Laika ziņas
Šodien
Apmācies
"Jaunākie novērojumi liecina, ka dezinformācijas izplatīšanai aizvien biežāk izmanto arī WhatsApp, Telegram," saka Jānis Sārts

Kad algoritmi manipulē ar mūsu priekšstatiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sorosa tolerantā izcilība
S
plosās satanisms
Я ПОВЕСЕЛЮСЬ
Я
ГАЗЕТА ПРАВДА ( СССР) И ГАЗЕТА ДИЕНА...ОДНО И ТОЖЕ 1989 -У НАС ВСЁ ХОРОШО ЗАПАДНЫЙ ЛАГЕРЬ РУШИТЬСЯ...( А В МАГАЗИНАХ ВСЁ ПО ТАЛОНАМ) 2019 - У НАС ВСЁ ХОРОШО РОССИЯ ЗАГИНАЕТЬСЯ..( А У НАС МИНУС 700 000 НАСЕЛЕНИЯ А ТЕ КТО ОСТАЛИСЬ ДАУНЫ ПОЛНЫЕ)..В ПЕРЁД К СВЕТЛОМУ БУДУЩЕМУ..
Infos1
I
Jums nepieciešamais aizdevuma piedavajums 24 stundas Mes piedavajam aizdevumus privatpersonam un komercorganizacijam Sakot no € 2000 lidz maksimali € 200 000 000, mes piedavajam individualus aizdevumus, paradsaistibu konsolidacijas aizdevumus, riska kapitals, komercialie aizdevumi, studentu aizdevumi, majoklu krediti vai "aizdevumi jebkura iemesla del. Paldies, ka sazinajaties ar mums pa e-pastu Whatsapp: +33 7 56 81 46 01 e-pastu : [email protected]
Uļdiss
U
Krievi pamatā ir stulbi kā zābaki. Vai gudra tauta paciestu tādu kauslīgu caru Pūķinu gandrīz 20 gadus?
>>Moins
&
Nu tad krievi ir simtkārt plānprātīgi, jo pa šiem 30 gadiem no Latvijas uz Krieviju ir aizbraukši kādi pāris simti, bet krietni īsākā laikā, kopš tika tirgotas uzturēšanas atļaujas, no Krievijas uz Latviju sabrauca tūkštošiem. Kāpēc krievus tik ļoti pievelk tā "sliktā" Latvija? Mazohisti?
 • 3
 • 1
sapogi kirzovije
s
Ir daudz stulbāki: Viņus draž jau kopš 1917.gada, ja ne visus pēdējos 250 gadus, bet šiem : Za Rodinu, Za Stalina, Putina, Carja...utt..
 • 3
 • 2
Moins
M
Tūdalu auni ir vēl dullāki.Viņus reāli piš jau 30 gadus un viņi to pavieš.Un kas piš-komunisti un vdk pederasti.Čurā uz galvas stāsta ka lietus līst.Un šis apdebīlitais bars arī tic.
 • 2
 • 6
Z Līvmane
Z
Vaairāk tādus rakstus! Lai tautai atveras acis!
kur komenti jūtūba
k
pret Krievijas propagandu youtube.c om/watch?v=CkPh-L8uK_o youtube.co m/watch?v=rBTJEFjuBz8 te vajadzētu kaut ko bilst
viesis
v
Vēl, nelielas pārdomas par tēmu. Ja paskatāmies vēsturi, piemēram, Hitlers un Ļeņins radās nevis viltus ziņu rezultātā, bet tāpēc, ka bija reāls pamats sociālajā vidē viņu ideoloģijas izplatībai- Krievija bija nabadzīga un kara izputināta, Vāciju žņaudza netaisnīgais Versaļas līgums. Un, lai cik slikti bija viņu darbības rezultāti, bet pie varas viņi nāca REĀLU apstākļu dēļ. Tāpat šodien ir problēmas gan Latvijai, gan ES kopumā, bet lielākā problēma ir tā, ka tādi kā Sārts nevis domā, kā risināt šīs problēmas, bet gan kā viņas notušēt, pasludinot visu, kas neatbilst valdošajam viedoklim, par viltus ziņām un ienaidnieka propagandu. Tā ir domāšana PSRS stilā, kas īstenībā ir ceļš uz nekurieni. Spilgtākais piemērs, ka šodien visi šie "eksperti" runājot par Brexit, runā, ka angļi esot muļķi, tas esot Krievijas pirksts un tml., bet neesmu redzējis nopietnu analīzi, kāpēc cilvēki tā nobalsoja. Vēlreiz atkārtošos, tas ir ceļš uz nekurieni, kurš neko labu nesola pēc noklusējuma...… :(
TrollisJT
T
"Reālais pamats" Vladimira Putina nākšanai pie varas bija visaptverošais bardaks, kas bija aptvēris Krieviju. Krievi nav pārvaldāmi ar demokrātiskām metodēm, vismaz vēl kādas divas paaudzes. Cilvēki, kuri naivi domā, ka Krievijas sabrukums mums nesīs jaunas iespējas... nav tālu no patiesības - Krievijas sabrukums radīs tādas sekas, ka tas nesīs mums jaunas iespējas pazust no Pasaules kartes.
