Latvijas volejbolisti Eiropas Zelta līgas sezonu noslēdz ar zaudējumu Turcijai

Latvijas vīriešu volejbola izlase svētdien Rīgā ar zaudējumu noslēdza savu debijas sezonu Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Eiropas Zelta līgā. Latvijas volejbolisti ar rezultātu 0-3 (18:25, 16:25, 14:25) piekāpās Turcijai. Mājiniekiem rezultatīvākais ar desmit punktiem bija Kristaps Platačs, bet septiņi punkti bija Tomam Vanagam.

Pļaviņš/Točs uzveic spēcīgo poļu duetu un sasniedz Pasaules tūres posma ceturtdaļfinālu

Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien Varšavā sasniedza Pasaules tūres četru zvaigžņu posma ceturtdaļfinālu, kamēr Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš piedzīvoja sāpīgu neveiksmi astotdaļfinālā. Sacensībās ar 15. numuru izliktie Pļaviņš/Točs sestdienas rītā ar 2-0 (23:21, 21:18) pieveica ar pirmo numuru izliktos poļus Mihalu Brilu/Gžegožu Fijaleku. Viņi būs Pļaviņa/Toča pretinieki arī pasaules čempionāta apakšgrupā. Cīņā par vietu pusfinālā latvieši spēkosies ar krieviem Konstantīnu Semjonovu/Iļju Ļešukovu, kuriem ticis piektais numurs.

Graudiņa un Kravčenoka play-off cieš sakāvi pret amerikānietēm

Latvijas vadošais sieviešu pludmales volejbola pāris Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka piektdien Čehijā Pasaules tūres četru zvaigžņu posma izslēgšanas turnīrā piedzīvoja zaudējumu amerikānietēm, līdz ar to latvietes noslēdza turnīru, ieņemot dalītu 17.vietu.

Samoilovs/Šmēdiņš cieš zaudējumu Ķīnā(1)

Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Ķīnā aizkļuva līdz Sjameņas Pasaules tūres četru zvaigžņu posma ceturtdaļfinālam, kurā gan piedzīvo zaudējumu.

Samoilovs/Šmēdiņš uzvar grupā, play-off sāks no otrās kārtas

Latvijas pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ceturtdien Ķīnā izcīnīja uzvaru Sjameņas Pasaules tūres četru zvaigžņu posma pamatturnīra apakšgrupā, tādējādi izslēgšanas turnīru sāks no otrās kārtas, kamēr Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs cīnīsies pirmajā kārtā.

RTU/Robežsardze atspēlējas un uzvar pirmajā Latvijas čempionāta finālspēlē

RTU/Robežsardze sestdien atspēlējās no divu setu deficīta un guva uzvaru Credit24 meistarlīgas Latvijas vīriešu volejbola čempionāta finālsērijas pirmajā spēlē, savā laukumā ar 3-2 (21:25, 20:25, 25:22, 25:19, 15:9) pārspējot pagājušā gada čempionus Jēkabpils Lūšus. Līdz ar to RTU/Robežsardze sērijā līdz trim panākumiem izvirzījusies vadībā ar 1-0.

Pazīstamais Latvijas volejbolists Sorokins kļuvis par Indijas čempionu(1)

Kamēr Eiropas lielākajā daļā volejbolisti medaļas vēl tikai grasās dalīt, Indijā tās jau ir sadalītas. Pirmajā profesionālajā volejbola čempionātā Indijā ne tikai piedalījās, bet finālā arī uzvarēja Ruslana Sorokina pārstāvētā Chennai Spartans, vēsta Latvijas Volejbola federācija.

RTU/Robežsardzes volejbolisti paliek bez Baltijas meistarlīgas medaļām

Latvijas vīriešu volejbola komanda RTU/Robežsardze sestdien Igaunijas pilsētā Tartu cīņā par bronzas medaļām Baltijas Credit24 meistarlīgā ar rezultātu 0-3 (23:25, 25:27, 21:25) piekāpās Latvijas izlases galvenā trenera Avo Kēla vadītajai Parnu, kuru pārstāv Toms Švans un Atvars Ozoliņš.