Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kino/TV

Riga IFF būs skatāma Karlovi Varu festivālā godalgotā filma Putina liecinieki

Režisora Vitālija Manska dokumentālā filma Putina liecinieki, kas pagājušajā nedēļā prestižajā Karlovi Varu starptautiskajā kinofestivālā saņēma balvu kā labākā dokumentālā filma, 23. oktobrī piedzīvos savu Baltijas pirmizrādi Rīgas Starptautiskajā kino festivālā (Riga IFF), informēja festivāla pārstāve Elīna Kanela.

Tas nav kino, tā ir dzīve © DIENA

Jūlija ceturtdienu vakaros Rīgas Doma dārzā nu jau tradicionāli tiek rīkoti bezmaksas brīvdabas kinoseansi, un Latvijas jubilejas gadā seansu programmai ir pavisam maz sakara ar kino, toties ļoti ciešs sakars ar dzīvi, kādu Latvija dzīvojusi savos 100 gados

Rīgas Doma dārzā sāksies brīvdabas kinoseansu cikls Tā ir dzīve, tas ir kino

Rīt, 12. jūlijā, plkst. 22:30 Rīgas Doma dārzā sāksies šīs vasaras pirmais brīvdabas kinoseansu cikla Tā ir dzīve, tas ir kino pasākums, kurā demonstrēs digitalizētas kinohronikas no pagājušā gadsimta 20. un 30. gadiem ar politologa Ivara Ījaba ievadvārdiem, informēja biedrības Ascendum projektu vadītāj Paula Jansone.

Kultūras telpā Autentika notiks pirmais brīvdabas kino vakars

Rīt, 6. jūlija vakarā plkst. 23, kino projekts Spektrs un kultūras telpa Autentika uzsāks autentiska brīvdabas kino ciklu ar spilgtākajām, neparastākajām, šokējošākajām un labākajām filmām no kino projekta repertuāra, informēja pasākuma pārstāve Linda Butkus.

Īpašā seansā izrādīs filmu par māklsinieku Imantu Tilleru

Kinoteātrī Splendid Palace, 5. jūlijā plkst. 19 īpašā seansā tiks demonstrēta režisores un producentes Antras Cilinskas dokumentālā filma Iemesti pasaulē par vienu no nozīmīgākajiem Austrālijas mūsdienu māksliniekiem Imantu Tilleru, informēja Nacionālā kino centra parstāve Kristīne Matīsa.

Karlovi Vari filmu festivālā prezentē Jura Kursieša topošo filmu Oļegs

Līdz 7. jūlijam Čehijā norisināsies starptautiskais Karlovi Vari Filmu festivāls (Karlovy Vary International Film Festival), kurā šodien, 2. jūlijā, festivāla industrijas sadaļā Topošās filmas (Works in Progress) tiks prezentēta režisora Jura Kursieša topošā spēlfilma Oļegs, informēja filmas pārstāve Marta Lagzdiņa.

Kinoteātrī K.Suns Dziesmu svētku laikā rāda Simtgades filmas

No piektdienas, 29. jūnija, kinoteātris K.Suns kļūst par Simtgades filmu kinoteātri – Dziesmu un deju svētku laikā tur vairākos seansos varēs noskatīties sešas filmas no tām, kas līdz šim piedzīvojušas pirmizrādi Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei. informēja Nacionālā kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.