Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Viltus ziņas ir augstas kvalitātes, tās nav veidojuši amatieri, uzsver EP deputāts Petrs Auštrevičs

Viltus ziņas sagatavo profesionāļi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Guncha
G
Neviena viltus ziņa nevarētu sasniegt savu adresātu ja tai nebūtu objektīva vai kaut vai tikai sajūtās balstīta pamata. Strādājiet lai nebūtu šāda pamata un viltus ziņas atkritīs pašas no sevis, tāpat kā starpnacionālo korporāciju miljardu peļņas. Ja ziņai ir tāds pamats, tad tā nevar būt viltus ziņa, drīzāk tad viltus ziņas ir meinstrīma mēdiju propaganda, kas pamato pastāvošo lietu kārtību un cita starpā jebkuras iebildes pret to sauc vai nu par "viltus ziņām" vai vēl vairāk "naida runu" par ko reāli var noņemt no trases.
skats no malas
s
Ja kāds kaut kur kaktā melotu, bet lielie mediji (TV utt.) runātu patiesību, tad nekādi meli neko nespētu panākt. Bet ja lielie mediji melo, bet kaut kur kaktos parādās patiesība, tad šī patiesība var atņemt lielajiem medijiem "mērķauditoriju". Un tas lielo mediju īpašniekiem nepatīk. Tik vien.
bet
b
"Cik lielā mērā šodienas izpratne ir visaptveroša, man joprojām ir šaubas." Var nemaz nešaubīties. Makrona īpašniekus (viņiem pieder arī daži citi prezidenti) interesē tikai tas, kā pasargāt Makronu no krišanas, viņus nemaz neinteresē kā pasargāt citas valstis no Putina propagandas.
Atpazinu
A
Viltus ziņu paraugs "Kiviča lielie darbi un nedarbi", kā, piemēram, https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/271306-kivics-stasta-cik-briesmigus-draudus-sanemis/?utm_source=nra.lv&utm_medium=site&utm_campaign=nralvLinks&utm_content=redirect
blakus
b
"Melu tvertne: Spuldzes, kas apdraud veselību" un fotka ar klasisko kvēlspuldzi.
rekur
r
Internetu un soc. tīklus izgudroja amerikāņi. Cerībā, ka ar to palīdzību varēs ietekmēt un kontrolēt vispasaules informācijas plūsmu sev par labu. Izrādijās, ka šīs lietas ir nekontrolējamas. Jebkurš var rakstīt jebko nenesot nekādu atbildību par uzrakstīto. 90% informācijas tīklos ir neprecīza, tendencioza un pat melīga. Iekšpolītiskā cīniņā amerikāņi ar soc.tīklu starpniecību sāka graut paši savu politisko sistēmu. Un valsts te ir bezspēcīga. Bet atstāsim politiku un pievērsīsimies informācijai par veselību un ārstēšanos. Ja jūs sekosiet soc.tīklu padomiem- ātri vien aiziesiet pa Saules Taku.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
kas ir " Saules taka"? Kas izgudroja internetu, kādam nolūkam?
 • 6
 • 1
>rekur
&
nu pievērsies gan-kas tev to liedz???
 • 4
 • 1
Ilona Kulda
I
Latvijai ir vajadzīgi spēcīgi dienesti, lai tie varētu cīnīties pret Krievijas dezinformācijas operācijām
Ilonai
I
Var piekrist, ka Latvijai ir vajadzīgi spēcīgi dienesti. Tiktāl ir labi. Lai cīnītos pret Krievijas dezinformāciju. Arī tas ir pareizi. Bet tavā komentārā ir kaut kas, kas rada šaubas. Krievijas propaganda šeit eksistē jau 30 gadus. Un it īpaši ar to bija jācīnās tad, kad Rietumeiropas valstis vēl nebija pievērsuši uzmanību šai propagandai. Bet ja griba cīnīties ar šo propagandu rodas tikai tagad, tad rodas aizdomas, ka aicinātājus interesē nevis Krievijas propaganda, kas kaitē Latvijai, bet gan kaut kas pavisam cits, kas kaitē Eiropas Savienības federalizācijas projektam. Un tas kaut kas var arī nebūt propaganda (tā var būt arī patiesība), un tā var nenākt arī no Krievijas, bet, piemēram, tā var nākt no Banona konservatīvajiem spēkiem un no pašiem eiropiešiem, kas grib saglabāt savas tautas. Tas ir kaut kas pavisam cits. Cīņa pret federalizāciju un pret globalizāciju. Cīņa par katras tautas tiesībām noteikt savu nākotni.
 • 2
 • 0
TrollisJT> Ilona
T
Ilona, man šķiet, ka Latvijai ir vajadzīgi gudri cilvēki, kuri paši spēj atšķirt patiesību no meliem , sanāks daudz lētāk . Starp citu, kāpēc Tu domā, ka meli nāk tikai no Krievijas? Lai uzskaitītu tos spēkus, kuri mums grib iešmugulēt savu propagandu nepietiks abu roku pirkstu... .
 • 10
 • 1
redz>XT
r
Nevajag te turēt tādu milzu masu stulbu, kareivīgu imigrantu, tad nebūs problēmu.....nekādu...
 • 3
 • 4
XT>he-heee
X
Ar ko? Tikai ar mietu! Ne ar ko citu. Tie citu valodu nesaprot.
 • 2
 • 3
he-heee>Ilona
h
Kā var cīnīties pret latviijciem kas te aģitē par Krievijas imperiju???? Ar ko?
 • 2
 • 5
bet tas tak visiem skaidrs
b
te pat pilns nets ar kremlistiem-profesionāļiem, kā: TrollisJT, kārklu vācietis, oskars, uldis,utt.............Pie kam Trollis JT-bij.čekists!
TrollisJT>bet..
T
Vai Tu patiešām neapjēdz, ka Tu man visu laiku runā komplimentus? Paskaties... kas par cilvēkiem ir VDK aģentūras sarakstā! Ir gods būt viņu vidū!
 • 5
 • 1
TrollisJT
T
Piekrītu viedoklim, ka viltus ziņas sagatavo profesionāļi. Par to var pārliecināties, atverot jebkuru laikrakstu.
Ass
A
Šitais varētu sākuma izfiltrēt ES medijus (ta sakot savest sākuma tīrību paša mājas!) un tad ķerties klāt pārējiem,bet diez vai tas tiks darīts jo bosi nav ieinteresēti šāda scenārija.Seit acīmredzot darbojas demokrātiskais princips-kurs nav ar mani tas ir pret mani!Viduscela nav tāpat ka taisnības.
>Ass
&
Biedri:Tas jau mūsu labu labais bolseviku-kremlistu princips.Jus pret to?
 • 3
 • 4
P
P
Es naivais domāju,ka amatieri.
profesija - trollis
p
https://jauns.lv/raksts/zinas/315665-ilmars-poikans-atklaj-ka-eirodeputats-andrejs-mamikins-iespejams-ir-interneta-trollis
tak
t
te pilns ar tādiem: TrollisJT, kārklu vācietis, utt.....
 • 2
 • 3
ļuļa
ļ
nu ja, ka profesionāļi - viens pat dienai regulāri rakstus sacer, saucas uldis ķezbers.
KL>ļuļā
K
un otrs regulāri melo no Rīgas Domes..........
 • 9
 • 1
LABĀ ZEMĒ
L
NEZĀLES NEAUG.
lumpenis
l
Elfi ir meļi
buržujs
b
ir gan-bet to viņi iemācījās no bolsevikiem okupācijas laikos.......
 • 6
 • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Līdz kritiskajai robežai vairs nav tālu(40)

Valdības lēmumus Covid-19 krīzes mazināšanai un koalīcijas stabilitāti Guntaram Gūtem komentē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis.

Pavīd draudi vārda brīvībai(13)

Patlaban, ieilgušās Covid-19 pandēmijas laikā, ļoti svarīga ir iedzīvotāju un valdības savstarpējā uzticēšanās un, plašāk raugoties, sabiedrības un visas politiskās elites (ne tikai valdības) savstarp...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē