Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Baltijas valstis

Lietuvā jaundzimušā asinīs konstatē 4 promiles alkohola; sākta izmeklēšana(3)

Lietuvā sākta pirmstiesas izmeklēšana par gadījumu Klaipēdā, kur tikko dzimušai meitenītei pagājušajā nedēļā asinīs tika konstatētas vairāk nekā četras promiles alkohola. Izmeklēšana, ko vadīs Klaipēdas apgabala prokuratūra un veiks Klaipēdas policija, uzsākta par smagu veselības traucējumu nodarīšanu neuzmanības dēļ, trešdien paziņojusi Lietuvas Ģenerālprokuratūra. Par šādu nodarījumu Lietuvas Kriminālkodekss paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem.

Baltijā turpina kāpt degvielas cenas

Gan Rīgā, gan Viļņā, gan Tallinā arī pagājušajā darba nedēļā bija vērojams degvielas cenu pieaugums, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Igaunijas Centra partija, EKRE un Tēvzeme noslēdz koalīcijas līgumu(1)

Igaunijas Centra partija, nacionālistiskā Konservatīvā tautas partija (EKRE) un nacionālkonservatīvā Tēvzeme sestdien noslēgušas koalīcijas līgumu un vienojušās par ministru portfeļu sadali valdībā, lai arī prezidente valdības veidošanu uzticēja Reformu partijas priekšsēdētājai Kajai Kallasai.

Kaljulaida aicina tikšanos ar Putinu nesaistīt ar slēptiem nolūkiem(6)

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida piektdien paziņoja, ka viņas gaidāmā tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu iecerēta, lai atsāktu kontaktus starp abām kaimiņvalstīm, un norādījusi, ka nav jēgas šai vizītē meklēt apslēptu jēgu. Pēc viņas teiktā, lai gan sabiedrībā izskanējuši apgalvojumi, ka par šīs vizītes apstākļiem nav pietiekami atklāti ziņots, patiesībā tas tā neesot.

Vairāk Baltijas valstis