- grupu braucienu šovasar vairs nebūs, aizmistiet! Ne ar autobusu, ne lidmašīnu. Tūrisms būs tagad citāds - ar savām mašīnām un individuāls. Un sekas tam būs nepatīkamas- lauku saimniecību bankroti, jo īpaši, ja ir ņemti kādi attīstības kredīti.
Kuru valdību Jūs domājat?
K
Vai šito diletantu un blēžu kompāniju ?
Krējums Saldais
K
Valdībai? Plāns?? Gudrs??? Magda, jūs no Mēness?
Krauss fon Cillerguts
K
Man ir liels prieks lasīt, ka Magda Riekstiņa plāno "atvērt jaunas rūpnīcas, kurās tiks ražots tas, kas līdz šim tika importēts". Viņa, protams, varētu būt bijusi drusku konkrētāka, piemēram, pasakot, ko tieši tajās rūpnīcās viņa plāno ražot, bet viņas noslēpumainību var saprast - lai nenoskauž.
Pareizaissecinājums
P
Par cik latvju bāleliņi grib strādāt kā krievi , bet saņemt vāciešu algas, jāsecina, ka šeit kaut ko jēdzīgu un konkurētspējīgu var ražot vienīgi roboti. Jo nekas nav dzirdēts par robotu arodbiedrībām. Pagaidām... .
  • 4
  • 2
tā gan
t
Viņu rūpes ir tik par sevi,par tautu nospļauties!
nervi
n
Plāns būs neko nedot tautai,bet visu atņemt!Tādus mēs uzturam...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(9)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Izkustināt "svētās govis"(7)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē