Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Basketbols

Zībarts: Ir sarūgtinājums un sajūta, ka nav sasniegts mērķis

Latvijas izlases basketbolistes uz Pasaules kausa izcīņu Tenerifē brauca ar domu par spēlēšanu izslēgšanas turnīrā, tāpēc tagad ir sarūgtinājums un sajūta, ka nav sasniegts mērķis, pēc pēdējās spēles turnīrā žurnālistiem sacīja Latvijas valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.

Zībarts: Spēle tika izlemta ar vienu metienu(1)

Pasaules kausa izcīņas spēle starp Latvijas un Senegālas sieviešu basketbola izlasēm tika izlemta ar vienu metienu, uzskata Latvijas valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.

Latvijas sieviešu izlasei Pasaules kausa debijā prognozē ceturtdaļfinālu

Nedēļas nogalē, 22. septembrī, Latvijas sieviešu basketbola izlase Spānijā debitēs Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, sacenšoties ar Ķīnas izlasi. Lai arī Latvijas izlase ir ielozēta vienā apakšgrupā ar dominējošo ASV, sporta totalizatora Betsafe bukmeikeri savās basketbola prognozēs norāda, ka visticamākais rezultāts turnīra noslēgumā ir ceturtdaļfināla sasniegšana.

Sametis: No viena pie nākamā mērķa © DIENA

Atjaunotās brīvvalsts pirmajos gados augsta līmeņa sportam skarbos apstākļos nokļuvušais dāmu basketbols pratis ne vien izdzīvot, bet gūt labākos panākumus starp sporta spēļu komandām.

Uz Tenerifi atklāt Ķīnu un Ameriku © DIENA(1)

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība labā noskaņojumā gatavojas debijai Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā Tenerifē. Pārliecību vairo pēdējo spēļu rezultāti un kvalitatīvais treniņu process.