Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Eiropa

Francija pēc Erdogana izteikumiem atsauc vēstnieku Turcijā(4)

Francija atsaukusi savu vēstnieku Turcijā uz konsultācijām, šādi reaģējot uz Turcijas prezidenta Redžepa Tajipa Erdogana teikto, ka Francijas prezidentam Emanuelam Makronam jāpārbauda psihiskā veselība saistībā ar viņa pausto viedokli par islāmu un musulmaņiem.

EP prasa novērst nepilnības tiešsaistes vides regulējumā

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti šonedēļ apstiprināja divus likumdošanas iniciatīvu ziņojumus, kuros pieprasa, lai Eiropas Komisija (EK) novērš nepilnības tiešsaistes vides regulējumā ar tās Digitālo pakalpojumu aktu, informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.

Minskā aizturētas sieviešu demonstrācijas dalībnieces(10)

Baltkrievijā nerimstot protestiem pret prezidenta vēlēšanu viltošanu un autoritāro līderi Aleksandru Lukašenko, sestdien galvaspilsētā Minskā notikusi kārtējā sieviešu demonstrācija, un tās gaitā drošības spēki aizturējuši vismaz deviņas dalībnieces, liecina cilvēktiesību centra Vjasna informācija.

Aicina novērst dezinformāciju © DIENA(17)

''Covid-19 ir izraisījušas vai vismaz vairo 5G (piektās paaudzes) tehnoloģijas''; ''tās grauj cilvēku imunitāti un novājina organismu'' – šādi un līdzīgi apgalvojumi klejo Eiropas Savienības (ES) informatīvajā telpā, īpaši sociālajos tīklos.