Otrdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Skujiņš sezonu noslēdz ar astoto vietu Japānas kausa velobraucienā

Latvijas šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš svētdienas rītā pēc Latvijas laika Ucunomijas pilsētā izcīnīja astoto vietu UCI Pro kategorijas velobraucienā – “Japan Cup”. Par uzvarētāju 144,2 kilometru garajā distancē, kas bija sadalīta 14 apļos, kļuva ASV riteņbraucējs Nīlsons Pauless.

Skujiņš Japānā svin uzvaru tradīcijām bagātā kritērija braucienā

Latvijas šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš sestdien Japānā skaistā cīņā uzvarēja Japānas kausā kritērija braucienā. Jau svētdien Toms savā sezonas noslēdzošajā startā būs viens no favorītiem UCI Pro kategorijas velobraucienā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Skujiņš vareno sezonu noslēgs svētdien Japānā; Pasaules rangā atgriežas TOP30

Latvijas šobrīd vadošais šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš svētdien Japānā piedalīsies UCI Pro kategorijas viendienu velobraucienā “Utsunomiya Japan Cup”, kas būs viņa sezonas noslēdzošais starts. Latviešu riteņbraucējs aktuālajā Pasaules rangā spējis atgriezties labāko 30 sportistu skaitā, ieņemot 29. vietu. Nāciju vērtējumā Latvijai 23. vieta, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Krastam otrā vieta mājas posmā neliedz triumfēt LVM MTB un Gravel veloseriāla kopvērtējumā

Svētdien Ogres novadā esošajā dabas parkā “Ogres Zilie kalni” ar sesto posmu noslēgusies Latvijas valsts mežu MTB un Gravel Veloseriāla sezona. “Toyota” Gravel distancē par posma uzvarētāju kļuva Gusts Lapiņš, kamēr kopvērtējumā triumfēja – Alekss Krasts un Renāte Rodionova. Tikmēr “Lielbāta MTB” sezonas kopvērtējuma titulus guva – Ģirts Cirvelis un Kate Ketrīna Skujiņa.

Štrombergs uzņemts BMX slavas zālē

Šogad BMX slavas zālē tika uzņemts divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs, vēsta Amerikas Riteņbraukšanas asociācijas (ABA).

Skujiņš pēc olimpisko spēļu kreklu akcijas jaunatnes akadēmijai ziedo 3200 eiro

Šobrīd vadošais Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš noslēdzis savu un kompānijas “Printful” rīkoto akciju, kurā aicināja cilvēkus iegādāties īpaša dizaina fanu kreklus un cepurītes, lai atbalstītu Tomu Parīzes Olimpiskajās spēļu šosejas riteņbraukšanas sacensībās. Akcijas rezultātā Skujiņš veica ziedojumu Latvijas jaunatnes riteņbraukšanas fondam 3200 eiro apmērā jauno talantu attīstībai.

Igaunim Mihkelsam Eiropas čempionāta medaļa grupas braucienā; Pluto finišē 60. vietā

Svētdien Beļģijas pilsētā Hasseltā par jauno UEC Eiropas čempionu šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā elites vīru grupā kļuva Beļģijas riteņbraucējs Tims Merlīrs, bet bronzas godalgu izcīnīja Igaunijas sportists Madis Mihkels. No trīs latviešiem finišu sasniedza Mārtiņš Pluto, kuram 131 riteņbraucēja konkurencē 60. vieta, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Rožlapai lielisks starts un 12. vieta EČ individuālajā braucienā

Atzīstamu sniegumu Beļģijā notiekošajā UEC Eiropas čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā trešdien demonstrēja Dana Rožlapa, kura izcīnīja augsto 12. vietu. Par čempioni kļuva titulētā beļģiete Lote Kopekī, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Liepiņš karjeru turpinās Šveices Pro līmeņa komandā Q36

Oficiāli kļuvis zināms, ka pēdējo trīs gadu Latvijas čempions šosejas riteņbraukšanā Emīls Liepiņš, kurš svētdien izcīnīja 16. vietu Britu tūres noslēdzošajā posmā, pēc šīs sezonas pievienosies vienai no Pasaules spēcīgākajām Pro līmeņa šosejas riteņbraukšanas komandām “Q36 Pro Cycling team”.

Gailišs: Šodien esmu neapmierināts

Latvijas parasportists Oskars Gailišs nav apmierināts ar savu sniegumu Parīzes paralimpiskajās spēlēs šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā, sarunā ar Latvijas televīziju (LTV) atzina Gailišs.

Ape 100 MTB maratona dalībnieki 11 reizes šķērsos Igaunijas robežu

Šogad leģendārās velosacensības "Ape 100" jeb MTB 100 kilometru brauciens atgriežas vietā, kur pirmo reizi notika 2018. gadā. Šo sestdien "Ape 100" startēs Igaunijas ciemā Jaunroze, tikai pāris kilometru attālumā no Apes. Maratona trase ir veidota tā, ka 11 reizes būs jāšķērso Igaunijas robeža, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Divu dienu garumā Siguldā, valdot patriotiskai un sportiski azartiskai gaisotnei, aizvadīts 34. “Elektrum” Vienības brauciens. Uzvaras 99 kilometru sporta šosejas braucienā svinēja igaunis Karls Patriks Lauks un Krista Pūcīte. Tikmēr 40 kilometru kalnu divriteņu braucienā nepārspēti izrādījās Sandijs Kļaviņš un Evelīna Ermane-Marčenko. 49 kilometru Tautas distances dalībnieku vidū bija un godam distanci veica arī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.