Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Rīgā

VIDEO: Krievu salas terminālī uzkrauts pirmais kravas kuģis(1)

Krievu salas terminālī stividora SIA Strek piestātnē ir uzkrauts pirmais kravas kuģis – zem Libērijas karoga kuģojošais ogļu balkeris Trina Oldendorff, kas uzņēmis 69,3 tūkstošus tonnu ogļu kravu un devies tālāk uz Amsterdamas ostu, informē Rīgas Brīvostas pārstāve Inga Šabovica.

Rīgas satiksmes balstīšanai vajagot vēl 12 miljonus(29)

Neraugoties uz veiktajiem taupīšanas pasākumiem, nepieciešamā dotācija SIA Rīgas satiksmei šogad pieaugs vēl par 12 miljoniem eiro un varētu sasniegt 134 miljonus eiro, aģentūrai LETA atzina uzņēmuma pagaidu valdes priekšsēdētājs Anrijs Matīss.

Naudas trūkums spiež Rīgas zoodārzu vērsties domē ar lūgumu palielināt dotāciju(5)

SIA Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs lūdzis galvaspilsētas domei palielināt tam atvēlamo dotāciju šim gadam par 150 000 eiro jeb līdz 1 463 334 eiro. Zooloģiskā dārza vadītājs Ingmārs Līdaka vēstulē domei skaidro, ka uzņēmums, pildot tam valsts pārvaldes deleģētos uzdevumus, ir nonācis situācijā, kad pieejamais finansējums nav pietiekams Zooloģiskā dārza dzīvnieku kolekcijas un infrastruktūras uzturēšanai ilgtermiņā.

Bedres Rīgas ielās - maz naudas vai nemākulība © DIENA(12)

Pusotras stundas nepietika, lai piektdien Rīgas domes Satiksmes un transporta komitejā apspriestu situāciju ar bedrēm Rīgas ielās. Sēdi turpināja pēc pārtraukuma, bet vēlāk tomēr atlika līdz trešdienai, neatrisinot intrigu, vai opozīcijai izdotos panākt Rīgas domes Satiksmes departamenta (RDSD) direktora pienākumu izpildītāja Emīla Jakrina atcelšanu no amata. ​

Ušakovs: Situācija ar bedrēm ir "ļoti štruntīga", bet Rīgai bija citas prioritātes(91)

Situācija ar bedrēm Rīgas ielās patlaban ir "štruntīga, pat ļoti štruntīga," taču tas lielā mērā izskaidrojams ar ierobežotajiem finanšu līdzekļiem un to, ka galvaspilsētas dome vairākus gadus apzināti izvēlējās prioritāri tērēt naudu skolu, bērnudārzu un atpūtas objektu savešanai kārtībā, sociālajā tīklā "Facebook" paudis Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa).

Bezvēsts pazudušais pusaudzis atrasts(8)

Veicot mērķtiecīgus meklēšanas pasākumus, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargiem piektdien, 15. februārī, bezvēsts prombūtnē bijušo pusaudzi Rīgā atrada. Puisis ir sveiks un vesels, un policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka pret viņu nav vērsts noziedzīgs nodarījums.

Valsts miljoni galvaspilsētas bedrēm © DIENA(37)

Pēdējās nedēļas laikā ik dienu publiskajā telpā izskan kāds stāsts par Rīgas bedrēs pārsistām automašīnu riepām. Satiksmes ministrs Rīgas domei (RD) pārmet nepamatotu sūdzēšanos par naudas trūkumu ielu remontiem, bet Satiksmes departamentā taisnojas, ka viss valsts mērķdotācijas izlietojums esot saplānots konkrētiem projektiem.