Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Švecova: Baltkrievijas sabiedrībai ir trīs varianti gaidāmajās vēlēšanās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ZZX
Z
Politiskā elite piever acis uz augstākās ierēdniecības darba metodēm, ja pati ierēdniecība to veic pēc politisko lēmēju uzdevuma. It īpaši, stratēgisko sabiedroto. Līdz ar to nav svarīgi, ko un kā ir darījis un dara FID, vai FID amatepersonas deklarācijās minētie fakti ir vai nav ievēroti likumi. Ja tas atbilst stratēģusko sabiedroto, vietējo politisko lēmēju uzdevumiem: viss ir labi. Baltkrievijas sakarā daudz vairāk satrauc ultrajauno kreiso jeb post-kreiso jeb liberālsociālistu un liberālkomunistu vājums Baltkrievijas sakarā. Jeb varbūt vienkārši trūkst jaudas un resursu. Galu galā jācīnās pret protestantisko anglo-sakšu mantojumu un tā sociālajām konstrukcijām ASV, pret ultrakonservatīvu Polijas prezidentu... Baltkrievijai neatliek laika. Bet Lukašenko ir izcils manipulators. Vienīgais būtiskais jautājums, kā viņš spēs līdzsvarot Ķīnas investīcijas un plānus Baltkrievijā ar draudzību ar ASV, kurai ķīna ir šobrīd problēma #1.
AMY
A
Start your home business right now. Spend more time with your family and earn.Start bringing 55$/hour just on a computer. Very easy way to make your life happy and earning continuously. ➔➔➔www.2Usdlife.com
ha-ha-ha
h
Saskaņa aizstāv demokrātiju Baltkrievijā? Ha-ha-ha. Vēlreiz: ha-ha-ha. Jautājums nav par to, cik demokrātiska ir Baltkrievija. Tas nav šodienas jautājums. Jautājums ir par to, kādi ir baltkrievi. Pirms 30 gadiem tie bija totāli sovjetizēti (tāpēc jau viņiem ātri ir apnicis pirmais prezidents un viņi ir ievēlējuši Lukašenko). Taču pašlaik notiek paaudžu maiņa. No sovjetizētiem cilvēkiem baltkrievi kļūst par baltkrieviem. Diemžēl baltkrievu valodai iet slikti, bet arībaltkrievizācija pēc Īrijas parauga (vairāk īru runā angliski, nevis īriski) arī ir laba lieta. Tāpēc jo ilgāk ilgs Lukašenko režīms, jo baltkrieviskāki būs baltkrievi. Un kaut arī lielāka daļa no viņiem droši vien turpinās runāt krieviski, dvēselē viņi būs antikrievi. Baltkrievijas pievienošana Krievijai kļūs neiespējama. Kad Baltkrievija kļūs par demokrātisku valsti, baltkrievi vēl Lukašenkam pieminekļus liks. Viņš būs izglābis Baltkrieviju no Krievijas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē