Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -1 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Redzam, ka kristiešiem grib liegt publiski paust savu viedokli. Saruna ar Zbigņevu Stankeviču

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Как бы не так!
К
" pasaule jūs ienīst tāpēc, ka jūs atmaskojat tās grēku, nepatiesību, melus"-где такое было??????Вы не только не разоблачайте-вы исповедуйте ложь космического масштаба и ахинею несете,достаточно лицемерной и политкорректной ереси и этот приехавший субьект тут сказал.Лжецы и лицемеры!
No intervijas tikai vienu var secin
N
Dievs ir radījis vīrieti un sievieti, un ARĪ - pedofīlu katoļu priesteri ar datorvīrusu, kas tam liek drātēt mazus zēnus. Šajā aspektā intervija ir ĻOTI LABA, un pieliekat man arī 53 plusus kā Evijas ziedei kas saka, ka esot laba, bet nesaka, kur to labumu iesmērēt.
Lembergs Evai.
L
Kas tur ko nesaprast? Es ar miljonu dirsu atslauku, jo man tā tikai sīknauda.
Atbalsts no nekristietes.
A
Baznīca traucē liberastijai. Es gan esmu pret kristietību. Bet cīņā pret liberastiju man kristieši ir plecu pie pleca.
Aušvice nebija liberāla.
A
Arī elle nav liberāla. Liberāls un žēlsirdīgs ir Dievs. Visi, kas sludina ko pretēju ir no velna un no elles, jo DIEVS IR MĪLESTĪBA. Nav brīnums, ka atbalsts nāk no kuņas, kas nav kristiete, bet kas iet roku roku ar neliberāliem kristiešu maukuriem, kas tikai vārda pēc ir kristieši, bet natūrā - sātanisti.
 • 14
 • 4
Eva
E
Cilvēki protestē iztērēto līdzekļu dēļ šai vizītei. Un maksāt nākas visiem neatkarīgi no piederības. KĀ JŪS NESAPROTAT!!! MILJONS!!!
pt
p
> irlielāmērāticams Tad nu gan sacerējās par to pasaules slavu - nosauciet pats valstis, kurās pāvests bijis pēdējo 3 mēnešu laikā. Ne tas ārpolitikā kaut ko uzlabo, ne pasliktina. Viss šis gadījums lielā mērā ir stāsts par Saeimas deputātu attieksmi pret budžeta līdzekļiem, uzņēmējdarbību utt. Sagribējās piešķirt Aglonai kārtējo pusmiljonu - bazilika atjaunošanai+100 tūkstošus draudzei+40 tūkstoši pašvaldībai kārtības uzturēšanai - lūdzu, te būs. + 42 tūkstoši robežsardzei +158 prezidenta kancelejai. + 145 tūkstoši sabiedriskajiem medijiem utt. Kas tas, lūdzu, ir?
 • 2
 • 4
Irlielāmērāticams
I
ka tieši nauda šeit nav jāapraud, jo pasākumu ievēroja visa pasaule. Desmit t.s. latvijas institūti nekad nespētu uztaisīt to reklāmu Latvijai, ko Pāvests uztaisīja trīs stundās.
 • 27
 • 7
Ziede Evija.
Z
Slikta intervija.
Evija
E
Laba intervija!
Grāvjus tu arī vari rakt.
G
Jeb baznīca neļauj?
prieks
p
Kristieshi gadsimtiem ilgi ir ne tikai paudushi savu viedokli, bet arí ríkojushies - iznícinájushi un aicinájushi iznícinát citádi domájushos! Tagad bútu laiks pastávét klusu un iet "grávjus rakt".
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Zbigņevs laikam nav pamanījis, ka Latvijā, VALSTS televīzijā, tiek regulāri raidīti kristīgo konfesiju sprediķi - bez norādes, ka šo raidlaiku apmaksātu attiecīgās baznīcas!!! Cik tad nu vēl publiskāk kristiešiem ļauts paust savu viedokli Latvijā, kur baznīca, atļaušos atgādināt, ir atdalīta no valsts?
Elijah
E
to - arābu... Desmit gudrie nevar vienu muļķi gudru padarīt, un daudz jautājot muļķība gudrāka netop. Kas gudrs, tam NAV ko jautāt.
Elijah
E
Muļķība allaž PATI SEVI teic.
 • 11
 • 7
zvirbulēns
z
Viens gudrais var muļķi par gudrāku pataisīt, var! Tik jāpiemēro pareizā metode. Efektīga metode - ir kārtīgi atspārdīt, ja trāpās pilngadīgs muļķis, atsaldētais. :)
 • 2
 • 12
Elijah
E
Ir kāda PATIESĪBA: kas muļķim aizklāts un nesaprotams, tas LABI zināms gudrajam, bet gudrā gudrība muļķim vienmēr paliks muļķība, jo NESAPROTAMA.
Elijah
E
Cilvēks ir pīšļi un putekļi, un tā VISA vērtība.
 • 9
 • 8
zvirbulēns
z
Muļķim viss ir muļķības, izņemot vienu lietu - viņš pats vien nav muļķība! :) Tiesa, tas saskan ar tēzi - cilvēks ir vērtība, kaut viņš desmitreiz muļķis citu acīs, un tas muļķis šajā ziņā nekļūdās, viņš patiesi ir vērtība - alfa un omega, akurāt kā visi citi cilvēki.
 • 5
 • 8
zvirbulēns
z
Baznīca, akurāt kā teju visi visapkārt, mīl runāt par vērtībām. Nav nodrāztāka vārda par vārdu - vērtības. Demokrātija - vērtība, vārda brīvība vērtība, pārvietošanās brīvība vērtība, valsts vērtība, Dievs tas Kungs vērtība, utt., utt.. Un nav teju neviena, Baznīcu ieskaitot, kas teiktu tik vienu - cilvēks ir vērtība, Tu esi vērtība, tas bomzis vārtrūmē ir vērtība.Nav citu vērtību cilvēku pasaulē kā pats cilvēks. Apliecinot cilvēku kā vērtību, mēs apliecinām Dievu, un es brīnos, ka Baznīca runā par visu, bet cilvēkiem šo lietu nesaka, kaut ar šo domu būtu jāsāk un jābeidz jebkuri sprediķi.
Zvirbulēnam
Z
Mīļais Zvirbulēn, nezinu, vai klausījies, bat ja klausījies, kaut kā palaidi garām - tieši to Francisks Aglonā runāja, ka cilvēks ir vērtība, katrs, arī tas, kurš ir slims, citādāks, bezpajumtnieks, atstumtais. Tieši to! Gandrīz tādiem vārdiem, kā Tu raksti - "apliecinot cilvēku kā vērtību, mēs apliecinām Dievu". Šī doma ir sena kā pasaule. Kristus to jau pateica: "Ko jūs esat darījuši kādam no šiem mazākajiem, to jūs esat Man darījuši."
 • 16
 • 1
zvirbulēns
z
Daudziem kristiešiem esmu jautājis - kādēļ Dievs radīja cilvēku? Teju neviens nezin, un tad es domāju par Baznīcu - kādēļ tā cilvēkiem nepasaka galveno - kādēļ Dievs radīja cilvēku ( nav svarīgi pēc kā līdzības)?
zvirbulēns
z
Muļķīšiem tāpat viss skaidrs, viņiem jautājumu nav!
 • 8
 • 10
arābu sakāmvārds
a
Viens muļķis var uzdot tik daudz jautājumu, ka desmit gudrie neatbildēs..........
 • 18
 • 3
internacional
i
Jusu Stankevics runa ka naciks-fašist...Ja pieņemt ko viņš teica, tad man un citiem latviijciem te nebutu tiesibas izpausties, jo visi te esam imigranti...
Anatolijs
A
nekas nav patals: tikai viens solis: Ja viņš raksta ka kristiesiem muslimiem jaliedz tiesibas brivi izpausties emigracija, tad tas pats attiecinas uz jeb kuriem imigrantiem...ari uz iebraucejiem LV... Vai tad tas nav naciks-fasist?
 • 1
 • 17
zvirbulēns
z
Līdz Krievijas Pareizticīgās baznīcas galvas fašismam, Stankēviča kungam tomēr patālu! :)
 • 15
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē