Saint-Germain negaidīti zaudē Lille un nenodrošina Francijas čempiontitulu

Parīzes Saint-Germain (PSG) komanda svētdien izbraukumā ar 1:5 (1:1) negaidīti pārliecinoši zaudēja tuvākajai sekotājai Lille. Līdz ar to PSG otro nedēļu pēc kārtas nenodrošināja iespēju jau sesto reizi pēdējo septiņu gadu laikā uzvarēt Francijas čempionātā. Tāpat Parīzes komanda vietējā līgā tik smagu zaudējumu nebija piedzīvojusi desmit gadus.

Valmieras futbolisti sarūgtina arī Liepāju; Riga uzvar Ventspili

Optibet futbola virslīgas sezonu veiksmīgi iesākusī Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola (ViA) svētdien sestās kārtas spēlē savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja Liepāju, kamēr čempione Riga mājās ar 2:0 (1:0) guva virsroku pār vicečempioni Ventspili.

Barcelona uzvar Mančestrā, Juventus nespēj to paveikt Amsterdamā

Spānijas kluba Barcelona futbolisti trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē divu grandu duelī viesos ar 1:0 (1:0) pārspēja Anglijas premjerlīgas vienību Mančestras United, kamēr Nīderlandes flagmanis Amsterdamas Ajax savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Turīnas Juventus no Itālijas.

Nike 14 gadus vecu futbolistu padara par miljonāru

ASV sporta apģērbu, apavu un aprīkojuma ražotājs Nike parakstījis sponsorlīgumu ar 14 gadus vecu Vācijas futbola kluba Dortmundes Borussia spēlētāju Jusufi Mukoko, padarot viņu par miljonāru, vēsta Bild.

Ronaldu iekļauts Juventus starta sastāvā pirms spēles pret Ajax

Portugāļu futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu tiks iekļauts Turīnas Juventus komandas starta sastāvā trešdien gaidāmajai spēlei UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā pret Amsterdamas Ajax, otrdien pavēstīja komandas galvenais treneris

Liepāja savā laukumā uzvar Metta

Liepāja, gūstot kuriozus vārtus, otrdien Optibet Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas ietvaros savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) uzvarēja Metta vienību.

Valmiera Glass/ViA futbolisti aizraujošā mačā nospēlē neizšķirti ar Ventspili

Sezonu atzīstami sākusī )Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola (ViA) sestdien Optibet Latvijas futbola virslīgas ceturtās kārtas ietvaros savā laukumā nospēlēja 1:1 (1:0) ar valsts vicečempioni Ventspili. Līdz ar to pagājušās sezona virslīgas vājākā vienība Valmiera Glass/ViA sezonas pirmajās trijās spēlēs guvusi divas uzvaras un vienreiz cīnījusies neizšķirti, aizvadot lielisku sezonas sākumu.