Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Perevoščikovs: Pircēju drošībai veikali varētu vairāk kontrolēt apmeklētāju plūsmas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Kā saprotu, Perevoščikovs ir ārsts-migrants no Krievijas. Nezinu, vai viņš Latvijā dzīvojis ir īsāku laiku kā Melloni, bet pēdējais latviski runā daudz labāk par Perevoščikovu.
Irlielāmērāticams
I
ka visinteresantākais ir ieteikums iepērkoties izmantot ratus. Mūsu pilsētā ir deviņi lielveikali, bet ar ratiem izbraukt nevar nevienu, jo visas brīvās vietas ir aizkrautas ar preču krāvumiem. Es ar šausmām iztēlojos, kas tur notiktu "Zolitūde-2" gadījumā... .
Manas šaubas
M
.Nekur nav atrodama informācija par dr. Juriju Perevoščikovu- kurā valstī dzimis, kur ieguvis izglītību, kādi zinātniskie darbi sarakstīti, cik svešvalodas pārvalda. Līdzīgi par Ilzi Viņķeli- vēlētos zināt, cik zinātnisko darbu sarakstīts, cik promociju darbi aizstāvēti, kādas svešvalodas pārvalda. Vai tiešām cilvēki bez zinātniskiem nopelniem, bez zinātniskām publikācijām, bez svešvalodu zināšanām spēj šobrīd valstī pieņemt tos pareizākos lēmumus!?
Itamars Toledano
to lielsāmursgalva. Jā, debesu karš, un par to iet runa Bībelē.
 • 6
 • 0
to šaubas
t
Vai tad Diena kāds izziņu birojs? Raksti Perevozščikovam vai Viņķelei lai tev atbild, ja tik ļoti lielas šaubas!
 • 2
 • 0
Irlielāmērāticams
I
ka šādā amatā pietiek ar krievu valodu, jo krievu militāristiem un mediķiem ir pilnīgi pietiekošas zināšanas bakteoroloģiskā kara situācijai. Un šis jau karš arī ir.
 • 2
 • 0
Oficiālie dati no Slimību PKC
O
2019. gada 51. nedēļā , t.i. 16.- 23. decembris– 310 GRIPAS saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem). Šodien uz 100 000 iedzīvotāju vidēji 20-30 saslimušo jeb uz 10 tūkstošiem 2-3 cilvēki ar Covid-19. Secinājums- ar gripu slimo 10x vairāk, mirstība lielāka. Nesaprotu, kāpēc tāda panika.
Kad saķersi Covid 19,
K
TAD sapratīsi.
 • 9
 • 3
j
visdrošāk ir pagultē
Pareizaissecinājums
P
Veikali vainīgi, veikali! kas cits?
Zelma
Z
Rimi Zolitude noteiktas stundas senioriem. Neviens apsargs nekontrole so noteikumu. Nak jauniesi un dazada vecuma jauni cilveki, protams, seniori. Seniori ieperkas kopa ar jauniesiem Vajadzetu ieviest to ka obligatu, citadi neviens nerespekte so lugumu.
Šogad no gripas nomiruši 23
Š
Latvijā vidēji dienā mirst 82 cilvēki. Daļa no viņiem pirms aiziešanas noķer arī kādu vīrusu. Bet tas, atšķirībā no mēra vai holēras, parasti nav izšķirošais nāves iemesls.
Baiļu vīruss ir iesēts galvās
B
un tas sagraus ekonomiku!
Jā, nāves bailes
J
ikviena darbu sagrauj!
 • 7
 • 0
Itamars Toledano
Pircēju drošībai veikali varētu bezmaksas maskas izdalīt, kā to dara Austrijā. Galu galā, tas ir drošākais veids kā pasargāt pircēju dzīvības, un kam gan to vieglāk izdarīt, kā Maksimai vai Rimi, kas pelna miljardus, un preces lielos daudzumos tieši Ķīnā iepērk.
Edvins Eglitis
Pec SPKC publicetiem datiem, pari 18,000 Latvijas iedzivotaji testeti prieks Covid. Sie 18,000 ar vieglam saaugstesanas simptomiem vai ar citiem Covid risk faktoriem (celotaji), apm 500 cilvekiem bija + Covid tests. Tas ir 0.27%. Tas nozime ka tikai 2-3/1000 kuri saaugstjuseies vai kontaktejies ar kadu Covid cilveku ir Covid+ nesataji Esmu dross SPKC un saviem ekspertu epidemiologiem un statistikas burvjiem var sagatavot datus par probabilitati dabut Covid no cilveka kurs ir veseligs un bez risk faktoriem. Kad cilveks tiek inficets ar Covid, vins nav lipigs ar Covid lidz tam kad simptomi saakas. SPKC liecina Covid inkubacijas periods ir14 dienas, bet isteniba inkubacijas periods ir 5 (+/- 1d ) dienas 95% no inficetieiom (publiceti dati). Samera nozimiga informacija kas daziem nav erta. Cerams sie data var mazliet atvieglinat Covid histeriju vismaz daziem tautiesiem.
 • 2
 • 4
!?
!
Veikaliem palīgā var nosūtīt tos,kuri atbrīvoti no darba citur,naudu taču saņem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vai biznesu glābs vaučeri?(5)

Jēdziens "vaučers", kas Akadēmiskajā terminu datubāzē tiek skaidrots kā "dokuments, kas apliecina kādu faktu, piemēram, kredīta piešķiršanu", pēdējā laikā tiek minēts bieži, it ...

ASV: Honkonga vairs nav politiski autonoma no Ķīnas(8)

ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo trešdien informēja Kongresu, ka Ķīnas īpašo administratīvo rajonu Honkongu vairs nevar uzskatīt par politiski autonomu, tātad tas nav pelnījis īpašu attieksmi sas...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē