Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Baltijas valstis

Nākamais Lietuvas prezidents lūdzis NATO pastiprināt Baltijas gaisa telpas aizsardzību(4)

Jaunievēlētais Lietuvas prezidents Gitans Nausēda, kas stāsies amatā 12. jūlijā, piektdien telefonsarunā ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu uzsvēris, ka Lietuvai būtu vajadzīgs lielāks gaisa telpas aizsardzības potenciāls. "Mēs sacījām, ka gaisa telpas aizsardzība ir būtiska un mums to vajadzētu stiprināt vairāk," ziņu aģentūrai BNS pastāstījis Nausēdas preses pārstāvis Aistis Zabarausks.

Ministrs: Lielā karstuma dēļ Lietuvas skolās stundas var nenotikt

Gaidāmā lielā karstuma dēļ Lietuvas vispārizglītojošās skolas divās atlikušajās mācību gada nedēļās varētu strādāt elastīgi, saīsinot vai vispār nenoturot stundas, tomēr skolām šai laikā būtu jānodrošina skolēniem radošas nodarbības, pirmdien paziņojis izglītības ministrs Aļģirds Monkevičs.

Lietuvā aizliedz ražot un tirgot bērnu šampanieti(9)

Lietuvā no novembra būs aizliegts ražot un tirgot bērnu šampanieti, kā arī pārtikas preces, rotaļlietas vai citas bērniem un pusaudžiem domātas preces, kuru dizainā imitēti alkoholiskie dzērieni un to tara.

Žurnālistu pētījums: Lietuvas dzelzceļa uzņēmums sadarbojies ar bijušo Latvijas PSR "čekas" virsnieku(11)

Lietuvas valsts dzelzceļa kompānija Lietuvos geležinkeliai un tās meitsabiedrības aptuveni desmit gadu laikā samaksājušas gandrīz 130 miljonus eiro Latvijas uzņēmumam Sigmen, ko kontrolē bijušais Latvijas PSR Valsts drošības komitejas virsnieks Jurijs Simoņenkovs, kas saistīts ar Krievijas politiskajiem līderiem, ziņo Lietuvas sabiedriskās raidorganizācijas LRT pētnieciskās žurnālistikas nodaļa.

Vairāk Baltijas valstis