Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Novados

Vidzemē strauji veidojas negaisa mākoņi, fiksēti pirmie zibens spērieni

Piektdien pēc plkst. 11 Latvijā - galvenokārt Vidzemē - sākuši strauji veidoties negaisa mākoņi, nepilnas stundas laikā reģistrēti vairāk nekā 250 zibens spērieni, vērojamas arī intensīvas lietusgāzes nelielās teritorijās, liecina meteoroloģiskā informācija. Negaisa mākoņi pārvietojas no austrumiem uz ziemeļrietumiem.

Viļakā sestdien negaisā krituši 84 koki(3)

Sestdien, 7. jūlijā, pāri Viļakai gāja spēcīgs pērkona negaiss, kas šaurā joslā izraisīja vētras stipruma vēju un nodarīja ievērojamus postījumus, liecina Viļakas novada domes apkopotā informācija.

Priekuļu novadā pie mājas atrod cilvēka kaulus

Vakara pie kādas mājas Priekuļu novadā atrasti cilvēka kauli, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Anžela Geļjanu. Pie ēkas uzieti gan kauli, gan apģērba paliekas.

Ludzas novadā ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 25 ugunsgrēki, bet Ludzas novadā kādā no ugunsnelaimēm viens cilvēks gājis bojā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

ĀCM konstatēts mājas cūkām Neretas novadā

Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojuma gadījums konstatēts piemājas saimniecībā Neretas novada Mazzalves pagastā. Slimības dēļ tiks likvidētas 27 mājas cūkas, tajā skaitā 12 piena sivēni. Par mājas cūku saslimšanu Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektorus informēja dzīvnieku īpašniece, portālam _Diena.lv_pavēstīja PVD pārstāve Anna Joffe.

Vidzemes slimnīca uz mēnesi paliek bez karstā ūdens

Saistībā ar siltumtrases rekonstrukciju no 25.jūnija līdz jūlija beigām Vidzemes slimnīca palikusi bez karstā ūdens. Lai gan iestādes vadība apgalvo, ka tas slimnīcas darbu nekādi neietekmē, nodaļā ne pacientiem, ne personālam karstais ūdens nav pieejams.

FOTO: Latvijas garākais reģionālais ceļš būs asfaltēts visā garumā(1)

Šogad noslēgsies pērn uzsāktie pārbūves darbi uz Latvijas garākā reģionālās nozīmes autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) 11,5 kilometrus garā posmā no Steķiem līdz Atašienei, kurš līdz šim bija ar grants segumu, bet turpmāk to klās asfalts. Līdz ar šo darbu pabeigšanu viss 148,3 kilometrus garais ceļš būs asfaltēts, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Ventspils mazbānītis iesaistīts negadījumā

Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja mazbānītis aizvadītās nedēļas nogalē iekļuvis negadījumā, bet par laimi nav cietuši nedz cilvēki, nedz nopietni bojāta tehnika, vēsta laikraksta Ventas Balss tīmekļa vietne.

Ozolnieku novadā ievieš sodu par driftēšanu

Ozolnieku novada dome apstiprinājusi jaunus sabiedriskās kārtības noteikumus, kas paredz sodu arī par driftēšanu, aģentūru LETA informēja novada pašvaldības Ozolnieku novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Evita Kairiša.

Ar 12 balsīm gāž Talsu mēru © DIENA(5)

Ceturtdien pēcpusdienās Talsu novada pašvaldībā ar 12 balsīm "par" deputāti lēmuši par Edgara Zeldera (Mēs - Talsiem un novadam) atbrīvošanu no domes priekšsēdētāja amata, ziņo Talsu novada pašvaldībā.