Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kriminālziņas

Šosezon Kurzemes pusē nozagti trīs traktori

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē laikā no 1.maija līdz 30.jūnijam ir sākti trīs kriminālprocesi par traktoru zādzībām, aģentūru LETA informēja pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

FOTO: Ogres pusē konstatē profesionāli izveidotu nelegālo cigarešu ražotni(2)

Jūnija beigās, veicot vērienīgu izmeklēšanu, Valsts policija Ogres novadā konstatēja nelegālo cigarešu ražotni, kas bija profesionāli izveidota un aprīkota ar modernām cigarešu izgatavošanas iekārtām. Kratīšanas laikā likumsargi kopumā atsavināja vairāk nekā astoņus miljonus cigarešu un aptuveni 12 tonnas tabakas. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un aizturētas divas personas.

Sieviete pakļūst zem pašas auto(1)

Vakar Aizkrauklē kāda sieviete pakļuvusi zem pašas automašīnas, mēģinot to apturēt, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Diāna Briede.

Kriminālvajāšanai nodod apjomīgu lietu par narkotiku kontrabandu pasta sūtījumos

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde 2018. gada 29. jūnijā Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nodeva kriminālprocesu pret 1982. gadā dzimušu Latvijas pilsoni. Persona nelegālās interneta vietnēs pasūtīja dažādas narkotiskās vielas un veica ar tām nelikumīgas darbības, portālu Diena.lv informēja VID.

VP: Dziesmu un deju svētki norit mierīgi un organizēti

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI deju svētki no Valsts policijas (VP) skatpunkta norit mierīgi un organizēti, kas liecina gan par dalībnieku un viesu disciplinētību, gan par operatīvo dienestu veiksmīgu savstarpējo sadarbību, aģentūrai LETA pastāstīja VP pārstāve Sigita Pildava.

Divi iereibuši vīrieši Iļģuciemā uzbrūk policistiem(2)

Otrdienas vakarā, Rīgas pašvaldības policija (RPP) saņēma izsaukumu uz Lidoņu ielu, kur norisinājās kautiņš starp vairākiem jauniešiem. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka dūres izvicinājušas divas 14 un 17 gadus vecas pusaudzes. Taču kamēr policisti pildīja savus pienākumus, viņiem uzbruka divi iereibuši vīrieši, portāls Diena.lv uzzināja no RPP pārstāvjiem.