Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

Rīgas satiksmei tiks piešķirta 130 miljonu eiro dotācija(15)

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme vadības un kapitāldaļu turētāju sanāksmē pieņemts lēmums dotācijā no Rīgas domes budžeta piešķirt 130 miljonus eiro, kā arī turpināt optimizēt uzņēmuma izdevumus, pēc sanāksmes paziņoja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (Saskaņa).

RS vadībā Zivtiņu un Geduševu nomaina ar jauniem valdes locekļiem(2)

Pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme valdē pērnā gada nogalē ieceltais Edmunds Zivtiņš un Jānis Geduševs nomainīti ar jauniem valdes locekļiem, piektdien pēc "Rīgas satiksmes" vadības un kapitāldaļu turētāja kopsapulces paziņoja Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa).

Par septiņiem miljoniem eiro plāno atjaunot Marijas ielas graustu(2)

Īpašnieki Marijas ielas graustu plāno atjaunot par septiņiem miljoniem eiro, tajā galvenokārt izveidojot nelielus dzīvokļus, bet pirmo stāvu atvēlot komercfunkciju nodrošināšanai, piektdien Rīgas domes Vidi degradējušu būvju komisijā pastāstīja arhitekti un īpašnieku pārstāvis Aleksandrs Meikšāns.

Dome noraida ieceri Āgenskalna tenisa kortu vietā ļaut būvēt lielveikalu(21)

Rīgas domes deputāti trešdien noraidīja zemesgabala Baldones ielā 7 izstrādāto lokālplānojuma redakciju, kas, apstiprināšanas gadījumā, Āgenskalnā esošo tenisa kortu vietā būtu ļāvis izveidot arī tirdzniecības centru. Vienlaikus domes lēmums paredz uzdot Pilsētas attīstības departamentam sagatavot jaunu darba uzdevumu lokālplānojuma izstrādei, ņemot vērā fizisko un juridisko personu publiskās apspriešanas laikā saņemtos priekšlikumus.

VIDEO: Sarežģītā glābšanas operācijā izglābta ledū ielūzusi sieviete(2)

Pirmdien Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki videonovērošanas kamerās pamanīja, ka aptuveni 600 metrus no krasta ledū ielūst kāds cilvēks. Uz notikuma vietu nekavējoties devās vairāki glābēji, kas, neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, izglāba ielūzušo sievieti, ziņo RPP pārstāvis Toms Sadovskis.

No Rātslaukuma uz Briseli © DIENA(37)

Lai arī partijas Saskaņa valde iepriekš vienbalsīgi par līderi Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās izvirzīja Vjačeslavu Dombrovski, kursu uz Briseli un Strasbūru viņa vietā grasās sākt partijas ilggadējais līderis un Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Ušakovs un Ameriks plāno kandidēt EP vēlēšanās(34)

Partijas Saskaņa Rīgas domes frakcija un partijas Gods kalpot Rīgai valde nolēmusi aicināt iekļaut Saskaņas Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu sarakstā Rīgas mēru Nilu Ušakovu un bijušo vicemēru Andri Ameriku (GKR).

Rīdzenes ielas posmā uz pusgadu slēgs satiksmi

Saistībā ar ēkas rekonstrukcijas darbiem no 26. februāra līdz 25. augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rīdzenes ielā posmā no 13. janvāra ielas līdz ēkai Vaļņu ielā 47, portālu Diena.lv informēja Rīgas domē.

Berga bazārs turpina rekonstruēties © DIENA(2)

Lai arī pēdējā laikā novērojams, ka Rīgas centrā esošā Berga bazāra telpas pametuši vairāki uzņēmumi, kvartāla īpašnieki skaidro, ka tas saistīts ar plānotajiem remontdarbiem tuvākajā nākotnē. Šogad un nākamo 10 gadu laikā iecerēts pārbūvēt kopumā 12,5 tūkstošus kvadrātmetru Berga bazāra teritorijas.

VIDEO: Krievu salas terminālī uzkrauts pirmais kravas kuģis(2)

Krievu salas terminālī stividora SIA Strek piestātnē ir uzkrauts pirmais kravas kuģis – zem Libērijas karoga kuģojošais ogļu balkeris Trina Oldendorff, kas uzņēmis 69,3 tūkstošus tonnu ogļu kravu un devies tālāk uz Amsterdamas ostu, informē Rīgas Brīvostas pārstāve Inga Šabovica.