Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mediķi: Nacionālā attīstības plānā jāparedz investīcijas cilvēkos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
vinnijs puks
v
1)Saskaitiet kopā privāto naudu no pacientu kabatām un valsts finansējumu, tad tik maz uz 1 iedzīvotāju nesanāks2) Nemaksājiet ārstiem pilnu slodzes algu par nostrādātajām it kā stundām, jo diennaktī ir tikai 24 h, maksājiet proporciju , kas reāli atbilst faktiskajam darba laikam katrā no amatiem 3) neskaitiet tos miljonus uz abām universitātēm, ja ārsti nepaliek mūsu valstī, ārsta profesiju nosakiet par stratēģisko 4) neskaitiet kapitācijas naudu ģimenes ārstiem par aizbraukušajiem tautiešiem utt.
Fridrihs Engelss>Kārlis Markss
F
Spēju nav,bet vajadzības strauji aug!
Tukšpadsmit
T
Pēc seškārtīga partiju finansējuma palielināšanas,nav vairs palicis ko investēt!
to :):):)
t
Šeit jau ir runa, lai valsts - nodoklu maksataji investe iekartas, lai ārsti var 1 stundu pienemt no valsts, bet 10 stundas ar to pasu valsts aparatu pienemt privati par 20 x lielaku taksi kabata sev?
Dimba
D
Ejiet tak jūs uz poda! Sākumā iemācaties cienīt Hipokrtāta zvērestu un diagnosticēt vismaz trakumsērgu, un tad vispār viriniet žaunas! Brīvā Latvija vēl nav dabūjusi atpakaļ Abreni, bez kura tai ne pirst, ne bezdēt, un ejiet jūs ar saviem stulbajiem cipariem tālu tālu! Tev mūžam dzīvot LATVIJA!!!
Kārlis Markss
K
“No katra pēc spējām, katram pēc vajadzībām”
:):):):):)
:
Kad valsts aparātam ir interesējušas investīcijas cilvēkos, ja vien cilvēki nav viņi paši????
ekharts
e
Šai valdībai joprojām svarigākas ir politiskās intereses un amati,nav jēgas runāt ar šiem politikāņiem.Saeimu ir jāatlaiž,jo ātrāk ,jo labāk..
Lucite
L
Vis tas ko mes redzam ikdiena Latvija un ka latviesu nacija dzivo ikdiena ir pedejo 30 gadu genocids pret latviesu tautu kuru ir izversusi un realize Latvijas prezidenti, deputati, ministri, ieredni.........un pasi sevi slave, sev iedala valsts dzivoklus, lielas pensijas, privlegijas, sprauz sev medalas un ordenus, bet latviesu nacija nikst nabadziba, pusbada. Interesanti ir tas, ka par to neuztraucas ES, EK, ASV? Latvijas Arlietu ministrija stradaja viena debila radiba Maira Mora, tad vina klastija, ka latviesiem esot jadzivo pec vinas sencu sugas parauga un tas esot ta, ka pasiem latviesiem ir jadzivo nabadziba, pusedusiem, bet kad pienem cieminus tad galdiem ir jalust, lai ari pasiem nakoso menesi ir jadzivo pusbada...pec sada principa ir izveidots Latvija esosais 30 gadu rezims...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte(15)

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē