Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Merkele: Vācijai pret nacionālistu kustībām Eiropā jāattiecas ar piesardzību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Murķele
M
Bet "nacionālistu" kustības Āfrikā, Āzijā un Tuvajos Austrumos (piem. Turcijā) ir pavisam pieņemamas. Dumjā, mankurtizētā govs !
Def
D
Tā stūlbā govs merkele pat neatšķir nacionalismu no nacisma.Galīgi vecā govs nojūgusies.
trusis nejaukais
t
pret kustiibaam vispaar nav "jaaatiecas" bet gan "jaaizturas". briinums ka nav iztulkots "jaaatnesas", kas, zinot latvijas videejaa zhurnaalista valodas ziunaashanu liimeni, nebuutu nekaads paarsteigums.
melnais humors
m
Eiropas tautām Merkeles piedāvātā multikulturālisma un migrācijas politiku jāuztver noraidoši un ar nosodījumu. Merkele un viņas atbalstītāji vēlas iznīcināt Eiropas tautu daudzveidību un pārvērst to par kaut ko tikpat mankurtisku un pretīgu kā ASV populācija.
baltais humors
b
Pirmajam teikumam piekrītu, bet otru uzskatu par muļķību. Tev laikam Krievijas imperiālistiskais nacisms ir pa prātam?
 • 1
 • 1
Istoričeskijs
I
Pārskatot Vācijai veltītas vēsturiskas dokumentālās filmas, kinohronikas kadrus un tamlīdzīgi, ne kur vācieši nav tik dabiski priecīgi un laimīgi, kā Trešā Reiha ziedu laikos līdz 1941.gadam.
Fredis Meņģelis
F
Es gan saku-lai dzīvo nacionālisms, nost ar liberālismu!
skats no malas
s
Labi, ka ir Polija, kur par Likumu un taisnīgumu balso 46% vēlētāju. Labi, ka ir Ungārija, kur par Orbānu balso 52% vēlētāju. Šajās valstīs nav problēmu ar imigrantiem. Un labi, ka ir Itālija, kur par Salvīni balso 34% vēlētāju. Varbūt arī Itālija atveseļosies pēc sociālistu valdīšanas.
skats no ārpuses
s
Kam zemi ir atņēmuši krievi — baškīriem, burjatiem, čečeņiem, dagestāniešiem, ingušiem, kabardiešiem, kalmikiem, karēliešiem, čerkesiešiem, jakutiem, mariiem, mordoviešiem, osetiešiem, tatāriem, tuviešiem un udmurtiem.
 • 1
 • 0
Prigožina trollim
P
Aizbrauc pie viņiem un deportē, ja tik varens esi. Brīnums ''Komentārs netiek pievienots'' - komentāru atkārtoju.
 • 1
 • 5
iekšpusniekam
i
Iekarošana ir sadisms, atdošanās ir mazohisms.
 • 5
 • 1
skats no iekšpuses
s
ASV ir vistrakāk - visu valsti veido imigranti, atņēmuši zemi pamatiedzīvotājiem - indiāņiem. Un Austrālijā savukārt aborigēniem. Visus deportēt atpakaļ uz mājām - Eiropu!
 • 5
 • 5
Protams
P
ir kļuvis grūtāk pārliecināt cilvēkus par pagātnes mācībām, jo islamistu viesiem no bērna kājas ir mācīts ebrejus iznīcināt.
un?
u
Ja tu esi stulbs neonacists, tad par tavu stulbumu būs jāatbild tev, nevis musulmanim.
 • 2
 • 11
ņirga
ņ
Neonacisti kā ebreju tiesību garants? Pašam smiekli nenāk?
ta nu gan
t
Tā samuldēt! Merkele laikam aizmirsusi, ko pati sadarījusi. Vai tad vāciešu nacionālisti ir tie, kas apdraud ebrejus? Nē, mamma Merkele, tie ir tavi saaicinātie musulmaņi. Vēsture apmetusi loku pa spirāli un atgriezusies citā punktā- tagad vācu nacionālisti ar savu viedokli, ka musulmaņu "bēgļi" nav jāuzņem, ir tie, kas ebrejus pasargās.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 sašķels sabiedrību?(3)

Nenoliedzami šis Covid-19 krīzes laiks ir unikāls, un patlaban jau ir izkristalizējies jautājums – vai Covid-19 sašķels sabiedrību? Uzņēmējdarbības vidē tiek runāts par to, ka Covid-19 izplatī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē