Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Zem cīņas pret klimata pārmaiņām karoga

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nico
N
Jau tas vien, ka konsolidovskis kūrē šo projektu un vispār ir Briselē, ir fakts ka nekas labs nav gaidāms. Pieveica Lv, pieveiks visu ES.
Provinciaļnijs
P
Afēristi un šarlatāni sabiedriskā transporta pieturās Rīgā klimata dēļ veic savu provokativo darbību jau tagad, izvietodami propagandu ar aicinājumiem ēst mazāk gaļas ( gaļa jaēd ne mazāk ne vairāk, jo satur organismam nepieciešamās iztikas vielas), ar zilaicainu pērtiķi, ar aicinajumu noziegumos cietušajiem zvanit velns zin kur, tikai ne policijai utt.
Krējums Saldais
K
"Tieši tāpat atsaukšanās uz ekoloģiju perspektīvā ļaus Eiropai, piemēram, aplikt ar nodokļiem tradicionālo energoresursu importu, kas mazinās tā konkurētspēju, salīdzinot ar alternatīvo enerģētiku..." . . Parastais zaļais fašisms. No sākuma importu. Tad Polijas akmeņogles. Tad visu ražošanu. Aptaurētie zaļie fašisti nesaprot, ka katrs viņu iegūtais zaļais kilovats rada 3 reizes vairāk piesārņojuma un siltuma izmešu nekā no oglēm iegūtais kilovats.
Nico
N
Ne velti Grethen sev jaunu vārdu izdomāja. Tagad to slimo bērnu sauks par Sharon. Laikam tāds vārds Briselē būs skanīgāks.
 • 6
 • 18
juris pigits
Katrai rungai divi gali. Saules virsmas palielināšanās un temperatūras pieaugums, tas viss ietekmē mūsu dzīvi.Ja turpināsim negudri rīkoties bez apdoma, tad saules izstarotā siltuma palielināšanās tandēmā ar zemes atmosfēras piesārņošanu ar siltumnīcas efekta izraisošām gāzēm var slikti beigties diezgan paredzami tuvā nākotnē. Tikai šeit ar ''runas vīru'' ''Q'' diez vai pietiks. Bez erudītu zinātnieku iesaistīšanu čiks vien sanāks. Vēsture sen pierādījusi, ka ar labiem nodomiem ceļš bruģēts uz elli.
Itamars Toledano
Zem šīs cīņas karoga ir apmēram miljards sadegušo dzīvnieku Austrālijā. Kad vācu TV rādīja reportāžu par to, nebija iespējams to skatīties - tik lielas tās ŠAUSMAS bija. Ja kāds ver muti ironijā par klimata izmaiņām, to kuce nevis māte dzemdējusi...
Kika
K
99% pasaules zinātnieku, tostarp klimatologu, ir atzinuši cilvēka butisku ietekmi globalas klimata izmaiņās. Tāpec nav verts reağēt uz pamuļķu komentāriem, kas no tă visa nejedz. Tădiem pietiek ar kotleti un şņabi. Talak par savu degungalu viņi nav spejīgi redzēt
 • 20
 • 10
Un no kura laika
U
tavas nodzertās smadzenes šo pasauli piegāna?
 • 14
 • 8
ļuļa
ļ
kopš kura laika klimata izmaiņas ietekmē cilvēku smadzeņu darbību, liekot viņiem laist mežam klāt uguni? tur jau kādi 200 dedzinātāji noķerti, liela daļa no viņiem nepilngadīgi. neviens mežs pats no sevis pie 40 grādiem neaizdegas.
 • 16
 • 24
hmm
h
"mērķis pavisam noteikti neattaisnotu ieguldītos līdzekļus" - visa patiesība vienā teikumā
Versus
V
Bet nodokļu slogu tas palielinās visā pasaulē.
 • 5
 • 1
hmm
h
"ES Vācijas vadībā ir stingri apņēmusies kļūt par globālu ekoloģisko līderi" skan tik pat dīvaini kā "Somālija ir stingri apņēmusies kļūt par globālu atpalicības līderi"
ekharts
e
Gribētu kādreiz kādu realu skaitli-cik atmosferu piesilda visas tās pasaules rūpnicas .u.t.,un cik ietekmē vulkanu izvirdumi,saules aktivitātes,resp.notikumi,kurus neviens nevar ietekmet,lai cik zaļi uzvestos..
ļuļa
ļ
vispār jau klimats un ekoloģija ir divas pilnīgi dažādas lietas. pietiek atvērt internetu un atrast katrai definīciju, lai būtu skaidrs, ka rakstā ir sajauktas blaktis ar putraimiem, tāpat kā tas ir eiropas komisijas zaļās nākotnes murgos. klimats ir mainījies un mainīsies, ar vei bez mums. par ekoloģiju un dabas aizsardzību ir jādomā, bet varbūt vajag sākt ar galveno - ka pasaule ir pārapdzīvota, un ka visi cilvēki nevar dzīvot eiropiešu līmenī, tam vienkārši nepietiek resursu. un ka eiropa pati ir pārapdzīvota, un vilkt te iekšā vēl kaut kādus jautras dzīves tīkotājus no āfrikas ir vienkārši noziegums. bet par to neviens nezin kāpēc nerunā.
