Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kaljulaida pēc tikšanās ar Putinu: Mēs daudz runājām par sarežģītiem tematiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
atšifrējums
a
Igaunija protams, ka pārstāvēja visas Eiropas intereses un vēstījums, kuru Kaljulaida nodeva Putinam, bija saskaņots Eiropā. Taču tas nemazina fakta, ka Eiropa pilnībā uzticas Igaunijai, nozīmi. Bēdīgā ziņa Latvijai, ka Eiropa to pilnībā izslēgusi no spēles, jo Eiropā lieliski saprot, ka notikušā apvērsuma rezultātā varu sagrābusī Vienotības mafija ir ar koruptīvām saitēm cieši saistīta ar Kremli, tātad pilnībā toksiska. Latvijas mafiozā režīma propagandisti un troļļi var melot atspērušies, cik tie esot proeiropeiski, Eiropā nevienu neapmānīsi.
Neslāvs
N
Tieši pateicoties Kariņa prokremlisko OIKistu šlurai Latvija ir izlingota no Eiropas diplomātiskās aprites. Nu kurš Eiropā grasās paļauties uz kinoteātra prihvatizatoru, kurš nozagto slēpj Kremļa ofšoros un Gazprom partneri OIK shēmās?
 • 3
 • 1
atkodu
a
Tagad ar Kariņa valdību un Levitu kā Prezidentu Latvija atgūs uzticību ES iekšienē un būs Baltijas valstu līdere ārpolitikā.
 • 5
 • 4
puķina preses sekretārs
p
Neskatoties uz to, ka Igaunijas prezidente bija bezpapēžu laiviņās, bet mūsu cars platformenēs, Valoģa jau trešo dienu neēd un slauka asaras ar kabatlakatiņu.
>atšifrējums
&
Man tas nav skaidrs pat pēc lielas smadzeņu piepūles...Lūgums pamatot savu domu, lai nav tikai tukša muldēšana te.
 • 4
 • 1
atšifrējums
a
Pat bez īpašas smadzeņu piepūles skaidrs, ka Kaljulaida darbojās kā vēstnesis. Kolektīvo Rietumu vēstnesis lai Putinam nodotu ziņojumu. Savulaik, kad cars Voloģeņka noticējis pats savai varenībai, sāka pārāk aktīvas kustības Austrumukrainā, pie viņa atbrauca Šveices prezidents Burkharts un nodeva kolektīvo vēstījumu, no kura Putinu gandrīz ķēra sirdstrieka un Kremļa oligarhi izdomāja, ka Donbass ņe naš. Tagad Krievija ir atkal aktivizējusies. Latvijā pie varas ir dabūti atklāti Kremļa ielikteņi - Vienotība un Levits, kas nozīmē, ka Kremlis mēģinās līst iekšā Baltijā. Domājams, Kaljulaida nodod Putinam kārtējo melno zīmi. Vēlāk redzēsim, kā Rietumi klusu palīdz mums novākt no scēnas Kremļa mēslu Kariņu ar viņa bandu.
atbilde
a
Saskaņa ir tikai viens no Kremļa projektiem līdztekus Vienotības Apar klonu bandai.
 • 5
 • 3
atkodu
a
kolektīvais vēstījums ir tāds, ka kremļa fašistu ielikteņus, Latvijā tie ir saSSkaņa, tagad dauzīs līdz galam !
 • 4
 • 3
Robis
R
jeb kādas tikšanās un sarunas manuprāt labākas par kariem: Tikai te jautājums: Vai sarunās tiek aplūkotas katras valsts svarīgākas problēmas no abu pušu interešu viedokļa..
Grips>KLT
G
Baltijā jau tāpat pilns ar krievu mafias naudu: Te būtu vietā domāt, ka to logu aizvērt, ne runāt, par jaunas mafias naudas piesaisti...
 • 3
 • 2
KLT>Viktors
K
Manas domas, ka nav lielas jēgas tikties ar Krievijas vadību, ja netiek runāts par Baltijai vienu no pašām svarīgākajām problēmām-CCCP imigrantu repatriācijas līguma sagatavošanu...
 • 6
 • 3
Āris Tīrrasiņš
Ā
Mums viktori, ivani un citi slāvu vergi dara tos šmucīgos darbus.
 • 5
 • 0
Viktors
V
Lielas aizdomas rada fakts, ka cik saprotams no raksta, netika aizskartas Igaunijas un Baltijas dekolonizācijas problēmas.....Tas rada lielas aizdomas....
 • 6
 • 2
utt
u
Kaljulaida nav ģēnijs, bet grāmatvedis un auditors. Viņai lika- viņa izdarija. Lietuvā Skvernelis jau pusgadu stāsta, ka viņš uzlabos attiecības ar Krieviju. Agrāk Skvernelis bija VDK stukačs, tagad CIP uzticības persona. Gribauskaite ir izlietota un izsviesta miskastē. Sākās jauna Trampa ārpolītiskā līnija- uz saspīlējuma mazināšanu ar Krieviju. Tuvojās Prezidenta vēlēšanas ASV un Trampam vajadzīgi ārpolītiski panākumi. ASV vēlētāji grib mieru un drošību, lai tiem nedraud ar ātombumbu. un Tramps viņiem to dos Kongresam par spīti.
Jack Ivanovich Sparrow
J
Nepārspīlē Krievijas nozīmi ASV politikā. Reāli Trampam Krievija nenozīmē pilnīgi neko jo ir pārāk sīks spēlētājs. No krievu atombumbām (cik vispār to vēl palicis) neviens nebaidās, jo labākais garants ir Kremļa oligarhija, kuras sazagtais un bērni ir kā ķīlnieki Rietumos. Nu kurš pilnā prātā būdams tic, ka Putina banda ir nozagusi triljonus, izvedusi uz Rietumiem lai pēc tam to sadedzinātu (sevi ieskaitot) atomelles ugunīs. Drīzāk Kaljulaida pārstāv kolektīvo Eiropu. Jāsaprot, ka visas Putina gāzes avantūras ir beigušās ar izgāšanos un viņš ir ļoti neizdevīgā situācijā pirms pēdējā sarunu posma par Ukrainas gāzes tranzītu. Tas var likt Putinam mesties uz jaunām avantūrām Eiropas pierobežā, pirmkārt Baltijā. Jādomā, Kaljulaida veda Eiropas vēstījumu Putinam, ka ES ir gatava dažādiem scenārijiem un labāk Krimnaš ir nemēģināt atkārtot.
 • 6
 • 3
>Irlielā...
&
Kas tur nepatriotisks?
 • 0
 • 1
Irlielāmērāticams
I
ka Tev taisnība, viņa nav pašnāvniece un uz savu galvu nedarītu tik brrrriesmīgi neppppatriotisku darbību. Bet mēs no tā tikai iegūstam. Starp citu - es pazīstu dažus auditorus un varu sacīt, ka viņiem ir raksturīga īpaši neiecietīga attieksme pret stulbumu... .
 • 4
 • 3
He
H
Vājons vai kas mums tagad ir prezidents, neredzamais cilvēks varbūt, nevarēja ar pindostānas pinduru aprunāties. Pindurs patiesība ir izcili stulbs un no viņa var ko izspiest, ka šis nemaz nesaprastu.
ha>He
h
Tāpat kā no tevis rakstītā nekā nevar saprast....
 • 4
 • 0
Artūrs
A
Neatbalstu Putina režīmu bet tik smieklīgi kad latviešu dzērâjs komentāros nosauc vienu no ietekmīgăkajiem cilvēkiem pasaulē par stulbu. Cik pārliecìbas sevī ! Krasavčiks :)))
 • 6
 • 4
Ekharts
E
Dažu LV aizvesturiskā vaimanāšana par Abrenes-Pitalovas zaudēšanu izskatās ,vismaz,smieklīgi uzmūsdienu problemu fona.Somi ,pēc otrā Pasaules kara,nospļavās par Karelijas zaudēšanu Staļina laikā,un intensīvi sāka tirgoties ar PSRS,Igaunijas prezidente ir labi macījusies no sava ziemelu kaimiņa.
redz>Ekharts
r
Tu pa šiem gadiem laikam neko neesi sapratis: Tu te tagad raksti kā latviiijci: Tiem Krievija-vienīgais balsts viņu biznesam un vienīgā cerība...It kā visiem nebūtu zināms, ka Krievijas nauda-krievu tautai nolaupītā nauda....un mafias nauda...Ka tirgoties ar Krieviju var tikai ES valstu kopējās ārpolitikas ietvaros, jo citādi tā tirgošanās kā likums beidzās ar krievu tanku ienākšanu savējo aizstāvībai...
