Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Nekad, runājot par cilvēkiem, nedrīkst lietot vienus un tos pašus terminus attiecībā uz visiem

Valoda ir būtisks, bet ne vienīgais integrācijas elements

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jurij
J
Kapec ta idiote netiek aizvakta no lappuses?
Сергей Михайлович
С
Почему большая часть вас - латышей, так "завернута" на языке? Похоже, там в небе, золотом по голубому горит надпись: "Выучи латышский язык!"
Jurij
J
Tai tantei galvaa mesli.
r
r
Tā kā bija jau sen laiks tai grabažai savus sasmirdušo miesu aivākt no politikas.Riebjas tā muldēšana.
Jo
J
Vai nav laiks aizvākt šo pretīgo foto? Jau 5 mēnešus rēgojas.
K
nu " spiežas", lai tik atkal kavētu to, kas visās normālās valstīs pat par sevi saprotams. Un tas viss 27 gadus pēc valstiskuma atgūšanas un Latvijas 100-gadē. Fui.
NAV VIENALGA
N
kāpēc šo voblu neaizvāc no ētera?
nuujaaa
n
vienigi ka latviesi prot ir “herberta” valoda… idiotisms
Briks
B
Skaidrs ka tikai valoda nav vienīgais integrācijas instruments , daudz svarīgāka ir valodas vide , kuras izveidē Latvijā šos 26 neatkarības gadus nav vispār nekas darīts, vēl vairāk , publiskā, mediju un ne tikai, telpa tiek pamatīgi rusificēta , paskatieties cik Rīgā ir krievvalodīgo radiostaciju , krieviski ikdienā tiek uzspiesta divvalodība it visur , lielveikalu reklāmas , kinoteātru subtitri , pat valsts iestādes utt. Tam taču sen bija jāpieliek punkts , diemžēl valdošajās aprindās tam gadiem ilgi neviens nepievērš vērību, kaut tas ir centrālais un galvenais valsts integritātes jautājums .
p
p
Piekrītu;ar steigu jāpārmetas uz amerikāņu ,var arī uz angļu-būs trīsvalodība.
  • 1
  • 13
Mankurti
M
ir un paliek mankurti...
Asus
A
Ответьте мне: почему в стране, где живет 40% нелатышей, только один государственный язык - латышский ? Почему в Финляндии 2 государственных языка - шведский и финский, в Швейцарии три государственных языка - немецкий, итальянский и французский. И не надо приводить пример Англии и США - в этих странах нет 40% населения, для которых другой язык родной. Ине надо тут про новую оккупацию людям лапшу вешать - все знают, что в данный момент Латвия не свободная страна, она колония США, потому что без США не принимается ни одного решения, по территории Латвии ходят американские солдаты и здесь военные базы США.
Pazistu vienu pilsoni
P
Laikam tas ir tas Aldermanes pilsonis, kas neruna, nelasa un nesaprot Latviski, kaut ari no Krievijas iebraucis ka mazs berns vel Padumju laiko. Nepilsona pasi vinam sakarojas atri nomainit pret pilsonja gluzi nesen, jo gribeja tikt uz Angliju darba meklejumos. Es biju shoka, ka tas iespejams??? Vins vispar nevar pateikt nevienu normalu frazi latviski!!!
  • 31
  • 1
pilsonis
p
Elementāri... ... tāpēc, ka par valodas jautājumu rīkotajā referendumā 75% pilsoņu tā nolēma !!!
  • 32
  • 0
Balodis
B
Staļins ir sen nosprādzis , tā ka ej paraudi spilvenā !
  • 27
  • 1
dainis
d
Šis cilvēciņš ir reāls piemērs tam, kā jākustas ir latvja prātiņam, kad dziļi,dziļi šefa dibenā ir jāielien. Perfekti, bet redzami, šai madāmai izdodas kalpot tautas prātam svešiem prātiem.
Janis
J
Ta kundzite svilpo pro krievisko meldinu,tie ari ar tadu ieganstu aizrunas ka tiem slaviem nevajag tadel latvju valodu. Valoda ir vienigais integracijas elemets. Bez valodas jus nekur nepienems darba.Ka lai jums izskaidro darba drosibas techniku bez valodas. Tai kundzitei laikam pamatskolaszglitibu ar tadu domasanu.
Ilana
I
Valoda nav vienīgais, bet GALVENAIS integrācijas elements.
LUSTīgais nerris uz tirgus plača
L
"uzturēšanās atļauju pircēji" NAV okupanti, jo pērk uzturēšanās atļaujas ar LV valdības atļauju - tāpat kā krievu armija ienāca Latvijā 1939. gadā - skaitā 26 tūkstoši karavīru - ar toreizējās Latvijas valdības atļauju; un 1940.-ajā gadā Latvijas valdība pieņēma Krievijas ultimātu - - - līdz ar to NEDODOT IESPĒJU krieviem Latviju okupēt! Paldies, ka Aldermane uzdrīkstas kaut ne līdz galam, bet vismaz daļēji norādīt uz šīm atšķirībām - kas ir un kas nav okupācija, tā sacīt. Latvieši ir ieciklējušies uz "valodu" un uz "okupāciju" un - bitīte matos - jau 27 gadus NETIEK NE NO VIETAS!
atnuga
a
Pasaule atzīst par okupāciju. Vienīgi krievs ne. Krievam nebija arī Molotova-Ribentropa akts. Tomēr nācās tā esamību atzīt. Un okupācijai sekojošā rusifikācija ar simtiem tūkstošiem migrantu. Cēla nevienam nevajadzīgas rūpnīcas, lai krieviem būtum kur strādāt. Visas izejvielas ieveda no plasās Krievijas. Ļoti saimnieciski. Ha-ha.
  • 47
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai esi par pudeļu depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 98

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Vajag saturu, ne brīvdienu

Vakar likumdevējs spēra soli tuvāk tam, lai Latvijā kļūtu par vienu svētku dienu vairāk, proti, ar 71 Saeimas deputāta balsi "par" Saeima konceptuāli atbalstīja grozījumus likumā par s...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē