Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Šodien

Reklāmraksts

Kā izvēlēties pareizo gultas veļu?

Guļamistaba ir visintīmākā vieta jūsu mājā, tā ir vieta, kur varat justies patiesi relaksēti. Mūsu emocijas pirms aizmiegam, kamēr guļam un kad pamostamies ir ļoti svarīgas, pat nerunājot par rīta rituāliem ar kafiju gultā vai to jauko, komfortablo sajūtu, kad saritināmies gultā ar klēpjdatoru, lai pabeigtu dienas pēdējos e-pastus. Tāpēc vajadzētu pievērst uzmanību apkārtējai videi un pajautāt sev: “Kas rada to lielisko sajūtu, kad no rīta vienkārši negribas pamest gultu?” Tā droši vien ir jūsu gultas veļa, kas rada relaksējošo, patīkamo, viesnīcai līdzīgo auru. Ir trīs galvenie faktori, kas jāzina, pirms izvēlaties sev gultas veļu: izmērs, materiāls un krāsa.

Iztikas minimuma groza jauno apmēru plāno nosaukt nākamgad

Iztikas minimuma groza jauno apmēru varētu nosaukt vien 2020.gadā, jo Labklājības ministrija vēl cenšas atrast pētniekus aprēķina metodoloģijas izstrādei. Kā vēsta LNT Ziņas, mūsdienām atbilstošais iztikas minimums, visticamāk, nebūšot viena konkrēta summa, bet gan vairākas, atkarībā no mājsaimniecības tipa un cilvēku skaita tajā.

Herberta Cukura meita ir gandarīta par prokuratūras lēmumu

Tituls "slepkavas meita" bija ārkārtīgi sāpīgs, tagad šis vārds ir notīrīts - latviešu aviatora Herberta Cukura meita Antinea Doloresa Cukurs-Risoto intervijā LNT ziņām neslēpj gandarījumu par Ģenerālprokuratūras lēmumu pēc 13 gadu ilgas izmeklēšanas izbeigt lietu pret viņas tēvu ebreju iznīcināšanas lietā, jo Cukura vaina holokausta dalībā nav pierādīta.

ASV atstās Sīrijā apmēram 400 karavīru

ASV Baltā nama administrācija piektdien precizēja, ka paturēs Sīrijā apmēram 400 amerikāņu karavīru pēc tam, kad lielākoties būs īstenota ASV bruņoto spēku izvešana no šīs valsts.

Vēsture Dienā: Dzemdēt neaizliegsi © DIENA

Valentīndienas atskaņās jāielūkojas ar mīlas lietām saistītajos tematos. Pirms 25 gadiem Valentīna diena vēl tikai sāka laist saknes visādām svešām ietekmēm auglīgajā Latvijas zemē.

Kalendārs

Februāris, 2019
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10