 • 2
 • 3
Burkhards
B
Nemuldi. Neko somi "nenospļāvās", viņiem nebija izvēles. Bet viņi nav aizmirsuši, ka krievu barbari vēl okupē Somijas teritoriju. Izrēķināšanās ar urlām vēl nāks. Arī par Abreni.
 • 8
 • 5
andrejs
a
Bet tas mērglis ir riktīgs liliputs...
Hops
H
Igaunija vienmer bija vienu soli prieksa ka pareja Baltija.Un tgd kad sankcijas nonems, un sankcijas kautkad nonems jo ES arvien vairak stridejas par to un es domaju Igaunijas prezidente to labi zin, Igaunija savaks visus bonusus no Krievijas kas butu paredzeti visai Baltijai un bus viieigais partneris regiona ko iedos Igaunijai miljardus ienakumu un Latvija un Lietuva sukas ledu.Toties tie ir paklausigi verdzini saimniekam.
rekur
r
Jaunā Trampa ārpolītiskā līnija- "Jūs nekakājiet pie mūsu durvīm un mēs to nedarīsim pie jūsu durvīm". Trampam problēmas ar Kubu,Nikaragvu un Venecuēlu vienlaicīgi. Kongress neļauj Trampam uzlabot attiecības ar Krieviju. Bet Kongress nevar to aizliegt ASV satelītiem. Baltā nama "proksi-diplomātija". Norvēģija, Igaunija brauc pie Putina draudzēties, jo Tramps pats nevar. Rīt brauks arī pārejās Baltijas valstis.
virgo
v
Man izskatās, ka Kaljulaida to krievu pipirkšķīti varētu nolikt gar zemes ar vienu roku.
Dauņeksterminators>virkšķītis
D
Neaizmirsti, ka viņš ir džudo meistars un gluži "ar vienu roku" nekas nesanāks.
 • 4
 • 2
oskars
o
Igauniete malacis ... un zinot krieviju , es nebrinisos ja igauni dabus ekonomiskas dividentes .piem; Krievija no Latvijas dalu kravu novirzis uz Igaunijas ostam , vai vel kaut ko citu ...Viniem tas patik ...
tiešām stulbi...
t
Krievi drīz pabeigs un palaidīs ostu tieši Igaunijai nošņāptajās teritorijās pie Igaunijas robežām - Ustj-Lugā un vēl arī mazākas ostas, piemēram Kurgolovo. Krievija nekādas kravas caur Baltiju nesūtīs - vēl tiek celts(vai jau uzcelts) terminālis uz ziemeļiem no Pēterburgas. Cilvēkiem laikam vēl joprojām nav skaidrs, ka Putinam PSRS sabrukums ir traģēdija un pret Baltijas valstīm ir naids - pat neslēpts izteikumos, piemēram, par Abreni izteikums, ka Latvija dabūs beigta ēzeļa ausis, nevis Abreni. Nu tad gaidam, kad tas ēzelis nosprāgs, jo kamēr viņš būs dzīvs nekas labs no Krievijas nav gaidāms - nekādu muļķu cerību uz tādām personām.
 • 5
 • 4
Labs uzaicinājums
L
Putins no mātes puses ir somugrs, un pēc purna arī tā izskatās, bet no tēva puses... laikam baigais noslēpums vai šim ir N y-dna.
Bet pa to laiku
B
ASV daļēji publiskots Roberta Malera ziņojums. Ko nu?
Pareizaisvirsraksts
P
Eesti president väärib austust ja tunnustust. Head õnne!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē