Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Vīķe-Freiberga uzskata, ka Saeimas atlaišanai nav pamata

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nejēga
N
Kas mainīsies? Vismaz pusgadu ilgs sastingums, jo vecie nestrādās, bet jaunievēlētie vēl nezinās ko darīt. Gudrā tauta kārtējo reizi izvēlēsies brīnumu solītājus(500 eiro minimālā pensija, 1000 eiro minimālā alga). Pie mums esošo valsts iekārtu sauc par ohlokrātiju, nekādas izmaiņas nav iespējamas, ja nemaina pašu galveno- cilvēku domāšanu! Par ko balsosim? Nu par tiem pašiem, par pārbaudītām vērtībām, un tā uz riņķi vien, uz riņķi vien. Sūdu čupā mainot apakšējo slāni pret augšējo, izmaiņas nav iespējamas, jo sūdi ir sūdi.
Kristaps
K
Tak Vīķe arī tajos dzīvokļos drāzās ar visiem komunistie kur visi pārējie. Tur tak bija viens un tas pats pulciņš bordelis svingeri.
Ak,vai!
A
Vīķe-Freiberga atkal neapmierināta ar pūli?
Jautājums
J
Vai tribīni ar mikrofonu un karogiem Vīķe Freiberga ierīkojusi savā dzīvoklī?
Pārbaudiet pulksteņus!
P
Bada dzeguze Vīķene palaida gāzi.Ož pēc vecām olām.Aizvāciet šamo.
slepenā organizācija
s
Vai sarkanmatainajai aizjūras večai nav apnicis zagt pulksteņus,rīt kūciņas un lakt alkoholu pa mūsu naudu,ka tagad pēkšņi izvilkta dienas gaismā ar savu marasma viedokli?!
TR
T
Lai nu kurs, bet si alkatiga, zagliga Vikene butu klusejusi. Cik Vikene Latvija apzog pensionarus, bernus, lai si alkatiga maita varetu dzivot valsts dargaja dzivokli, sanemt 3000€/ menesi lielu pensiju, valsts automasinu, soferi, miesassargus, sulainus..? Kapec Latvijas valdiba izvers tik briesmigu genocidu pret latviesu tautu? Ka var Latvija, pie esosajam sodienas cenam, izdzivot ar minimalo algu 430€/ menesi? Ka pensionari, kuri ir nostradajusi visu muzu un darba stazs ir 39,40,50...gadi un sanem nozelojamas bada pensijas 300-400€/ menesi? Kapec Latvijas valdiba tere tik lielus nodoklu maksataju naudu, lai uzturetu sos kretinus Rumpi, Vikeni, Zatleri, Berzinu, Vejoni pie tadas bagatibas, lielam pensijam par 4 vai 8 gadu sliktu darbu+ komunistiska okupacijas laika privlegijam, apzogot lidzcilvekus, kuri par muza darbu ir spiesti dzivot nabadziba, pusbada, lai tikai sie kretini dzivotu parpilniba.
Bonis
B
Vikene ir ka nelaime un lasts Latvijas valstij un latviesu tautai, vina ir launa, skaudiga, kompleksiem nomakta brivmurniece......atbrauca no Kanadas noplukusi ka zurka, devas uz saeimu kaut kada satina kleitina, ceredama klut par prezidenti, viena biletena kludas del si vecene nokluva Latvijas valsts prezidenta amata un tad nu vina keras latviesu un krievu sansidosanai un tas vinai izdevas izcili, par valsts naudu si vecene 8 gadus tika apgerbta un safrizeta, sulaini bija prieksa un pakala...Vikene ir augstpratiga un stulba...butu interesanti vinu izjautat kada raidijuma tiesaja etera, lai Latvijas iedzivotaji tiesam parliecinatu cik si Vikene ir nezinosa, stulba, aprobezota....tas vien ko vina plerks seit pierada, ka vina vipar neparzina valsts Satversmi, valsts iekartas pamatpribcilus...
Irmina
I
Kuram interese sis vecas alkatigas, egoistiskas kapu zagles Vikenes uzskati? Kapec lidz sodienai Vikene nav notiesata un sodita par Meza kapos nozagto 7- vietigo kapu vietu? Kapec Vikene nav atbrivota no nepelniti sanemtajiem Latvijas valsts ordeniem? Nerunajot jau pat to, ka Vikene nozaga no Latvijas valsts Abreni un to uzdavinaja Krievijai, iespejams, cereja, ka korumpes kremla saimnieku, bet neka, Putins kukuli panema, bet Vikeni pasutija na.uj.....kad Vikene aizskreja, preteji Igaunijas un Lietuvas prezidentu nistajai, uz Maskavu 9. maija vina tika stadita ka Jaunzeilandes gubernatore......tikai Latvijas Arlietu ministrijas kretini, dienas zagli izliekas ka neko nav redzejusi un dzirdejusi ka si veca plekste apganija Latvijas valsts godu, telu....
Scorseze
S
Galvenā tautas nodevēja ierunājās, laikam šiem neliešiem tiešām sāk palikt bail.
interesanti
i
To saprot tikai domājoši cilvēki.
tādi esam
t
VVF taisnība. No Saeimas atlaišanas nebūs nekādas jēgas, jo politiski neizglītotie vēlētāji ievēlēs tādus pašus solītājus, vaimanātājus, ka viss ir slikti. Šiem pajoliņiem izmaksās tūkstošiem lielus pabalstus, jaunas vēlēšanas maksās miljonus. Kremlis tikmēr tautu kūdīs un šķels.
?
?
Ak, kungs, ko viņa tur murgo!!! Kāda algu nemaksāšana un valsts darba bloķēšana, kāds ASV??? Vai tiešām katri murgi jāpublicē? Vai šogad kaut kas tika bloķēts? Šī gada budžetu pieņēma 20. martā. Vai līdz tam kādam algas nemaksāja? Bail iedomāties, kādas muļķības šī vecā sieviete stāsta un runā, braukādama apkārt pa pasauli un tusēdama visādos madrides klubiņos ar tādiem pašiem veciem muļķiem.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Vai varam atļauties tādu "joku" kā reāla demokrātija? M-ē-s e-s-a-m v-a-r-e-n-i-!
Margarēta
M
Nēnu, trūkst vārdu! Vecā muļķe, pardo mai frenč, bet lietas ir jāsauc īstajos vārdos, runā kaut kādas galīgas aplamības, un Leta iebāž šos vecās demences prātuļojumus ziņu lentē. Tūliņ tos tiražēs visās ziņās. Latvijā nav iespējama situācija kā ASV, jo Latvijā (un citur Eiropā) ir tā, ka ja budžetu nepieņem, dzīvo ar veco, piemērojot 12 daļu principu. Tas nekad Eiropā nenozīmē valsts iestāžu darba paralīzi un algu nemaksāšanu, tas nozīmē, ka var tērēt tik, cik iepriekšējā budžetā, nevar uzsākt neko jaunu, nevar algas pielikt. Tāpat arī: veselības finansējuma likumu pieņēma šī Saeima, tā nav nekāda iepriekšējās Saeimas dzeguzes ola. Vecās plekstes izteikumi ir klasisks fake news.
Vai pateiksi, kas tāda Nēnu ir,
V
ko tu uzrunā? Un vai vecā muļķe PARDOMAIFRENC frenci pārdod tev pašai?
  • 3
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

PVN likme mūsu vērtībām(7)

Brīdi, kad vērojami vairāku jomu, piemēram, ēdināšanas un tūristu mītņu, centieni panākt zemāku pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi, aicinājumu jau no 1. jūlija piemērot 5% PNV likmi visām grā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē