Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā -16 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 7. decembris
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Eiropa

Tiesa Londonā lemj par Asānža izdošanu ASV © DIENA(3)

Tiesa Londonā šodien sāk skatīt ASV varasiestāžu apelāciju par janvārī pieņemto lēmumu, kas nobloķēja interneta vietnes WikiLeaks dibinātāja Džūljena Asānža izdošanu Savienotajām Valstīm veselības stāvokļa dēļ. 50 gadus vecais Dž. Asānžs, kuru ASV vēlas tiesāt par slepenas informācijas izpaušanu, joprojām atrodas Belmāršas cietumā.

Eiropā atkal pieaug Covid-19 upuru skaits(2)

Eiropā atkal pieaug jauno Covid-19 gadījumu un ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits, un vislielākais Covid-19 upuru skaits ir Krievijā, Ukrainā un Rumānijā, liecina ziņu aģentūras AFP otrdien apkopotās aplēses.

Jaunais Vācijas Bundestāga sasaukums sanāk uz pirmo sēdi

Otrdien uz pirmo sēdi sanāk jaunais Vācijas Bundestāga sasaukums, kurā pēc 26.septembrī notikušajām vēlēšanām vislielākā frakcija ir sociāldemokrātiem (SPD), kas ar nelielu balsu pārsvaru pārspēja ilggadējās kancleres Angelas Merkeles pārstāvētos konservatīvos.

Karaliene Elizabete II pavadījusi nakti slimnīcā

Lielbritānijas karaliene Elizabete II ir pavadījusi nakti slimnīcā, kur viņai veiktas medicīniskas pārbaudes, pēc tam, kad viņa medicīnisku apsvērumu dēļ atcēla plānoto braucienu uz Ziemeļīriju, ceturtdien paziņoja Bekingemas pils.