Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Palīgs populistu izķeršanā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
enj
e
Jā, tekstā ir loģiskā kļūda - viltus definīciju izmantošana. Cilvēkus, kuri izmanto loģikas kļūdas, lai pārliecinātu citus, sauc par politiķiem. Par populistiem politiķi sauc citus, konkurējošus politiķus, kuriem tas izdodas.
sponsors - Adenauera/Sorosa kase
s
ny Counter-Soros Operation must take into account the close links between Soros’s Open Society Institute/Foundation and quasi-official entities and NGOs, those based in the United States and abroad. Soros operations represent a multi-headed hydra with tentacles extending into the United Nations, the European Union, the World Bank and the International Monetary Fund, the International Criminal Court, the Munich Security and Bilderberg conferences, Refugees International; the New School for Social Research in New York; the World Economic Forum at Davos; and private foundations like the Ford, Rockefeller, and Carnegie Foundations and the Konrad Adenauer Stiftung in Germany; and even the Eurovision contest.
Mentālais kidnappings
M
Liberālo bandītu mērķis - nozagt bērnu smadzenes un ievilkt tos politikā.
Dzelteno zvaigžņu spēle
D
Loģikas kļūdas, lai pārliecinātu citus, ir viens no veidiem, ko mēdz izmantot politiķi, kurus valdošā globālistu elite dēvē par populistiem.
>
&
Jā, tas ir politiķu dēļ kāpēc mēs ejam bojā. Šīszemes Saeima sola visiem visu ko, tāpat kā mežs sēņu laikā pilns ar daudzkrāsainām lapenēm.
  • 0
  • 0
Jābūts Stulbiņš
J
Tipisks Šīszemes intelektuālais līmenis. Ne šur, ne tur, ne itnekur.
Liberālais riču račs
L
Marksistu-sorosistu intelektuālā kapacitāte sasniegusi jaunu dibenu.
domā pats
d
Paskaties vārdnīcā (arī angļu, franču, vācu) ko nozīmē vārds "populists". Tā ir demokratija, tikai tāda kas dažiem nepatīk. Neļauji ELITISTIEM sev sagrozīt galvu.
izdomāju
i
Gribu būt ELITISTS !
  • 1
  • 1
ha-ha-ha
h
Nu re, cik labi! Izskatās, ka Soross ir sācis finansēt bērnudārzu. Tas nozīmē, ka Sorosa stipendiātu līmenis vēl vairāk debilizēsies.
Pie varas tiek krāpnieki!
P
13.Saeimas vēlēšanas uzskatāmi nodemonstrēja, ka parlamentā ar lielāko atbalstu tiek ievēlēti krāpnieki, kas Tautai sola lietas, ko cilvēki grib dzirdēt. Pēc tam sākas aizbildināšanās, ka to tomēr nevar izdarīt. Tā pēc savas būtības ir visprastākā krāpšana.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(5)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē