Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Basketbols

FOTO: Ghetto Kings of Air konkursā Grīziņkalnā Dārgais dala uzvaru ar Dipuī

“Ghetto Games” desmitās sezonas līdz šim iespaidīgākajā pasākumā – “Slam dunk” konkursā “Ghetto Kings of Air” sadarbībā ar “Samsung Galaxy S9” - pirmo reizi vēsturē tika kronēti divi uzvarētāji – latvietis Kristaps Dārgais un francūzis Gajs Dipuī, kuri uz pusēm sadalīja pirmajām divām vietām paredzēto balvu fondu 5000 eiro apmērā.

Bertāns piekritis divu gadu līgumam ar Spurs

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienību Sanantonio Spurs gatavojas noslēgt līgumu uz diviem gadiem par kopējo summu 14,5 miljoni dolāru (12,4 miljoni eiro), atsaucoties uz spēlētāja aģentu Artūru Kalnīti, vēsta Yahoo Sports.

Pārkers pēc 17 sezonām pamet Spurs un pievienojas Hornets

Franču saspēles vadītājs Tonijs Pārkers pamet Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Sanantonio Spurs un pievienojas Šarlotes Hornets vienībai. Par 36 gadus vecā Pārkera aiziešanu pavēstīja pati Spurs komanda. ESPN ziņo, ka Pārkers panācis vienošanos ar Hornets komandu par divu gadu līgumu ar atalgojumu desmit miljonu ASV dolāru (8,5 miljoni eiro). Par viņa piesaistīšanu interesi bija izrādījusi arī Denveras Nuggets vienība.