 • 9
 • 1
saimnieks
s
Kāds bija "reālais pamats" diktatora Pūķina nākšanai pie varas ?
 • 1
 • 5
viesis- vēstures korektūra
v
Un- kas no šīs korektūras? Būtība no tā nemainās- carisms ignorēja valsts iekšējās problēmas, un tas arī radīja bēdīgu rezultātu. Šodien līdzīgi caram, tik pat aprobežoti, uzvedas tie, kuri lamā dumjos vēlētājus, ļaunos populistus, kremļa propagandu un viltus ziņu izplatītājus, tā vietā, lai atklātu problēmas un piedāvātu to risinājumus.
 • 10
 • 2
viesis- vispār
v
Redzi, te jau parādās ačgārnā loģika- "zināms sociālais pamats bija, bet vispār Hitlers un Ļeņins nāca pie varas propagandas rezultātā"... nu, nelīdzētu nekāda propaganda, ja nebūtu šī sociālā pamata :( vai arī- "viltus ziņas nepiedāvā problēmu risinājumu" - mans komentārs bija par to, ka Sārts un viņam līdzīgie ARĪ nepiedāvā problēmu risinājumu, bet Jūs kopā ar šo kompāniju arī piedāvājat cīnīties pret viltus ziņām, nevis risināt problēmas. Un arī par brexit- Jūsu komentārā ne vārda par tā īstajiem cēloņiem, tikai ņirgāšanās par tiem, kas to apjūsmojot... Saprotiet vienreiz vienkāršu lietu- ja Jūs nespējat saskatīt problēmas un piedāvāt viņu risinājumu, tad nekāda gaušanās par viltus ziņām un ļaunajiem populistiem neko nelīdzēs, tāpēc, ka tā ir tieši tāda pati populistiska un tukša runāšana.
 • 12
 • 1
vispār
v
Hitlers un Ļeņins radās tieši viltus ziņu un propagandas rezultātā, protams, ne bez zināma sociālā pamata. Stipri apšaubu, ka viņu atbalstītāju skaits saglabātos, ja tie zinātu, kas viņus sagaida jau pēc dažiem gadiem. Ja runājam par Latviju un ES, tad protams ir problēmas, tikai viltus ziņu izplatītāji jau nepiedāvā to risinājumus, bet piedāvā tikai visu sagraut un iznīcināt un atrodas muļķi, kas uz to uzķeras. Īpaši smieklīgi izskatās brexita apjūsmotāji Latvijā, kas noskatījušies kā miljonārs nošķūrē savu veco māju, lai būvētu jaunu jau skrien pēc buldozera, lai šķūrētu savējo, bet smadzeņu trūkuma dēļ nesajēdz, ka miljonārs jau nolīdzis firmu, kas uzbūvēs jaunu un līdz to pabeigs padzīvos Hilton viesnīcā, bet viņam pašam vēl nav nomaksāts kredīts par veco māju, kur nu vēl ir nauda jaunas celšanai.
 • 2
 • 8
vēstures korektūra
v
Ļeņins sagrāba varu pirms Versaļas līguma noslēgšanas. Un šajā darbiņā viņam palīdzēja vēl vecā, "nepazemotā" ķeizara Vācija. Pie tam Krieviju daudz vairāk izputināja nevis karš ar Vāciju, bet boļševiku izraisītais pilsoņu karš.
