Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tehnoloģijas

IT drošības eksperte: Cilvēku veselais saprāts kibervidē pieklibo

Lai arī no daudzām problēmām kibervidē būtu iespējams izbēgt, paļaujoties uz veselo sapratu, diemžēl, atšķirībā no realitātes, kibervidē cilvēku veselais saprāts pieklibo, šodien diskusijā "Ieskats Latvijas digitālās drošības vidē" atzina informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas Cert.lv vadītāja Baiba Kaškina.

Vīrietim pieprasa maksāt par intīma video nepublicēšanu sociālajos tīklos(1)

Informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijā Cert.lv vērsies kāds vīrietis, kuram pieprasīts maksāt 500 Lielbritānijas mārciņas (579 eiro), lai sociālajos tīklos netiktu publicēts Skype video zvans, kurā viņš, sarunājoties ar kādu sievieti no Lielbritānijas, veic intīmas darbības, teikts Cert.lv pārskatā par kiberdrošības incidentiem Latvijā.

Citroen un Peugeot ražotājs nopērk Opel

Francijas autobūves kompānija Groupe PSA pirmdien paziņoja, ka iegādājas ASV autoražotāja General Motors Eiropas struktūrvienību, kurā ietilpst Opel un Vauxhall zīmoli.

Eksperti brīdina par bīstamo sociālo tīklu spēli Zilais valis(15)

Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies bīstamā sociālā spēle Zilais valis, kas jauniešus iesaista dažādos izaicinājumos, kuri var beigties ar nopietnām traumām un nāvi.