Skoulzam izvirzītas apsūdzības likmju izdarīšanā

Anglijas Futbola asociācija (FA) apsūdz Mančestras United leģendu Polu Skoulzu likmju veikšanā uz futbola spēlēm, ziņo FA. Skoulzs no 2015.gada 17.augusta līdz 2019.gada 12.janvārim veicis likmes uz 140 futbola mačiem.

Napoli uzvar Chievo, neļaujot Juventus līksmot par Itālijas čempiontitulu

Napoli komanda svētdien Itālijas A sērijas futbola čempionāta mačā izbraukumā ar 3:1 (1:0) apspēlēja Chievo, neļaujot Turīnas Juventus priecāties par čempiontitulu. Viesi no Neapoles šajā mačā guva pārliecinošu uzvaru, spējot izvirzīties vadībā ar 3:0, bet goda vārtus mājinieki guva pamatlaika pēdējā minūtē. Uzvarētājiem divus vārtus iesita Kalidu Kulibalī.

Saint-Germain negaidīti zaudē Lille un nenodrošina Francijas čempiontitulu

Parīzes Saint-Germain (PSG) komanda svētdien izbraukumā ar 1:5 (1:1) negaidīti pārliecinoši zaudēja tuvākajai sekotājai Lille. Līdz ar to PSG otro nedēļu pēc kārtas nenodrošināja iespēju jau sesto reizi pēdējo septiņu gadu laikā uzvarēt Francijas čempionātā. Tāpat Parīzes komanda vietējā līgā tik smagu zaudējumu nebija piedzīvojusi desmit gadus.

Valmieras futbolisti sarūgtina arī Liepāju; Riga uzvar Ventspili

Optibet futbola virslīgas sezonu veiksmīgi iesākusī Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola (ViA) svētdien sestās kārtas spēlē savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja Liepāju, kamēr čempione Riga mājās ar 2:0 (1:0) guva virsroku pār vicečempioni Ventspili.

Barcelona uzvar Mančestrā, Juventus nespēj to paveikt Amsterdamā

Spānijas kluba Barcelona futbolisti trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē divu grandu duelī viesos ar 1:0 (1:0) pārspēja Anglijas premjerlīgas vienību Mančestras United, kamēr Nīderlandes flagmanis Amsterdamas Ajax savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Turīnas Juventus no Itālijas.