Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Eiropa

Katalonijas premjers aicina izbeigt vardarbību protestos

Katalonijas reģiona valdības vadītājs Kims Torra ceturtdienas naktī aicināja nekavējoties izbeigt vardarbīgās sadursmes starp protestētājiem un policiju, kas jau trīs dienas pēc kārtas notikušas Barselonā, un brīdināja, ka šī vardarbība kaitē katalāņu separātistu kustības tēlam.

Kariņš tiksies ar van der Leienu

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) šodien Briselē piedalīsies Eiropadomē, kā arī viņam paredzēta dalība vairākās sanāksmēs un divpusēja tikšanās ar nākamo Eiropas Komisijas priekšsēdētāju Urzulu van der Leienu, aģentūru LETA informēja premjera birojā.

Sky News izveidojis ziņu kanālu bez jaunumiem par Brexit(1)

Lielbritānijas raidorganizācija Sky News izveidojusi ziņu kanālu bez jaunumiem par Brexit, šādi vēršoties pie nokaitinātajiem skatītājiem, kuri vairāk nekā trīs gadus ilgās Brexit sāgas dēļ vispār pārtraukuši skatīties ziņu programmas.

Vācijas ebreji pieprasa lielāku aizsardzību © DIENA(8)

Vācijā dzīvojošie ebreji baidās par savu drošību pēc uzbrukuma sinagogai Halles pilsētā pagājušajā nedēļā. Uzbrukumu sarīkoja galēji labējais ekstrēmists, kurš ir atzinies, ka gribēja nogalināt pēc iespējas vairāk dievlūdzēju un viņa rīcībai bija antisemītiski motīvi.