Wiki
W
Pirms 200 gadiem iedzīvotāju skaits bija lielāks. Arī Krievijā.
 • 0
 • 3
Irlielāmērāticams
I
ka viņi(Eiropa) nevelk iekšā "jautras dzīves tīkotājus" bet vēlas vilkt iekšā "izmirstošo eiropiešu aizstājējus", naivi pieņemdami, ka šie tūliņ metīsies strādāt. Bet šie nemetīsies strādāt, jo katrs pabalstos saņem tik, cik dzimtenē ne-nopelna viss ciemats. Bez tam viņi ir ārkārtīgi labi apguvuši iedvesmojošus saukļus pret rasismu un jebkuru pabalstu ierobežojumu skaļi nosauks par rasistisku.
 • 18
 • 10
Seniors
S
Ko gan , tas RESNAIS MULIS , ar Muhameda bardu , saprot , no LATVIESU dzives ???
 • 16
 • 12
Kindzuls
K
Vai es vienīgais šajā sacerējumā nolasu autora toņa maiņu salīdzinot ar iepriekšējiem? Darba devējs koriģējis naratīva akcentus?
Gudrinieks
G
Izskatās, ka vienīgais. Sedlenieks regulāri aizstāv no amerikāņiem neatkarīgas Eiropas ideju, un šis raksts iederas viņa vispārējā koncepcijā. Pat neraugoties uz to, ka runa ir par zaļajiem velniem.
 • 10
 • 5
ha, ha
h
Pļūtīt zaļu vēl nenozīmē zaļi dzīvot.
Pļūtīt zaļi nozīmē nomirt
P
LĪELĀS MOKĀS. Holēra!!!
 • 4
 • 0
trusis nejaukais
t
kautkaads patukshs vaavuljojums par diezgan pashsaprotamaam lietaam.
globalizatoru projekts
g
""This is the first time in the history of mankind that we are setting ourselves the task of intentionally, within a defined period of time, to change the economic development model that has been reigning for at least 150 years, since the Industrial Revolution," ...The plan is to allow Third World countries to emit as much carbon dioxide as they wish -- because, in order to get rich one has to burn coal, oil or gas" -- while at the same time restricting emissions in advanced nations. This will, of course, choke economic growth in developed nations, but they deserve that fate as they "have basically expropriated the atmosphere of the world community," .... This is how the global warming alarmist community thinks. It wants to frighten, intimidate and then assume command. It needs a "crisis" to take advantage of, a hobgoblin to menace the people, so that they will beg for protection from the imaginary threat. (C) Investor's Business Daily
mošķis
m
https://en.wikipedia.org/wiki/Hobgoblin
 • 1
 • 2
latviski
l
Šī ir pirmā reize cilvēces vēsturē, kad mēs sev uzdodam uzdevumu noteiktā laika posmā ar nodomu mainīt ekonomiskās attīstības modeli, kurš ir valdījis vismaz 150 gadus kopš rūpniecības revolūcijas, ". ..Plāns ir ļaut trešās pasaules valstīm emitēt tik daudz oglekļa dioksīda, cik tās vēlas, jo, lai kļūtu bagātāks, ir jāsadedzina ogles, nafta vai gāze "- vienlaikus ierobežojot emisijas attīstītajās valstīs . Tas, protams, aizkavēs ekonomisko izaugsmi attīstītajās valstīs, taču viņi ir pelnījuši likteni, jo viņi "būtībā ir ekspropriējuši pasaules sabiedrības atmosfēru" .... Tā domā globālās sasilšanas trauksmes cēlēju kopiena. Tas vēlas nobiedēt, iebiedēt un pēc tam uzņemties komandu. Tā izmantošanai vajadzīga “krīze”, hobgoblin, lai draudētu cilvēkiem, lai viņi lūgtu aizsardzību no iedomātajiem draudiem.
 • 14
 • 18
Pipars
P
Kamēr ir nauda un kamēr vēl var aizņemties, ir iespējams stumt zaļo politiku... Bet tas viss ir tikai... kamēr...
Neviens netic alarmistu meliem
N
Virtually all of this is based upon unfounded representations that we are experiencing a known human-caused climate crisis, a claim based upon speculative theories, contrived data and totally unproven modeling predictions. And what redemptive solutions are urgently implored? We must give lots of money to the U.N. to redistribute; abandon fossil fuel use in favor of heavily subsidized but assuredly abundant, “free”, and “renewable” alternatives; and expand federal government growth, regulatory powers, and crony capitalist-enriched political campaign coffers. ______________ https://www.forbes.com/sites/larrybell/2013/02/05/in-their-own-words-climate-alarmists-debunk-their-science/
The Latvian
T
No one believes in the idea of communism... but there are great tears crying at Stalin's funeral. Let's explore and try to understand! Good luck.
 • 6
 • 3
Dostojevskis>Neviens
D
Neviens netic komunisma idejai... bet Staļina bērēs raud lielas asaras. Izpētīsim un mēģināsim saprast! Vēlu veiksmi!
 • 7
 • 10

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē