Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Nemiro: "atsēdētāju" Latvenergo padomē vairs nebūs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kaspars
K
Drosmīgs ministra lēmums. Ozoliņš aiz bēdām tagad jau otro mēnesi plosto, bet Liepiņš paspējis savākt pekeles un iekārtojies atsēdēt kārtējo termiņu Latvijas Dzelzsceļā. Lieliska Linkaitim gaumē - aizmirsis, ka pavisam nesen tak Liepiņam izteica neuzticību kā lidostas Rīgā valdes priekšsēdētājam.
P
P
Vienmer ir patikusi jautri cilveki.
Ludis
L
Atkal vārdi ar darbiem neiet kopā. Vai tad viņš savu čomu nebija ielicis padomē, lai atsēž, saņem naudiņu un lobē kādas intereses?
Domājams, ka nē,
D
jo nekas jau vēl nenotika, un , kas BŪTU noticis, mēs nezinām.
 • 11
 • 3
Itamars Toledano
Latv-energo it NOZIEDZĪGA organizācija ne tikai Latvijai un latviešiem, bet gan cilvēces un Dieva priekšā, un tās saknes ELLĒ atrodas. Jo izgudrot tik sātaniskus tarifus, kur elektrības tarifa vietā jāmaksā milzu summas par tās PIEGĀDI (it kā ūdeni, gāzi un preces veikalos NEPIEGĀDĀTU), ABONĒŠANAS maksu, PIESLĒGUMA maksu, OIK, OIKa PIESLĒGUMA maksu un tamlīdzīgi ir paša sātana cienīgs izgudrojums, un nemaz nebrīnīšos, ja tas izrādīsies Šķēles, NA un ZZS pirksts.
Tā ir!
T
KATRU MĒNESI elektrības un OIK PIELĒGUMA maksas sastāda milzīgas summas rēķinā, - it kā tos PIESLĒGUMUS katru mēnesi NO JAUNA pieslēgtu. Izgudrots ir tik bezdievīgi un nekaunīgi, ka tikai retais no tautas apjēdz, par ko iet runa. Ne par velti Krapāne runā par kriminālnoziegumu un miljardiem, kas no tautas tiek IZKRĀPTI.
 • 23
 • 2
Līvs
L
Viņš gribēja ielikt savu čomu, kurš jau ir vairākās vietās atsēdētājs
M. Krastiņš
M
Biju labākās domās par ārzemju latviešiem, kuri atgriezās Latvijā. Bet Rubesa un vēl virkne ārzemju tautiešu, kā arī no Krievijas uz Latviju atpakaļ atbraukušie Ādamsons, Turlajs u.c. krietni lika man pārskatīt savas domas par ārzemju tautiešiem.
>būs
&
vietējie 1991. gadā parādīja savas labākās īpašības, gluži tāpat kā tas notika tālajā 1918. un 1919. gadā.
 • 8
 • 1
Būs
B
laikam samācījušies no vietējem tautiešiem.........
 • 1
 • 6
Jutte
J
Takš tagad sākuši bīdīt peldošā sašķidrinātās gāzes termināla projektu Saulkrastos ar cauruļvadu uz Inčukalnu un naftas bāzi ar dzelzceļa izeju uz Rail Baltic Vangažos. Lūk, vai tik te arī tas suns nebūs aprakts kāpēc Nemiro tā dažiem traucēja ar Latvenergo pūžņa iztramdīšanu.
.
.
Kam tāda padome vajadzīga? Vēl plēsonīgākus tarifus ieviest vai kādu OHUIK izdomāt???
To Nemiro
T
Vai "iesēdinātie" no Latvenergo padomes būs?
 • 6
 • 0
Enģeļa viesis
E
Ir skaidrs ka būs tikai sliktāk!
:):):):):):):):)
:
Jebkādā veidā atbrīvojoties no Krievijas ietekmes mums var būt tikai labāk! Malacis, Nemiro! To, ka "Latvijas Gāze" ir tīrākais KGB un vietējo krievijas fanu projekts, to taču saprot ikviens, kas daudz-maz sekojis līdzi procesiem valstī. Jautājums - kā tas varēja būt, ka iepriekšējā padome lobē Krievijas intereses? Kas ir Rubesa? Kas ir Bičevskis? Kas ir Ozoliņš un pārējie bij.padomes locekļi?
 • 17
 • 4
KAPI.LV patīk murgot
K
Bāž savus draugus uzņēmumos un stāsta kaut kādus murgus par atsēdētājiem
Rubesai
R
Beidz muldēt Baibiņ, lasies strādāt!
 • 22
 • 4
brīdinājums
b
Nepirkt tikai un vienīgi Krievijas gāzi ir nepiedodams izaicinājums Vienotības bandai un tās draugiem Krievijā. Nemiro, tev bail nav?
Itamars Toledano
Jā, VIENOTĀ saskaņas un komunistu BANDA, kas strādā Kremļa interesēs, allaž uzdodas kā JV piederīga, tikai allaž ir ar mieru JV rīkli pārkost!
 • 12
 • 2
interesanti
i
Ja visi atteiktos no Krievijas gāzes, krievijai būtu hana.
 • 11
 • 6
GoodMaan&ParexK&K
G
Izzadzēji bija ir un būs visās Latvijas malās, jo piedirstie pauri atkal ir savēlējuši komūnistus, naclopus, svoločus un jampampiņus, kuriem smuki jādirš lai idioiem būtu par ko mērkaķoties atmaksājot izrītos miljardus.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Policejiskā Latvija...(14)

Valdības šonedēļ pieņemtais lēmums, ka pēc ieceļošanas Latvijā no virknes Eiropas valstu vairs nebūs jādodas 14 dienu pašizolācijā, radīja ne tikai lielu apjukumu ar šādu lēmumu izpildi saistītajās...

Antiķīnas starptautiskās koalīcijas nebūs?(11)

Donaldam Trampam, ASV prezidentam, visticamāk, neizdosies iecere izveidot plašu starptautisku koalīciju cīņai pret Ķīnas ekonomiskās attīstības un pārrobežu ietekmes mazināšanu.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē