Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Siguldā – veloiela. Pirmā Latvijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Segewold
S
Lai nu kur, bet Pils ielā nekāds no vides izlecošs krāsojums nebija vajadzīgs. Tur mašīnas sadzīvoja ar velosipēdiem arī agrāk. Ko vajag- veloceliņu gar šoseju visā pilsētas garumā, kur ir tikai no Blaumaņa ielas līdz Šokolādei. Un lieki ir izbūvētie t.s. veloceliņi no plāksnītēm daudzās nomaļās ielās, dalīti ar gājēju ietvēm. Sevi un citus cienošs velosipēdists pa tādām nekratīsies, vēl baidot gājējus ar pieklājīgu (20+) ātrumu.
Bruno
B
Ar pārliecību var apgalvot ,ka riteņbraucēji vienalga brauca pa gājēju ietvēm,lai gan blakus tieši viņiem riteņbraucēju iela--saskrienoties ar citu braucēju ir sāpīgi-taču uzmaucot virsū gājējam ,,sāpīgi ir tikai gājējam.
Latvju puika
L
Lai kā bezdētu padlaTVieši, pasaule mainās un kļūst labāka !
Nominējs
N
Savs auto ir pagātnes rēgs .
Edžus
E
Doma pareiza,jānodrošina Siguldas slimnīca ar darbu....Nepatīk jums tie auto,tad atstājat to ielu tikai velopedristiem....aizverat visus bendzīntankus,autorezervju veikalus...un priecājaties par velomīļu iemaksātajiem nodokļiem...Ak jā,dome varētu rādīt lielisku piemēru-nomainat visu domes transportu uz ričukiem...paskatīšos cik ērti tās apaļās kūkas mīs pedāļus no viena Siguldas gala uz otru
HC
H
Man patīk zīme 30 aplī uz veloceliņa. Bez norādītas krāsas tā ir uzskatāma par minimālā ātruma zīmi. Gribu redzēt kā velosipēdisti tur masveidā mīs ar 30+. Man nav problēma riteņbraucēja tērpā ar savu braucamo 30+ uzturēt. Ar parastāku riteni un plīvojošiem svārkiem tas varētu būt labs izaicinājums.
Etiķis
E
Rodas iespaids, ka tie vietējie velomaniaki tālāk par Mazpsāniem savā mūžā nekad nav bijuši, tāpēc viņu nepārtraiktā atsaukšanās uz citu valstu pieredzi ir vsmaz smieklīga.
Espaliekusavāvietā
E
Es arī piekrītu tam, ka elektromobiļi un velosipēdi ir vienādi augstu vērtējami. Kā tad sanāk - ar elektromobili tomēr nevarēs braukt pa ielu?
Irlielāmērāticams
I
ka uzmācīgajos centienos pārsēdināt cilvēkus uz velosipēdiem ir tomēr manāma kaut kāda šizofrēnija... kā tad būs ar svētajiem elektromobiļiem, kuri ir sūtīti uz Zemi glābt mūs no CO2 pārpalikuma? Pēc loģikas velosipēdu un elektroauto plūsmai būtu jānotiek vienlaicīgi!
Krējums Saldais
K
Tā nav šizofrēnija. Smalka politika. Cilvēks dienā nominas pārdesmit km un ir apmierināts. Fiziski. Ja vēl iztaisno spieķus vai pieskrūvē kādu skrūvi arī intelektuāli. Un garīgi atpūšas lamājoties par infrastruktūras neesamību. Vairāk nevajag. Visam pārējam (kaut kam radošam, ģimenei vai politikai) vienkārši neatliek laika...
 • 7
 • 6
Pareizaissecinājums
P
Latvijas klimatiskie apstākļi ir nepiemēroti plašai velosipēdu pielietošanai. Tie, kuri vēlas Rīgu padarīt par Kopenhāgenu velosipēdu skaita ziņā, tomēr nespēj Rīgu ziemā sasildīt līdz Kopenhāgenas grādam.
Pareizaissecinājums
P
Paldies, ka nosauci sevi vārdā. Es gan neesmu tik kategorisks, bet vēlos pievērst uzmanību tam, ka atkala Kopenhāgenā ir liels retums. Pret lietu var nodrošināties un vēsums nav problēma, bet kā ar velosipēdu var braukt pa ledu?
 • 3
 • 4
Muļķibas.
M
Pastalnieki, labāk aizej padejo tautu dejas vai pagreb karotītes, nevis muldi par lietām ko nezini. Kopenhāgenā klimats ir daudz nepatīkamāks riteņbraukšanai - konstants stiprs vējš un lietus. Fundamentālā atšķirība ir attieksmes un sabiedrības vērtības.
 • 5
 • 4
Pareizaisjautājums
P
Varbūt pienācis laiks izveidot oficiālu velo-reliģiju?
Krējums Saldais
K
Es tak teletūbiju bērniņš, vados no reklāmas - Stilam nav nozīmes, visu izšķir slāpes!. . . .PS. Par plates vāku tiešām neiebrauci??? Tad uzgūglē attēlos - Bicycle Race original vinil cover. Bet tieši kā rakstīts. Pirmā, otrā un piektā, sestā bilde.
 • 0
 • 0
Pareizaisjautājums
P
Krējum, kas ir "pinki"? Varbūt Tu domāji šo - Queen: Bicycle Race (I Want to Ride My Bicycle) - YouTube
 • 1
 • 1
Krējums Saldais
K
Baisiklisms? Un ieteicamā ģērbšanās forma, kā tai platei uz vāka? (Pinkiem laikam manā bērnībā iznāca tāds disks vai singls...) :)
 • 2
 • 6
Kāpēc visa iela?
K
?
?
?
Parasti tādos gadījumos jautāju - kungs velopsih, kāpēc neesat vismaz uz cirka vienriteņa un nepārvietojaties uz tā arī savā kantorī.
Krējums Saldais
K
Pat nezinu, ko teikt. Varbūt Siguldai arī der. Tikai, kāpēc Normālas valstis vispirms sakārto ekonomiku, algas, pensijas un tikai pēc tam domā par divriteņiem. Pie mums cherez zhopu - savelkam līnijas vai veselu ielu atdodam ciskudriļļiem, bet pašiem nau naudas skolotājiem, ārstiem, māmiņām, bērniem, invalīdiem utt.
....
.
Nav jāgaida, kad pūcei aste ziedēs, lai sakārtotu vidi sev apkārt. Nav jau brīnums, ka valsts ir tādā dir** dēļ tiem, kas uz dīvāna gaida laimes lāci..
 • 2
 • 1
Krējums Saldais
K
Endzelīnam - paldies par tulkojumu. Vietā. Laikā. Precīzi.
 • 1
 • 4
Endzelīns
E
cherez zhopu (kr.) - caur dirsu, pēcpusi, pakaļu, pakaļgalu, okstu, ...
 • 6
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē