Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kriminālziņas

Valsts policija par narkotiku realizāciju aiztur vīrieti ar kilogramu amfetamīna

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi saistībā ar narkotisko vielu apriti šomēnes Rīgā, Purvciemā, aizturēja kādu vīrieti, pie kura konstatēts kilograms amfetamīna. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un personai piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Latgalē vairākiem lauksaimniekiem izkrāpj tūkstošiem eiro(2)

Valsts policijā Latgales reģiona pārvaldē mēneša laikā ir reģistrēti trīs krāpšanas gadījumi, kad interneta vietnē tiek piedāvāts iegādāties traktortehniku par izdevīgu cenu, bet prece nav saņemta un nauda nav atgriezta. Vairākām personām šādā veidā ir izkrāpti finanšu līdzekļi no 3000 līdz 5000 eiro. Valsts policija aicina rūpīgi izvērtēt ievietotos sludinājumus interneta vietnēs, kā arī neiegādāties preci, kas pirms tam nav redzēta dzīvē.

Nedēļas nogalē ugunsgrēkos bojā gājuši divi cilvēki

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 12. februāra plkst. 06.30 līdz 15. februāra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 160 izsaukumus – 53 uz ugunsgrēku dzēšanu, 72 uz glābšanas darbiem, bet 35 izsaukumi bija maldinājumi, portālu Diena.lv informēja dienests.