Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Svētdiena, 15. decembris
Jana, Johanna, Hanna

Arhibīskaps Vanags: Nācijai ir jāatgriežas pie vienotas identitātes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
FF
F
Krieviem Latvijā liela traģēdija bija PSRS sabrukums un viņu atšķeltība no pārējās krievu tautas. Viņiem vajag atpakaļ uz Krieviju tikt, lai sajustos savā ādā.
Margarēta
M
Nēnu, vārdi jau skaisti, BET kāpēc man būtu jānonāk pie kaut kādas vienas identitātes ar, piemēram, Aldi Gobzemu. Vai PartyBomzi. Vai Urbanoviču. Par atgriešanos pie kādas kopīgas mums pat nevar būt runas, jo nekādas kopīgas identitātes, pie kuras atgriezties, man ar šiem cilvēkiem vispār nekad nav bijis. Es labprātiņ saglabātu kādu nebūt puslīdz normālu psihisko veselību un tomēr negribētu nekādu kopīgu identitāti ar to pašu Aldi Gobzemu un urlām, kas spēja par viņu nobalsot.
JanisT
J
Un to nodrošināt var tikai Svētā Inkvizīcija, jo pie visa vainīgi ir ķeceri. Zinām šito. Pasakiet konkrēti, kad sāksim dedzināt raganas?
Pravietim nejaukajam
P
Aber was ist diese:"advancētība!" Pāršķirstīju visu bībeli,bet tā arī neatradu! Kaut kas,saistīts ar adventi,vai? Neviens pravietis tādu nepiemin!
Pravietisnejaukais
P
Advancētība šinī gadījumā ir tik pat muļķīgi, kā Tava tēze par "reliģiozā atpalicība". Jo "reliģiozi" nevar būt vienlaicīgi "atpalicīgi". Reliģija - tas ir progress, nekādas atpalicības. Bet, es saprotu Tavu domu gājienu, jo pats esmu kādreiz sēdējis vēl dziļākos brikšņos. Es aizlūdzu arī par Tevi, jo Tu neesi vienaldzīgs. Tas ir brīžiem pat svarīgāk... .
 • 1
 • 12
Inšallah!>hmmm
I
Par globalizāciju,integrāciju un multikulturālu evolūciju,bez revolūcijas, gādās starptautiskie praidisti un vācu,ļoti aktīvie nelegālo bēgļu piegādātāju kuģi! Esi gatavs uzņemt!
GH
G
un latviijcu 600 000 kas ir jau to izdarījuši...aizbēgot no savas tautas un valsts...
 • 1
 • 0
Visupirms
V
Nācijai ir jāatgriežas pie teikšanas savā valstī,saskaņā ar Satversmi!
PĀRI VISAM LATVIJA !
P
Viena valsts, viena tauta, viena valoda !
He
H
Tante murkšķ.
loģiski
l
Tāda būs, ja visās skolās būs valsts valoda, ar vienu mācību programmu.
nekas
n
nav loģiski: Jaunos cilvēkus māca ne skola, bet mājas un sadzīve....Skola te maz ko spēs.
 • 1
 • 0
P
P
Nesen kaut ko līdzīgu dzirdēju,varbūt lasīju.
Itamars Toledano
Atkal tukšā, Jāni! Viss mūžs viena vienīga vēja ķeršana, un mazais bērns, kas neko no pasaules un no Dieva nesaprot, pamazām pārtop par karļiku - bomzi. Starp citu, vai modelis Juris, Jānis un Baiba nebija šīs vienotās identitātes zvaigžņu stunda?
hmmm
h
Latvietības pamati ir: globalizācija, integrācija un multikulturālisms. Vispirms eksistēja latgaļi, sēļi, līvi, zemgaļi, kurši uc. - multikulturālisms. Tad globalizācijas procesu reuzltātā bruņinieki, bieži vācieši, bet ne tikai, integrēja multikulturālo Livoniju, ieviesa rakstību uz latīņu alfabēta bāzes, cēla mūra pilis. Nacionālisms tas ir 19gadsimta sākuma izgudrojums, lai pretotos tā laika progresīvajām Napoleona reformām. Viduslaikos nozīme bija nevis valstij bet kādam monarham piederējāt, piemēram, Filips II bija gan spāņu, gan vācu, gan nīderlandiešu monarhs. Kad runā par atgriešanos pie "saknēm", tad jāprecizē pie kādām? Varbūt pie alu laikmeta? Latvijā mītošajai sabiedrībai vajag nodarboties nevis ar atpakaļrāpulību, bet EVOLUCIONĒT, vai arī iznīkt dēļ nederības, dēļ nepiemērotības laikmetam. Un nākotne, noteikti, nepiederēs seno semītu pasaku un folklora cienītājiem. Melnsvārčiem nav nekāda monopola uz morāli, kuru viņi nezkādēļ piesavinājušies un not tā dzīvo.