 • 8
 • 2
P
P
Man vienalga,kas manipulē ar Jūsu priekšstatiem.
Ne tikai
N
Liberālskribenti raujas melnās miesās. https://www.dailymail.co.uk/news/article-6517911/How-superstar-German-reporter-fabricated-article-Trump-supporters-small-Minnesota-town.html
fake news pays off
f
Kaapeec ne, ja CNN par to dod preemijas? https://heavy.com/news/2018/12/claas-relotius/
 • 7
 • 3
Gada citāts
G
vai tie, kas paši melo, drīkst vispār apkarot viltus ziņas?
vēlēšanas un ziņas
v
Raksta trūkums: viss ir sajaukts kopā, gan pirmsvēlēšanu reklāmas, gan viltus ziņas, gan citas lietas, jo katra rada savu problēmu un prasa savu risinājumu. Tā vietā, lai cīnītos pret pirmsvēlēšanu tēriņu pārsniegšanu internetā, būtu vērts visām partijām nodrošināt ērtu reklāmas telpu CVK vietnē, kur vēlētājam būtu viegli un ērti noskatīties partiju sagatavotās reklāmas ar piedāvājumiem dažādās jomās. Ērti vēlētājiem, jo visu var atrast vienuviet un salīdzināt, un arī ērti partijām, jo pat mazas partijas ar minimāliem tēriņiem var gūt visu reklāmas klāstu. Ja CVK vietne būtu gaumīgi un prasmīgi strukturēta, tad visas reklāmas ārpus CVK vispār zaudētu savu jēgu.
vēlēšanas un ziņas
v
Viltus ziņas ir gluži cita problēma. Īstenībā, tikai dažreiz tā tiešām ir problēma, piemēram, ja tiek radīta panika tur, kur tai nav jābūt. Bet tā ir ļoti šaura joma, līdzīga viltus draudiem par spridzekli kādā veikalā. Ja šādi zvani notiek, tas taču nav pamats tālruņu aizliegšanai. Lielākoties, viltus ziņu mērķis ir ietekmēt cilvēku prātus. Tāds pats mērķis kā reklāmai, PR un visiem medijiem bez izņēmuma. Lielīt vienu, izģērbt pliku citu. Un tā jau ir vārda brīvības joma. Piemēram, ziņot par imigrācijas negatīvām sekām nav nekāda viltus ziņa, tas ir brīdinājums nepieļaut tādas kļūdas, kādas ir pieļautas kādā citā valstī. Un ja ANO migrācijas pakts paredz apkarot negatīvās ziņas par imigrāciju, tad tas ir mēģinājums ierobežot vārda brīvību. Un te ir jautājums - kā valstu līmenī vispār varēja rasties šāda doma, kas ir pretrunā veselajam saprātam un visu valstu iedzīvotāju vairākuma interesēm? Un vai tie, kas paši melo, drīkst vispār apkarot viltus ziņas?
 • 24
 • 2
Uldis
U
Jāni es nosapņoju,ka Tu drīz dabūsi pa mūli ))))
mūdzim
m
Kremlinu aicinājumi uz agresiju saņems adekvātu atbildi.
 • 4
 • 7
Uldis
U
Sārtu Tu esi ASV TROLLIS !!! Reāls klauns !
Delfu cenzore
D
Krievu cūkas !
 • 1
 • 4
konstatēts kremlins
k
.
 • 5
 • 7
Scorseze
S
Kā tad jūs tā, NATO Stratēģiskās komunikācijas ekselences centra direktoru ieliekat savā "melu tvertnē", vai tas nozīmētu ka Jānim nevar uzticēties, vai arī vēl sliktāk, ka nevar uzticēties pašam NATO?! Vai tādā gadījumā šāda struktūra, kura izplata melus, nebūtu jālikvidē, vismaz Latvijā, un tās organizātorus nevajadzētu saukt pie atbildības?!:):):):)
konstatēts kremlins
k
.
 • 4
 • 7
Kims
K
Ko sis plikpauris dirss?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē