Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgā

Jakrins: Deglava tilta stāvoklis būtiski nav mainījies 10 gadus(22)

"Šī tilta stāvoklis būtiski nav mainījies vismaz pēdējos 10 gadus. Šobrīd tieši tāpēc, ka tilta stāvoklis ir ne sevišķi labs, tas tiek remontēts," telefonsarunā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma situāciju par sliktā stāvoklī esošo Deglava tiltu un jautājumu, vai tā ekspluatācija būtu jāaptur, komentēja Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītāja pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Ģirģens: Acīmredzot Rīgas domes Satiksmes departamentam cilvēku dzīvības nav svarīgas(12)

"Ir acīmredzams, ka Rīgas domes Satiksmes departamentam (RDSD) cilvēku dzīvības nav svarīgas," Latvijas televīzijas raidījumā Rīta Panorāma komentējot domes vilcināšanos ņemt vērā Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) ekspertu secinājumus un kavēšanos pieņemt lēmumu par kritiskā stāvoklī esošā Deglava tilta slēgšanu satiksmei, savos izteikumos domi nesaudzēja iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV). Ministrs izdevis rīkojumu līdz ar ceturtdienas rītu slēgt transporta kustību pār Deglava tiltu, ja RDSD to līdz minētajam laikam neizdarīs pats.

Ministrs apturēs satiksmi pār Deglava tiltu(12)

Neskatoties uz to, ka otrdien Rīgā pie Augusta Deglava ielas pārvada viens pēc otra notiek divi atsevišķi Rīgas domes un Ekonomikas ministrijas (EM) rīkoti pasākumi ar mērķi pārrunāt Deglava tilta remonta problēmas, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) jau izdevis rīkojumu par visu formalitāšu kārtošanu, lai tilts ceturtdien, 25. aprīlī satiksmei tiktu slēgts.

Autoavārijā Mežciemā cietuši pieci cilvēki

Pirmdienas vakarā Rīgā, Šmerļa ielas un Sergeja Eizenšteina ielas krustojumā, notikusi divu automašīnu sadursme, kurā cietuši pieci cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Pie Ķīšezera Jaunciema pusē deg kūla un meža zemsedze

Pirmdienas pēcpusdienā Rīgā, Jaunciema gatvē, pie Ķīšezera, aizdegusies kūla un meža zemsedze, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Kā vēstīja aculiecinieki, virs notikuma vietas uz brīdi bija redzami biezi, melni dūmi.

Ugunsgrēks Juglā likvidēts

Piektdienas vakarā pēc divu stundu dzēšanas likvidēts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kurš bija izcēlies Rīgā, Brīvības gatvē, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Rīgā pasliktinājusies gaisa kvalitāte(10)

Sīko putekļu daudzums gaisā Brīvības ielā, Rīgā, Zaļajā ceturtdienā vairāk nekā trīs reizes pārsniedza pieļaujamo normu, sasniedzot sliktāko rādītāju kopš novērojumu stacijas darbības sākuma 2008.gadā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvie dati.

Daļēji slēgs satiksmi uz Brasas pārvada(2)

Trešdien, 24.aprīlī, tiks uzsākta pārvada pār dzelzceļu pie Brasas stacijas pārbūve. Pārvada remontdarbu laikā tiks ieviesti būtiski satiksmes ierobežojumi, kas saglabāsies līdz pārvada pārbūves darbu beigām, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Uz vietām Rīgas satiksmes padomē pagaidām 22 pretendenti

Konkursā uz pašvaldības SIA Rīgas satiksme padomes locekļu amatiem līdz šim ir pieteikušies 22 pretendenti, aģentūrai LETA pastāstīja personāla atlases kompānija Arista Excecutive Search Latvia pārstāve Iluta Gaile. Kompānijas darbinieki esot uzrunājuši vēl 28 kandidātus, kuri atbilst konkursā izvirzītajām prasībām. 19 no uzrunātajiem pretendentiem atbildi par savu dalību konkursā sniegšot līdz 22. aprīlim, bet vēl seši kandidāti piedāvājumu ir noraidījuši.

Jakrins: Pareizāk būtu nojaukt esošo tiltu Deglava ielā(10)

Tiltu Augusta Deglava ielā, kura atjaunošanas darbu laikā konstatēti būtiski trūkumi un renovācija jāpaplašina, no tehnoloģiskā viedokļa, iespējams, pareizāk būtu nojaukt pavisam un uzbūvēt no jauna, bet nav iespējams šajā vietā divus vai trīs gadus pilnībā slēgt satiksmi, pirmdienas rītā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma atzina Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Bojātā Deglava ielas tilta ekspertīze ilgs līdz maijam(4)

Augusta Deglava satiksmes pārvada ekspertīze ilgs līdz maija sākumam, otrdien žurnālistiem pēc darba sanāksmes, kurā piedalījās Rīgas domes Satiksmes departamenta, Rīgas pilsētas būvvaldes, Būvniecības valsts kontroles biroja, būvuzņēmēju, būvuzraugu, kā arī būvprojekta izstrādātāju pārstāvji, sacīja Rīgas vicemērs Vadims Baraņņiks (Saskaņa).