Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bīstami strauji samazinās Latvijas informatīvā telpa. Vai varam to atļauties?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
spriidiic
s
Kad godmanis 1993.g. 18.feb. likvidēja Rīgas Latviešu biedrību , naktī sūtot bruņotus miličus , t.s. informatīvajā telpā nekas netika manīts. Tagad visi ,,mēdiji,, vienkārši kopē ziņas. Nav brīnums , ka tiem netic un tos ignorē , tāpēc tā telpa mazinās . http://www.laikmetazimes.lv/2016/10/10/%E2%80%9Cbertula-nakts%E2%80%9D-rigas-latviesu-biedriba-un-ta-atskanas-sodien/
P
P
Nekas nesamazinās,bet atkārtojas katru dienu,savišķi ziņas:14,17:50,18,19,19,20,20:30.,23.Un VISI TV un Radio kanāli maļ vienu un to pašu.
v
v
Bet ko piedāvā pati Latvija saviem skatītājiem un klausītājiem.Viens negatīvs.
P
P
Nav vēl izgudrots teleskops,lai pozītīvo saķīķerētu.
 • 0
 • 0
rufus1957@inbox.lv
r
kas tas par sviestu komentāros -- cilvēki labi jūt melus un krāpšanu? Cilvēki ir stulbi naivi, melus NEJŪT un labprātāk tic meliem, nekā patiesībai!
P
P
Mans darbaudzinātājs par tādiem kā tu teica:tas ir nokritis no kūtsaugšas.
 • 0
 • 0
patiesībā
p
> "rufus (u.t.t.)" tavs visnotaļ objektīvais pašnovērtējums NEBŪT neattiecas uz 100% visiem cilvēkiem. Dēļ tam - ir tak' sacīts: "Absolūti NAV jēdzīgi vai pat lietderīgi CITUS mērīt ar SAVU privāto olekti." ;)
 • 6
 • 4
Pravietisnejaukais
P
Ja Tu lieto vārdu "Rufus"... tas norāda, ka Tev vajadzētu zināt - Tavs novērtējums attiecas uz tiem, kas vēl nav pamodināti un kam nav atvērtas acis. Jo kā tad Tu pats spēj sniegt šādu cilvēku novērtējumu? Vai Tad pats neesi cilvēks? PS. Es arī krietnus desmit gadus eksperimentēju ar savas e-adreses publicēšanu, bet man neviens neatbildēja, pat neizlamāja. Kā Tev ar šo sokas?
 • 3
 • 1
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Izlasīju virsrakstu un apstulbu. Tik pat labi varētu rakstīt "VECA TANTIŅA KĻŪST AIZVIEN VECĀKA"! Nu, saprotams, taču! Cilvēku kļūst mazāk, bet informācijas slūžas parautas vaļā... par ko cepamies? Pēc CCCP Glavļita ilgojamies?
utt
u
Masu -mēdiju tēmas apsūkāšana atgādina tukšu stikla pudeļu pieņemšanas (deponēšanas) tēmu 30 gadu garumā. Itkā vajag, bet itkā nevajag. Itkā labi, bet itkā slikti. Tā kā varētu, tā kā nevarētu. Tas pats kas ar sliktu medicīnu , izglītību vai zemām policistu algām. Runāt var gadu desmitiem. Izdarīt???? Nu paši saprotiet.........
rekur
r
Mūsdienu cilvēkam pieejami 1000 mas-mediju vienlaicīgi. Visās iespējamās valodās un no visām valstīm. Viss kā restorāna ēdienkartē. Un katrs atrod to, kas viņam saprotams, tuvs sirdij un viņa uzskatiem. Un tad viņš klausās un skatās TIKAI TO. Ap šo mēdiju veidojās sava pastāvigu klausītāju grupa. Tādu grupu ir simtiem un pret citām kl.grupām viņas ir noskaņotas naidīgi un noraidoši. Taisnība ir tikai mūsējiem! Tāpēc panākumi būs tikai tiem masu mēdijiem, kuri būs harizmātiski un pievilcīgi un kuriem cilvēki ticēs. Melošanu, noklusēšanu, puspatiesību, apmuļķošanu cilvēki ļoti labi jūt. Lai sapulcētu lielu mērķa auditoriju masu- mēdijam jābūt ar lielu autoritāti un ticamības pakāpi. Tad būs panākumi.
P
P
Es skatos daudzus kanālus un portālus;mans viedoklis izveidojas pats no sevis,kaut kas vidējais.Sūdus nevar saukt par zapti,zilons nevar iz.... blakti.
 • 0
 • 0
- miljons
-
Mēdiju auditorija atrodas tālu prom no veiksmes stāsta. Klausās īru, angļu, vācu utt ziņas.
Pareizaisjautājums
P
Vai varam to atļauties? Vai varam atļauties bērt naudu caurā maisā?
...
.
Bet nav nevienas TV pamatpaketes, kurā nebūtu Gebelsa propagandas programmu komplektu.
G
G
Bet ir tā-jenotu bomži izzog visus resursus.Nav te ne kino ne seriālu-nekā.Bet Krievijas seriāli un filmas ir ļoti augstā līmenī.Secinājumi-nost jenotu mafiju.
ērce
ē
Diemžēl, paplašinās Krievijas interesēm atbilstošā mediju telpa mūsu zemē. To ir jāaptur, pietiek neproduktīvi spriedelēt.
JanisT
J
Vecā plate spēlē tālāk: ĀĀĀĀ krievi nāk Mūs glābs tikai jauni nodokļi Jūs te neskatieties, te nekā nav, mēs tikai budžeta naudiņu savās kabatās lāpstojam.
Janisam
J
Tu smirdi pēc troļļa. Laikam neviens gudrāks trollis Maskavas namā pašreiz nav pieejams.
 • 10
 • 13
P
P
Autoram taisnība; infotelpu pārņem internets.Vienīgā cerība,ja ASV un Ķīna viena otru ,pie viena visus uzspers gaisā.
Nezināšana vai meli
N
Kā var jaukt valsts medijus (valsts īpašums, pārvalde un finansējums) ar sabiedriskiem - Rietumos dēvētiem par publiskiem-medijiem (sabiedrības īpašums, pārvalde un finansējums)? Un kur vēl pasaulē saturu ierobežo kaut kāds "sabiedrisks pasūtījums"? Paši mediju darbinieki taču sastāda programmu plānu gadam, un cenšas panākt tam finansīālu atbalstu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Burova kļūšanu par Rīgas mēru vērtēju

Kopā nobalsojuši: 1434

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kur skolēni, tur skolotāji?(6)

Runājot par lielākajām problēmām izglītības jomā, kā pirmā nāk prātā politiķu visbiežāk pieminētā – mazās skolas lauku reģionos, kuras neesot racionāli uzturēt, jo skolēnu maz, attiecīgi arī nepiet...

Krievijas aicināšana atpakaļ(10)

Pēc Francijas prezidenta Emanuela Makrona un Krievijas līdera Vladimira Putina tikšanās Makrons paziņoja, ka Maskava varētu tikt aicināta atkal pievienoties vadošo rietumvalstu klubam G7. Atbalstu...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē