Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pabriks: Vēlamies sākt sarunas ar ASV par kontingenta iespējamu izvietošanu Latvijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Z Līvmane
Z
Spriežot pēc kremļa troļļu aktivizēšanos, mums ir nepieciešama ASV karavīru klātbūtne!
Opis
O
Sen jau vajadzēja izvietot ASV kontingentu, kamēr mūs nav piemeklējis Ukrainas vai Gruzijas liktenis bet okupanti var kviekt, cik tiem tīk.
Koens
K
Izskatās, ka opis cer ASV karavīru aizsegā atspiest īpašumus no krievu tautības uzņēmējiem. Šādi slapjie sapņi atsit Hitleru 1938.gadā.
 • 2
 • 14
Vecsčekists
V
Kaut kāda loģika jau Pabrika centienos ir, tikai... es baidos, vai viņš neliek uz slimu zirgu... .
Kungfu
K
Pabriks cer, ka uz ielas, lai nedabūtu bietē, viņu visur pavadīs ASV karavīri. Bet šī valdība kritīs, un Pabrikam būs jāmaina identitāte, lai varētu iziet uz ielas
 • 3
 • 10
Pipars
P
Nebūs tur nekā Pabrik.... aizmirsti...! Anglosaksoņi iet no visurienes prom,... covid-19 plus ekonomiskās problēmas plus pilsoņu karš un nemieri tuvāko gadu laikā liks ASV domāt vairāk par izdzīvošanu nevis par tavām iegribām... Esi gudrāks liec savu enerģiju kaut kur citur... un aizmirsti par ASV uz gadiem 10... ja ne ilgāk...
Maskačka
M
Pabriks laikam baidās uz ielas dabūt pa muti, ja pie sāniem nebūs 2 ASV karavīri ar M16. Tā ir. Par bazāru jāatbild.
Patrioc
P
Vismaz 100 kodolraķetes pie Ludzas! 2 ātomzemūdenes Liepājā! Tad gan mēs uz krieviem varēsim lūkoties no augšas!
Dostojevskis>Patrioc
D
Jā, patiešām... tad gan var gadīties, ka "mēs" vai lielākā daļa no mums... varēs uz visu notiekošo "noskatīties no augšas"... .
 • 5
 • 12
esunes
e
Vai šo var nosaukt par pašokupāciju?
N
NEvēlamies!
Bet
B
Vajag !
 • 17
 • 14
Dostojevskis>Krējums
D
Vēl lielāka problēma rastos, ja "Jalta" notiktu pašā ASV.
Krējums Saldais
K
Amerikāņi jau vienu reizi uzmeta visu Baltiju Jaltā. Notirgoja pa tīro. Tagad aicināt vēlreiz tos, kuri jau vienreiz mūs jau ir nodevuši? Notirgos atkal.
Dostojevskis>puika
D
Izaudz no "puikas" prātiņa... varbūt tad Tavu niku neviens nezags!
 • 5
 • 9
Latvju puika
L
Pabriks, tu esi Latvijas ienaidnieks!
Latvju puika
L
Nu jau krieveļi par letiņiem uzdodas !
 • 16
 • 15
Vaņka
V
Latvju puika iz Болдерая .
 • 13
 • 6
Korupcijas risks
K
Pat NATO valstis pieprasa un saņem samaksu par ārvalstu karaspēka izvietošanu savā teritorijā, vai pat tikai par teritorijas vai gaisa telpas īslaicīgu izmantošanu. Tā ir normāļa starptautiska prakse. Ja Pabriks pats piedāvājas maksāt no LV iedzīvotāju kabatām par ārvalstu karaspēka izvietošanu Latvijā, tad tas nozīmē, ka viņš grib visu maksu no ASV sabāzt sava personīgajā kabatā. Normālā Eiropas valstī par šādu shēmu viņš sēdētu aiz restēm. Ta ka taisnība ir tiem krievu komentētājiem, kas saka, ka latiši tupije.
Meiselis
M
Katram meiselim vajag savu āmuru.
Vecis
V
Latvija pati nespēj aizsargāt savu zemi? Ja tā, tad pabrīķis nekam neder!
Янис
Я
Круче наверное и придумать нельзя. Америкосы поставили очень гнилых шестерок на управление латвией. Продвигают ну просто крутые проекты, это помимо того что еще и бизнес в латвии уничтожают, теперь еще латыши должны будут оплачивать вооруженных псов своих хозяев. Так просто для сравнения, Русские сами оплачивали своих военных, да и кстати многое еще построили в латвии, хотели даже метро в Риге построить, но просто не успели, пришел горбачев, который продал свою страну.
Янис=Vaņka
Я
Latvijas teritorijā bija izvietotas 12 padomju armijas vidēja un tāla darbības radiusa raķešu bāzes, tai skaitā piemērotas arī kodolraķešu palaišanai! Bez augstāk minētā, 50-okupācijas gados Latvijā saskrēja aptuveni 800 000 padomju mežoņu, skrandaiņu, badaino un utaino bomžu, kuri veseliem vilcienu sastāviem pir-da uz Rīgu, jo Rīga šiem utainajiem bija attīstīto rietumu paradīze! Brauca utainie, skrandainie vateņi no savām aizd-irstajām derevņām, kur dzīvoja aizdi-rstās kūtīs bez griestiem kopā ar mājlopiem un ievācās dzīvošanai izsūtīto vietējo cilvēku plašajos dzīvokļos un mājās! Tā kā utaino pūļi bija milzīgi, tad ar to vien bija par maz - visā Latvijā sākās strauja daudzstāvu cūku fermu celtniecība, kur utainie vateņi ievācās putnu būru lieluma dzīvokļos, kas pēc aizd-irstajām krievijas kūtīm tiem bija KOSMOSS! Ieraugot klozetpodus, utainie vateņi bija stāvus sajūsmā un steidz tajos nomazgāt rokas kā arī savus smirdīgos vateņu ģīmjus!
 • 13
 • 16
Янис=Vaņka
Я
1991. gada septembrī Latvijā atradās 51 348 PSRS bruņoto spēku militārpersonas, to skaitā 13 530 virsnieki, 7513 praporščiks un 30 305 seržanti un kareivji. Latvijā bija izvietotas trīs padomju divīzijas, septiņas brigādes un trīs karaskolas. Pie šiem skaitļiem vēl jāpieskaita padomju Baltijas jūras kara flotes jūrnieki, padomju militāri rūpnieciskā kompleksa uzņēmumu darbinieki, kuri nereti bija saistīti ar padomju armiju un šeit uz dzīvi palikušie padomju atvaļinātie militārie pensionāri un viņu ģimenes locekļi. Šajā skaitā nebija iekļautas arī PSRS Iekšlietu ministrijas Iekšējā karaspēka un Valsts drošības komitejai pakļautā Robežapsardzības karaspēka militārpersonas! Kopumā, 1991.gada septembrī Latvijas teritorijā uzturējās aptuveni 250 000 padomju militarpersonas un viņu ģimenes locekļi!!!!
 • 17
 • 3
Latvju puika
L
vaņa, atkal vervelē savā smerdu valodā ? Nesmerdi šeit !
 • 13
 • 17

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiķi sacenšas populismā(2)

Laikā pirms 13. Saeimas vēlēšanām radās iespaids, ka zemāk pa vēlēšanu kampaņu kvalitātes kāpnēm politiskie spēki vairs nokrist nevar, nevar nodemonstrēt vēl primitīvāku populismu un nevar vēl spilgt...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē