Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

Rīgas ostā pārvadājumus uzsāk jauna prāmju līnija Baltic Link

Pirmdien, 6. jūlijā, Rīgas ostā pie SIA Man-Tess tranzīts prāmju piestātnes pirmo reizi pienācis jaunās kravu pārvadājumu līnijas Baltic Link prāmis Midas, uzsākot regulāru kravu autotransporta (ro-ro) pārvadājumu reisus starp Rīgu un Okselosundas ostu Zviedrijā. Turpmāk prāmis katru nedēļu veiks trīs reisus no Rīgas - otrdienās, ceturtdienās un svētdienās. Līnijas Baltic Link operators ir Zviedrijas kuģniecības kompānija Wagenborg Shipping Sweden AB, kas ar jauno līniju Baltic Link paplašina savu ro-ro prāmju līniju tīklu Baltijas jūrā.

Gada sākumā Rīgā dzīvoja trešā daļa Latvijas iedzīvotāju(11)

Šī gada sākumā Rīgas pilsētā, pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem, dzīvoja 693 000 iedzīvotāju, kas nozīmē, ka Rīgas pilsētas iedzīvotāju īpatsvars pret kopējo iedzīvotāju skaitu valstī ir palielinājies līdz 33,3%, izriet no Rīgas domes 2019.gada pārskata.

Ko upurēsim koncertzālei? © DIENA(35)

Ačgārnā secībā, bet labāk vēlu, nekā nekad – profesionālās arhitektu diskusijas par jaunās koncertzāles būvēšanai lielā steigā izraudzīto un valdībā pirms Jāņiem nolemto un izziņoto vietu Rīgā, Elizabetes ielā 2, tomēr notiek.

Burovs autoostas padomē nonācis ar pašvaldības balsīm(4)

Bijušo Rīgas mēru un pašreizējo partijas Gods kalpot Rīgai (GKR) mēra amata kandidātu Oļegu Burovu pirms nedēļas ievēlēja par Rīgas starptautiskās autoostas padomes priekšsēdētāju. Par Burovu akcionāru sapulcē balsoja arī Rīgas pašvaldības pārstāvis zvērināts advokāts Mareks Šīrants no biroja Dzanuškāns & Partneri, noskaidroja LTV raidījums de facto. Turklāt Šīrants pamanījās padomē iedabūt arī sev tuvu kandidāti.