Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Piektdiena, 12. augusts
Klāra, Vizma

Volejbols

Līderes ievelk komandu pusfinālā © DIENA

Nelielus varoņdarbus Austrijā bija jāpaveic Latvijas vadošajām pludmales volejbolistēm Tīnai Graudiņai un Anastasijai Kravčenokai, tomēr sportistes apliecināja savu piederību elitei un burtiski ievilka komandu jaunizveidotā CEV Nāciju kausa pusfinālā. Latvijas izlase nedēļas nogalē sacentīsies par neoficiālā Eiropas komandu čempionāta godalgām.

Izcīna pirmo uzvaru Gogola vadībā © DIENA

Apjukuma brīdi izdevās pārvarēt Latvijas volejbolistiem, kuri pārbaudes spēlē Rīgā pret Norvēģiju izcīnīja pirmo uzvaru šajā kalendārajā gadā. Panākums ar 3-1 izcīnīts tieši laikā, jo pārliecība par saviem spēkiem būs nepieciešama Eiropas čempionāta kvalifikācijā, kas sāksies jau pēc nedēļas.

Sāk gatavošanos kvalifikācijas cīņām © DIENA

Četros setos pie panākuma tikt tā arī neizdevās, tomēr pirmajā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Latvijas vīriešu volejbola valstsvienībai uz spēcīga fona bija iespēja novērtēt savus trumpjus un trūkumus.

Austrijas smiltīs turpinās dāmas © DIENA

Divas uzvaras divās grupu turnīra spēlēs garantēja vietu izslēgšanas turnīra otrajā kārtā. Pasaules augstākā līmeņa Beach Pro Tour – Elite 16 turnīrā Austrijas pilsētā Gštādē sekmīgi spēlē Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.

Vairāk Volejbols