Pravietisnejaukais
P
Gribat kopīgu identitāti? Ļoti vienkārši! Katru vakaru pirms gulēt iešanas VISI noskaitīsim Tēvreizi bet no rīta pamodušies sacīsim - Dievs, svētī šo dienu Jēzus Kristus nopelna dēļ! JĒZUS KRISTUS IDENTITĀTE, KAS VAR BŪT LABĀKS PAR ŠO? Sākam ar šo dienu!
Pravietisnejaukais>hmmm
P
Miers ar Tevi! Patiesi , patiesi, nevajag veidot savu identitāti reliģiskajā atpalicībā! Veido savu identitāti reliģiskajā advancētībā! Tā ir daudz drošāk!
 • 2
 • 12
Pravietisnejaukais
P
Pārkopējot Tēvreizi no LELB mājas lapas kļūdīties ir grūti. Bet uzbāzties ir pareizi, jo Pestītājs pavēl - ejiet un sludiniet! Ar savu šizofrēnisko viedokli gan uzbāzties ir riskanti, jo tas sniedz precīzu liecību par viedokļa autoru.
 • 3
 • 12
Itamars Toledano
Kas gudrs, tas Rakstus pārraksta rūpīgi un bez kļūdām, jo citādi Raksti tiek degradēti. Cita lieta, neuzbāzties nevienam ar to, kas pašam nepieder un nepieklājas, kas būtu visai saprātīgi.
 • 14
 • 2
hmmm
h
Bet es nevēlos reliģiozajā atpalicība veidotu identitāti. Gribat kopējo identitāti: izglītojaties, atmetiet māņticību, reliģiozo debilismu un veidojiet REALITĀTE un ZINĀŠANĀS balstītu sabiedrību. Baznīcam jāpiemēro nekustamā īpašum nodoklis - nav ko teistiem parazitēt uz citu rēķina. Un Nekādu lūgšanu - nevajg vairot nācijas stulbumu.
 • 1
 • 10
Pravietisnejaukais
P
Mūsu Tēvs debesīs, Svētīts lai top Tavs vārds, Lai nāk Tava valstība, Tavs prāts lai notiek Kā debesīs, tā arī virs zemes. Mūsu dienišķo maizi dod mums šodien Un piedod mums mūsu parādus, Kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem. Un neieved mūs kārdināšanā, Bet atpestī mūs no ļauna, Jo Tev pieder valstība, spēks un gods Mūžīgi mūžos Āmen!
 • 6
 • 14
GoodMaan&ParexK&K
G
Šitā nācija var atgriezties tikai pie vienotas Padomju Savienības, jo kā apdirsusies bez mitas balso par cūkiniem, kuri kopā ar čekistiem un krievbandītiem izzog valsti.
nuu
n
tad jau apdirsies cūkmans būs atkal par padomju vadītāju...
 • 0
 • 0
kas dārzā
k
Utopiska runa mēģinot padarīt vēlamo par realitāti. Kāda var būt identitāte valstij, kur valsts prezidents tieša ēterā sludina likuma neievērošanu? Kā var eksistēt valsts, kur tās likumdevējs, lasi Saeima, neievēro pašu izdotos likumus, vēl vairāk, tāpat kā Valsts prezidents, aizina tos neievērot? Vai visiem jākļust par bandītiem un jāsāk šaut vienu otru nost, kā Bunkusu? Vai tāda būtu šī jaunā identitāte? Vai var eksistēt valsts, kur advokātu, tiesu izpildītāju, tiesnešu, senatoru!!! kartelis izrēķinās ar visiem, kas stājas viņu bandītiskajām shēmām ceļā? Kā var saukt par godpilniem un cieņpilniem tiesnešus, prokurorus, kas paši iesaistīti bandītiskās shēmās? Vai Latvijas jaunākā identitāte būs totāls banditisms?
Mācies latviešu valodu!
M
Mans uzvārds ir Bunkus, nevis Bunkuss!
 • 4
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē